Nawrót choroby i pragnienie śmierci. BŁAGAM o modlitwę...

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Machu Picchu
Posty: 1249
Rejestracja: 13 lip 2008, 23:09
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Machu Picchu » 30 mar 2009, 00:18

Metamorphosis pisze:Ale bzdury. Jest wręcz przeciwnie. Ludzie w depresji są posądzani, że aż za bardzo skupiają na sobie uwagę, ale ... jak już wcześniej wspomniałem.


I znowu to samo. Nie przeczyłam w żadnym momencie temu, że skupiasz uwagę. Zwracałam uwagę na pewną subtelną różnicę. A jest taka pomiędzy skupieniem uwagi na sobie o noszonym w sobie własnym obrazie siebie. Pierwszego tematu skutecznie unikasz i nie dziwię Ci się, w końcu ogólnodostępne forum nie służy takim celom, ze swej natury nie może. Drugi temat hołubisz. Sprzedajesz tutaj taki obraz siebie jaki chciałbyś aby inni kupili. Stosownie ubarwiony. I do czego to prowadzi? Depresji nie leczy się na forum. Ani na czacie. Ani na komunikatorze. Potrzebna jest relacja. Otwarta i szczera. Z ludźmi których się zna. Ma obok. Blisko. Tutaj możesz najwyżej uzyskać litość i współczucie o które tak zabiegasz. Sprzedając iluzję. O sobie. To mierzi. Ale dość o tym. To wątek o modlitwie na którą naciągasz obcych Ci ludzi. Napiszę to jasno. To do niczego Cię nie doprowadzi.


Pozdrowienia - Joanna
(w śnie zimowym zatem nieobecna do odwołania)
Admin
Administrator
Posty: 159
Rejestracja: 04 sty 2008, 10:53
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Admin » 30 mar 2009, 10:02

ann_in_grace pisze:Ja zas uwazam, ze Machu za udzial w tym watku nalezy sie ostrzezenie.
Nie dostanie ostrzeżenia.
Maccu czy mogłabyś wysłuchac Jego prośby?


Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 30 mar 2009, 10:52

Przyłączam się do prośby Admina: MP odpuść!

Ludzie chorzy bywają irytująco skoncentrowani na sobie bo są chorzy, zwłaszcza gdy są chorzy psychicznie. Boksuj się z kimś pełnym sił duchowych. (Polecam Ann - ona ma w sobie wiele cech twardego, wypchanego na sztywno worka treningowego...)


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 30 mar 2009, 11:55

Przewodas pisze:Przyłączam się do prośby Admina: MP odpuść!

Ludzie chorzy bywają irytująco skoncentrowani na sobie bo są chorzy, zwłaszcza gdy są chorzy psychicznie. Boksuj się z kimś pełnym sił duchowych. (Polecam Ann - ona ma w sobie wiele cech twardego, wypchanego na sztywno worka treningowego...)
Przewodasie proszę nie zaczepiaj Ann :-/

Odnośnie tematu

Panie prosimy ciebie
Wzmocnij naszego brata
Zmieniaj jego myślenie o sobie i zabierz te negtywne taśmy i daj mu cieżej pracować i czytać więcej twojego Słowa aby w myslach Jego królowała twoja Prawda która uwalnia. i sprawa by bardziej ulegał miłosci Ducha rozlanej w jego sercu. I uzdrów chemię jego ciała jesli to konieczne. Amen.


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 30 mar 2009, 13:37

Wypada podziękować Bogu, że modlitwy za Ciebie podziałały.

Miałeś depresję, a teraz tryskasz energią i chęcią konfrontacji ze złym światem. Ludziom w depresji nie chce się niczego, zwłaszcza pisania sążnistych postów i upartego udowadniania swoich racji (są wycofani). MP co prawda uważa, że jesteś pozer, który za wszelką cenę chce być w centrum zainteresowania, ale ja wolę zawołać: Allleluja! Ujrzeliśmy cud uzdrowienia!

Może teraz ustąp miejsca innym potrzebującym, co?


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Przewodas
Posty: 635
Rejestracja: 15 lis 2008, 12:07
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Warszawa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Przewodas » 30 mar 2009, 14:46

Metamorphosis pisze:Skąd Ty możesz wiedzieć, co się ludziom w depresji chce, a czego się nie chce.

Moja żona miała depresję poporodową.

Ale może dość już będzie tego cyrku, fochów i zgorszenia w dziale "Modlitwa"?


Tworzenie zbliża do Stwórcy
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 30 mar 2009, 15:18

Nikt Cię nie osądza. Ludzie chcą ci pomóc, pogonić do leczenia się, a ty się obrażasz.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 30 mar 2009, 15:35

Metamorphosis pisze:Zauważ, że ja nie prosiłem o żadne porady, tylko o modlitwę.

Wiesz, szkoda że nie dostrzegasz, iż odpowiedzą Boga na tą modlitwę mogą być rady tych wszystkich osób, które chcą Ci pomóc. Więc nie bądź taki "hej do przodu" z potępianiem i odrzucaniem porad, bowiem może się kiedyś okazać, że odrzuciłeś pomoc Boga.

Metamorphosis pisze:A że dla niektórych jestem po prostu niewygodny, to próbowali pseudomądrych porad w stylu 'weź się w garść i nie marudź, bo tylko użalasz się nad sobą'.

Metamorphosis, dlaczego uparłeś się odrzucać pomoc tych wszystkich ludzi, którzy wyciągnęli do Ciebie ręce?

Metamorphosis pisze:Czy tak ciężko niektórym pojąć, że proszę TYLKO o modlitwę?

Zastanawiam się, czy ty chcesz modlitwy dla samej modlitwy, czy modlitwy w celu uzyskania pomocy od Boga w odpowiedzi na nie.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość