projekt blue beam i sztuczne UFO

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Ligia
Posty: 822
Rejestracja: 21 sie 2014, 20:37
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Ligia » 13 lis 2014, 11:45

Nick pisze:WYMYŚLANIU BZDUR,


Nie sa to zadne bzdury. Skoro istnieja takie technologie i jest mozliwe dokonanie nimi pewnych rzeczy, powstaje jeden z mozliwych scenariuszy. A my mamy byc trzezwymi i czuwac, nie lekkomyslnie nazywac wszystko, co nam sie w glowie nie miesci, bzdurami.

Nick pisze: grupa chrześcijańskich łowców spisków ma się dobrze i rośnie w siłę. W moim przekonaniu są to ludzie w pewnym stopniu upośledzeni umysłowo,


Metoda Nicka: nie zgadzam sie z kims- trzeba go obrazic lub potraktowac protekcjonalnie. Notoryczne u Ciebie.


Wiatr wieczorami niósłby po mieście
pieśni grane w dawnych wiekach.
Byłoby lato tysiąc dziewięćset dziesięć,
za domem by szumiała rzeka.
Widzę tam wszystkich nas - idących brzegiem,
mnie, żonę, dzieci pod cieszyńskim niebem.
Może i dobrze, że człowiek nie wie,
co go czeka.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 12:47

Technologie nie sa bzdurą. Wymyslanie teorii do czego moga byc wykorzystane (zstępujący Jezus, izwazja ufo)- to sa rzeczy zmyslone czyli bzduru.
Nikogo nie obrazam. Mam podstawy by sadzic, ze osoby wymyslajace takie teorie maja cos nie tak z glową. Ty tych teorii nie wymyslasz, Ty sie nimi karmisz.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 lis 2014, 17:02

Nick pisze:Po prostu hologram Jezusa schodzącego z góry

Wielu nie rozpozna, ze to hologram i właśnie w tym szkopuł.
Poza tym dziwisz się, ze schodzi z góry? A sądzisz, ze wyłoni się z gruntu?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 lis 2014, 17:05

Nick pisze:Mam podstawy by sadzic, ze osoby wymyslajace takie teorie maja cos nie tak z glową.

Kiedyś niektórzy ludzie mówili, że na Ziemię przyjdzie Bóg w ludzkim ciele. Wielu do dziś uważa, że mieli coś z głową.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Awatar użytkownika
Czekoladowy
Posty: 955
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:18
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Czekoladowy » 13 lis 2014, 18:10

Może akurat nie łączyłbym tematu z blue beam itd. bo całkiem możliwe, że i te technologie (jeśli w ogóle istnieją) są już przeżytkiem, to jednak sam temat jest ciekawy. Mi się zawsze wydawał możliwy taki właśnie scenariusz, w którym aby zwieść ludzi posłużono by się "objawieniem" obcych, którzy w tymże objawieniu nawciskaliby kitu o tym, że to oni stoją za wszystkimi religiami, od wieków objawiali się ludzkości, która uważała ich za bogów. Nie da się ukryć, że temat kosmitów pochłania ogromną ilość osób, wielu po cichu lub nie wierzy w ich istnienie, a jednocześnie nie potrafi się jednoznacznie do tematu ustosunkować. Niestety również chrześcijanie często nie mają wyrobionego żadnego zdania na temat zjawisk UFO itd. i jedynie to ignorują. Ilość materiału i obserwacji natomiast jest tak duża, że trudno ze świadomością tego przejść obok zagadnienia obojętnie.

Jest bardzo ciekawy wykład na temat UFO pod kątem Biblii. Trochę naciągany wg. mnie ale bardzo ciekawy: https://www.youtube.com/watch?v=CmFYQLGCRrQ

Sama świadomość, że takie, a nawet gorsze rzeczy są możliwe w dzisiejszym świecie jest trochę niepokojąca.

Gdybym ja planował zwiedzenie ludzkości :lol-sweat: to spróbowałbym np. zrobić "podróbkę" pochwycenia Kościoła, z tym, że zaginęłyby losowe osoby, a prawdziwi chrześcijanie byliby pozostawieni. Następnie zrobiłbym fałszywe objawienie Jezusa na skutek czego zasiałbym przekonanie, że wszystko, w co dotychczas wierzyli było nieprawdą i błędem i najlepiej, że nie ma dla nich już nadziei albo coś podobnego.

No ale to takie trochę bajdurzenie, chyba nie ma co sobie zawracać głowy takimi głupotami, a raczej trzymać się słów Jezusa na ten temat. Bo szczegółowo tak na prawdę nie wiemy czego się spodziewać, jakie technologie i możliwości są teraz, ani jakie będą za 10 czy 50 lat. Jezus natomiast dał nam instrukcje ponadczasowe.


Już raczej nie odwiedzam forum, w razie czego proszę o kontakt mailowy.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 18:49

Małgorzata pisze:
Nick pisze:Po prostu hologram Jezusa schodzącego z góry

Wielu nie rozpozna, ze to hologram i właśnie w tym szkopuł.
Poza tym dziwisz się, ze schodzi z góry? A sądzisz, ze wyłoni się z gruntu?


Ok. Powiedz mi gdzie jest zapisany taki scenariusz powrotu Pana:
Nic szczególnego się nie dzieje (w sensie wszystkich drastycznych wydarzeń opisanych w Biblii, a poprzedzających powrót Pana- bo tak będzie w przypadku oszustwa), a tu nagle gdzieś jakaś hologramowa postać schodzi z nieba i przedstawia się jako Jezus....
Nie sądzę by ktoś miał chrześcijan za kompletnych idiotów. Chociaż...
Biorąc pod uwagę jaką popularność zdobywają podobne teorie to różnie może być...
W każdym razie uważam, że ludzki mózg nie jest śmietnikiem i mimo wszystko nie warto karmić się tego typu bzdurami bo może odbić się na zdrowiu.
Jak sama Ligia będąca noworodkiem w wierze przyznała- owocem tego typu dociekań jest strach!


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 18:52

Małgorzata pisze:
Nick pisze:Mam podstawy by sadzic, ze osoby wymyslajace takie teorie maja cos nie tak z glową.

Kiedyś niektórzy ludzie mówili, że na Ziemię przyjdzie Bóg w ludzkim ciele. Wielu do dziś uważa, że mieli coś z głową.


Porównanie nieadekwatne ponieważ to co opisujesz jest weryfikowalnym FAKTEM.
Natomiast bzdury wymyślane w teoriach spiskowych pozostają bzdurami :)
Ostatnio zmieniony 13 lis 2014, 18:58 przez Nick, łącznie zmieniany 1 raz.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 18:55

Czekoladowy pisze:No ale to takie trochę bajdurzenie, chyba nie ma co sobie zawracać głowy takimi głupotami, a raczej trzymać się słów Jezusa na ten temat. Bo szczegółowo tak na prawdę nie wiemy czego się spodziewać, jakie technologie i możliwości są teraz, ani jakie będą za 10 czy 50 lat. Jezus natomiast dał nam instrukcje ponadczasowe.


Otóż to Czekoladowy, :thumbup:


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 lis 2014, 20:36

Jak sama Ligia będąca noworodkiem w wierze przyznała- owocem tego typu dociekań jest strach!

Może dla noworodków tak, ale dla wielu nie. Jezus zapytał, czy znajdzie garstkę, gdy przyjdzie. A gdzie ta reszta wierzących? Świadomość możliwości tego typu zdarzeń mnie bardzo buduje.
Jak dzisiaj ludzie widzą twarze Jezusa na drzewach, płaczące Marie, więc uważasz, że nie uwierzyliby w projekcję Jezusa przychodzącego z niebios?


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 13 lis 2014, 20:47

Małgorzata pisze:Jak dzisiaj ludzie widzą twarze Jezusa na drzewach, płaczące Marie, więc uważasz, że nie uwierzyliby w projekcję Jezusa przychodzącego z niebios?


Ludzie różne rzeczy widzą i w różne rzeczy wierzą.
Ja przyjąłem, że mówimy z perspektywy chrześcijan...
Jeśli nie to oczywiście masz rację.


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 13 lis 2014, 23:13

Chrześcijanie też są różni. Są i tacy, którzy siedzą w zborach po kilkanaście lub kilkadziesiąt lat i wydaje im się, ze Biblie już "mają w małym paluszku", więc nie potrzeba praktycznie już jej czytać. A poza tym przecież wszystko już pastor lub władze denominacji ustalili. Dla wielu to "święte". I mamy całkowitą stagnację. To obraz takiego "śpiącego chrześcijanina". A Jezus powiedział, abyśmy czuwali, nie spali jak te panny.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 lis 2014, 08:08

Małgorzata, zatem czuwaj (ja czuwam w nieco inny sposób). Kiedy nastąpi zmasowany atak hologramów to proszę daj mi znać co bym zdążył się okopać :D


Małgorzata
Posty: 14953
Rejestracja: 11 lip 2009, 10:19
wyznanie: Inne Charyzmatyczne
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Małgorzata » 14 lis 2014, 08:45

Nick pisze:Kiedy nastąpi zmasowany atak hologramów

A ja napisałam, że takowy nastąpi? Zacytuj moje słowa.


Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty to trzy suwerenne osoby jednego suwerennego Boga.
Chcę wierzyć
Posty: 3833
Rejestracja: 28 paź 2010, 22:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Chcę wierzyć » 14 lis 2014, 08:58

Małgorzata pisze: A Jezus powiedział, abyśmy czuwali, nie spali jak te panny.


Mamy mieć biodra przepasane i być gotowi .. aby służyć Panu.


Kto karci szydercę, ten ściąga na się hańbę; a kto gani bezbożnika, ten się plami.
http://chcewierzyc.blogspot.com/
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 14 lis 2014, 11:09

Małgorzata pisze:
Nick pisze:Kiedy nastąpi zmasowany atak hologramów

A ja napisałam, że takowy nastąpi? Zacytuj moje słowa.


No nie Ty, ale przeciez teoretycznie jest taka mozliwosc wiec trzeba byc czujnym i gotowym do obrony ;)



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości