Moje "nawrócenie" i odwrócenie.

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 23 lis 2014, 13:55

Doberman pisze:Nie jest dobrze jeśli mam być szczery. Nie mam na nic siły, ledwo co mogę się zwlec z łóżka. Przestałem nawet chodzić na spotkania i nabożeństwa do zboru.


Pielęgnowana nienawiść w sercu wspomagana nazistowską muzyką- wcale nie dziwi mnie Twój stan :/
Porzuć te złe rzeczy i przyjdź pokornie do Boga, a ulży Ci...


Doberman
Posty: 204
Rejestracja: 13 sie 2014, 17:40
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Siedlce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Doberman » 23 lis 2014, 22:37

Rodzina próbowała mnie zniszczyć psychicznie i bardzo skutecznie im się to udało. Nie potrafię zapomnieć tej zdrady. Zrobili ze mnie psychiczny wrak.


Sam
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2014, 00:04
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Sam » 06 gru 2014, 00:12

Witam, z góry się witam z Wami gdyż to jest mój pierwszy post ;-)

Gdyby ktoś mi kilka tygodni temu powiedział, że zarejestruję się na takim forum, to chyba bym go wyśmiał, a tutaj proszę :-)

Chciałbym się z Wami podzielić, jak to dostałem znak od Boga.
Otóż wcześniej chodziłem do kościoła bo rodzina - oni chodziłem, więc ja chodziłem.
W końcu zacząłem się zastanawiać, czy był koleś który sobie łaził po wodzie, zamieniał wodę w wino, itd. No to pomyślałem, że na pewno nie - ktoś musiał mieć bujną wyobraźnię.
No ale sobie później czasami mówiłem - Boże - jeśli istniejesz to daj mi jakikolwiek znak, no i była cisza. Jednak pewnej nocy, przyśniła mi się następująca rzecz:
-Wchodzę do salonu, wszędzie jest ciemno. Nagle pianino zaczyna samo grać, wybiegam przerażony z domu i nie wiem dlaczego, ale w tym śnie powiedziałem:
'Od teraz wierzę we wszystkie zjawiska paranormalne i Boga'.
Nie wiem czemu to powiedziałem, naprawdę, ale po przebudzeniu sobie mówiłem:
'Eee, to tylko sen, żaden znak, itd.'
Ale potem sobie pomyślałem, że czego ja się spodziewałem? Że będę sobie szedł przez kwieciste łąki i z chmur się wyłoni Bóg i powie: Cześć, jak coś to jestem.
I od tamtej pory jestem pewien, że on tam jest i czeka na mnie ;-)


Vert_87
Posty: 18
Rejestracja: 29 gru 2013, 11:15
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Vert_87 » 06 gru 2014, 08:55

doberman
ja sam swego czasu byłem mocno zaangażowany w ruch skrajnie prawicowy, byłem aktywnym kibolem, słuchałem nazistowskiego rocka etc. Może będe mógł Ci jakoś pomóc? Jeżeli poczujesz, że to dobre, odezwij się do mnie na PW.

Witaj Sam dzięki za Twoje świadectwo. Mam nadzieję, że poznasz Pana jeszcze lepiej i będziesz dostrzegać Jego obecność wszędzie :-)


Doberman
Posty: 204
Rejestracja: 13 sie 2014, 17:40
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Siedlce
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Doberman » 06 gru 2014, 17:43

Cały dzisiejszy dzień przeleżałem w łóżku, boję się wyjść z pokoju żeby rodzice nie wysłali mnie znowu do psychiatryka.



Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości