uważaj co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

uważaj co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: magda » 13 wrz 2014, 21:27

Jeśli prosisz o modlitwę bo cierpisz z jakiegoś powodu to uważaj co piszesz bo może to być urzyte przeciwko tobie tak się stało w moim przypadku. Piszcie oględnie , Bóg i tak wie co was boli a nie rzyje tego ktoś przeciwko wam.

tu urzyto przeciw mnie tego co napisałam

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 830#407830

cytję:

magda, racze Ci spojrzec na Twoje punkty karne i zaczac od siebie, zajac sie swoja belka w oku, swoim "czlowieczenstwem" i swoja glowa; http://forum.protestanci....pic.php?t=12242 , swoim chamstwem i prostactwem, a do mojego tematu po prostu nie wchodzic i nie szukac zwady.
Nie martw sie o mnie i o to z kim bede pisac.

A to taka zemsta z powodu że broniłam JJ jak po nim ciągle jechała.

Uważajcie więc co piszecie ,żeby was takie coś nie spotkało.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 14 wrz 2014, 16:54

Magda, naprawdę nie przejmuj się takimi duperelami. Nie są warte żadnej uwagi. Masz tu wielu oddanych przyjaciół.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 wrz 2014, 16:57

Wiesia to nie jest takie proste , ja nic takiego wielkiego nie napisałam ale może ktoś się zwierzyć z czegoś bardziej osobiskego czy wyznać grzech np a ktoś to wykorzysta w taki właśnie sposób.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 14 wrz 2014, 17:07

Magda, to tylko bardzo :!: źle świadczy o tej osobie, a nie o tobie. :kwiatek: :hug:
A ja właśnie zamierzałam w dziale modlitwa prosic Was o pomoc, ale teraz sama nie wiem. :-(


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 wrz 2014, 18:09

Proś Wiesia tylko nie pisz o co , Bóg wie. Ja i tak się zawsze za ciebie modlę. Nie wiem czy moje modlitwy pomagają ale jestem taka uparta jak ta wdowa u sędziego , kiedyś zadziała.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 14 wrz 2014, 18:15

magda pisze:Proś Wiesia tylko nie pisz o co , Bóg wie. Ja i tak się zawsze za ciebie modlę. Nie wiem czy moje modlitwy pomagają ale jestem taka uparta jak ta wdowa u sędziego , kiedyś zadziała.

Wiesz,że jesteś też w moich modlitwach. I dziękuję ci bardzo za to.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 wrz 2014, 18:29

Ja ci też :heart:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
agnieszkaa
Posty: 940
Rejestracja: 11 lut 2013, 05:08
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: In Christ Alone
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: agnieszkaa » 14 wrz 2014, 18:45

magda pisze:A to taka zemsta z powodu że broniłam JJ jak po nim ciągle jechała.


nie magdo, to odpowiedz na Twoj chamski post do mnie, ktorego juz nie zacytowalas i taka rada, bys przestala po mnie jezdzic (co robilas ostatnimi czasy wrecz prawie bez przerwy), lecz zajela sie soba, bo masz czym przeciez - sama pisalas, a link ku przypomnieniu, a nie wytrzasala sie nade mna.


Aby wszyscy czcili Syna, jak czcza Ojca. Kto nie czci Syna, ten nie czci Ojca, który go posłał (Jana 5:23).
Wierze, ze Ojciec , Syn i Duch Swiety to jeden i ten sam Pan Bog, wierze, ze Pan Bog nasz PAN JEDEN JEST, ze tym PANEM/YHVH jest Jezus Chrystus, BOG BLOGOSLAWIONY na wieki, objawiony w ciele ludzkim, Syn Bozy, Syn Czlowieczy, Chrystus. Wierze, ze Ojciec jest w Synu, a Syn w Ojcu.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 14 wrz 2014, 18:46

Nikt się nie wytrząsał tylko nie podoba mi się co pisałaś JJ. chyba nie masz prawa tu pisać i znów karniak.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 14 wrz 2014, 20:16

Ta Pani w swoim mniemaniu i tak nigdy nikogo nie obraziła - mimo że jej wypowiedź o magdzie jest okropna.


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: uważaj co piszesz!!!!!!!!!!!!!!!

Postautor: josta » 15 wrz 2014, 22:55

magda pisze:Jeśli prosisz o modlitwę bo cierpisz z jakiegoś powodu to uważaj co piszesz bo może to być urzyte przeciwko tobie tak się stało w moim przypadku. Piszcie oględnie , Bóg i tak wie co was boli a nie rzyje tego ktoś przeciwko wam.

tu urzyto przeciw mnie tego co napisałam

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 830#407830


magdo, cieszmy się, że nasz Pan nie potępia nas za nasze słabości i nie wygarnia nam ich przed oczy przy kazdej okazji, bo jest pełen milosierdzia do nas i chwala mu za to - tak więc jeśli sam Bóg Cię dzięki ofierze Jezusa usprawiedliwia to cóz Ci uczyni czlowiek? nie przejmuj się.


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 15 wrz 2014, 23:38

josta ja się nie przejmję tylko myślę że w przyszłości może się zdarzyć że ktoś się zwierzy nam np z jakiś grzechów czy większej słabości i nie wiemy , kto tu to czyta więc może znów ktoś mu to wypominać a to przykre, ja tam napisałam że mi glowa szwankuje a konkretnie pamięć i to mi wypomniano wyobraź sobie że się ktoś zwierzy z np cudzołóstwa czy innych takich rzeczy i ktoś mu to wywlecze w dyskusji , więc może nie piszmy tak dokładnie o tym jaki mamy problem, to bezpieczniej , tu nie wszyscy to bracia chrześcijanie przecież.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jj
Posty: 8277
Rejestracja: 11 sty 2008, 10:17
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Lokalizacja: zagranica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: jj » 16 wrz 2014, 07:36

Tak, Magda, masz racje. Byly juz przypadki kontaktowania osob prywatnych i zborow. Byly juz proby terroru. Np pewien pan z Miami terroryzowal cale forum, grozac prokuratorem z antysemityzm. Inny pan z Trojmiasta grozil mi zabojstwem. Trzeba pisac, ale zawsze beda tacy, ktorzy wykorzystaja twoje wlasne slowa przeciwko tobie. Tak nam Pan Jezus obiecal. :)


josta
Posty: 1026
Rejestracja: 16 gru 2012, 12:46
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: josta » 16 wrz 2014, 12:34

magda, ok teraz rozumiem i stwierdzam, że masz rację..zawsze dziwię się gdy ludzie opisują ze szczegółami na tutejszym forum swoje problemy małżenskie lub inne wchodząc w detale, wymieniając nazwy miast...nie każdy kto to czyta zachowa się niestety życzliwie.
Jak mawial klasyk "tym, co gubimy po drodze inni będą nam świecić w oczy".


“If we find ourselves with a desire that nothing in this world can satisfy, the most probable explanation is that we were made for another world.” -- C.S. Lewis
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 16 wrz 2014, 12:41

Właśnie zwłaszcza że Jezs wie co nam dolega , w czym mamy słabość, w czym grzeszyliśmy i nie trzeba dokładnie pisać o co biega wystarczy np proszę o modlitwę za moje małżeństwo, proszę o modlitwę potrzebję wsparcia w słabości, grzechu itp. Bóg zna resztę. :-D


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości