Korwin Mikke twierdzi że kazirodztwa nie trzeba ścigać

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 27 gru 2014, 20:17

King_Me pisze: Wybacz ale choroba już przyszła i pomimo kilkuletniego opłacania ZUS i NFZ jako przedsiębiorca gówno od tego Państwa dostałem.

Zapomniałeś, że w międzyczasie nastąpiła zmiana państwa. Z państwa socjalistycznego i opiekuńczego nastąpiło cofnięcie do zdziczenia wilczego kapitalizmu. To oznacza, że świadczenia społeczne, renty, ubezpieczenia i emerytury były dostosowane i wystarczające w odniesieniu do niskich kosztów utrzymania w PRL, darmowej służby zdrowia i leków, sanatoriów i wczasów dla każdego, a nie do obecnych astronomicznych kosztów, prywatyzacji i szaleńczej drożyzny. Jako prywatny przedsiębiorca (załóżmy, ze to prawda a nie przechwałki, choć w to osobiście nie wierzę bo przedsiębiorcy nie piszą na forach dyskusyjnych) dostałeś jednak od władz III RP o wiele więcej, bo możliwość wyzysku pracowników i niespotykanego w krajach UE bogacenia się ich kosztem. Krokodyle łzy prywaciarzy polskich można spokojnie miedzy bajki włożyć.

"Polski prywaciarz to
cwaniak i wyzyskiwacz, znaczy że mądrzejszy?
To że ludzie przycisnięci głodem i płaczem
potomstwa godzą się na bandycką płacę u
wyzyskiwacza prywaciarza uważasz , że jest OK?

Że państwo dopuściło do sytuacji, że idziesz za
miskę ryżu albo zdychasz? Kto za to odpowiada?
Prywaciarz mógłby się dorobić w 10-15 lat a nie 5
, a pracownikom dać godne wynagrodzenie.
To jest
złodziejska mentalność i traktowanie człowieka jak
najtańszą maszynę do wyeksploatowania.
To jest bezstialstwo i dlatego bym ruszył z ludem
na wille tych złodzieji, bo zagrabili pracę
biednych ludzi, zagrabili więcej niż im potrzebne
było, wykorzystali ich i wyrzucili gdy spadła ich
wydajność (zdrowie się zamortyzowało).
O maszyny dbają, ale ludzie dla nich to ścierwo.
TO JEST POLSKI PRYWACIARZ, ZŁODZIEJ I DNO MORALNE,
HIENA I WYZYSKIWACZ i z takimi bym walczył
wszelkimi silami w imię prawa naturalnego i
uczciwości !"

Wypowiedź anonimowego internauty.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 27 gru 2014, 20:43

darktofik pisze:Zapomina jedynie o małym drobiazgu: o całej masie rządnych władzy i koryta pijawek, które bardzo by chciały, a jednak dorwać się nie mogą. O takich, jak on sam


Jasne, jasne :roll: Żaden polityk nie wydał takiego majątku z własnych pieniędzy na rzecz idei, którą głosi od 20lat, wiec zarzut z korytem jest tak samo trafny jak wiele innych :lol:


Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 27 gru 2014, 23:51

Nick pisze:
darktofik pisze:Zapomina jedynie o małym drobiazgu: o całej masie rządnych władzy i koryta pijawek, które bardzo by chciały, a jednak dorwać się nie mogą. O takich, jak on sam


Jasne, jasne :roll: Żaden polityk nie wydał takiego majątku z własnych pieniędzy na rzecz idei, którą głosi od 20lat, wiec zarzut z korytem jest tak samo trafny jak wiele innych :lol:


Ależ on sam to potwierdza, panie adwokat :D Toż nie kto inny, jak śmieszny facet w muszce zapowiedział (i realizuje to!), że chce zostać europarlamentarzystą po to, żeby NIC nie robić, tylko brać kasę ;) Jego idee, wydatki z nimi związane i cała otoczka, jaką wokół siebie robi- nie sprawia, żebym miał o nim lepsze wrażenie. A bliższe poznanie głoszonych przez tego brydżystę (niezłego, skądinąd) poglądów sprawia, że w mojej głowie brzęczy alarm pt. "Populista" :bored:


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 28 gru 2014, 02:09

W ogóle co za temat przecież Korwin MIkke to bałwan i co tu rozpatrywać.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 28 gru 2014, 14:15

magda, dla wielu tutaj nie bałwan ale wzbudzający nadzieje autorytet w dziedzinie polityki. :mrgreen:


King_Me
Posty: 184
Rejestracja: 21 sie 2014, 18:30
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: King_Me » 28 gru 2014, 15:05

Fedorowicz, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i nikogo nie zatrudniam.

Jak twierdzisz że "prywaciarze" mają tak dobrze w tym kraju to proponuję Tobie to co każdemu lewakowi :

- załóż swoją działalność gospodarczą,
- zatrudnij ludzi,
- daj im wszystkie przywileje oraz tak wysoką pensję jak uważasz że powinni otrzymywać.

Dopiero wtedy Twój głos będzie można brać poważnie, tym bardziej że masz okazję się wykazać i dać przykład "prywaciarzom".

W chwili obecnej wypowiadasz się na temat o którym nie masz pojęcia.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 28 gru 2014, 15:36

pozytywista pisze:wzbudzający nadzieje autorytet


Masz nadzieję w tym zyciu ze politycy zrobią tu Raj? Jż kiedyś Ruscy chcieli raj zrobić i jakoś nie wyszło.

King_Me pisze:Fedorowicz, prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą i nikogo nie zatrudniam.

Jak twierdzisz że "prywaciarze" mają tak dobrze w tym kraju to proponuję Tobie to co każdemu lewakowi :

- załóż swoją działalność gospodarczą,
- zatrudnij ludzi,
- daj im wszystkie przywileje oraz tak wysoką pensję jak uważasz że powinni otrzymywać.

Dopiero wtedy Twój głos będzie można brać poważnie, tym bardziej że masz okazję się wykazać i dać przykład "prywaciarzom".


Bardzo dobrz piszesz ja tez prowadzę jednoosobową działalność i nie stać mnie nawet na zatrudnienie na mowę o dzieło kogos do pomocy, takie wredne czasy.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 04 sty 2015, 10:25

darktofik pisze:
Nick pisze:
darktofik pisze:Zapomina jedynie o małym drobiazgu: o całej masie rządnych władzy i koryta pijawek, które bardzo by chciały, a jednak dorwać się nie mogą. O takich, jak on sam


Jasne, jasne :roll: Żaden polityk nie wydał takiego majątku z własnych pieniędzy na rzecz idei, którą głosi od 20lat, wiec zarzut z korytem jest tak samo trafny jak wiele innych :lol:


Ależ on sam to potwierdza, panie adwokat :D Toż nie kto inny, jak śmieszny facet w muszce zapowiedział (i realizuje to!), że chce zostać europarlamentarzystą po to, żeby NIC nie robić, tylko brać kasę ;)


Ściemniasz :)
Po pierwsze, posada unio posła nie daje nikomu żadnej WŁADZY ani nawet jej namiastki. Na tym poziomie podejmowane są decyzje typu promień krzywizny banana i wielkość marchewki.

Po drugie, nie nie robić nic (jak wszyscy tam), a znacznie więcej- starać w miarę możliwości się zniszczyć UE od środka.
Takie było główne założenie i cel startu KNP w wyborach do unioparlamentu.


darktofik pisze: Jego idee, wydatki z nimi związane i cała otoczka, jaką wokół siebie robi- nie sprawia, żebym miał o nim lepsze wrażenie. A bliższe poznanie głoszonych przez tego brydżystę (niezłego, skądinąd) poglądów sprawia, że w mojej głowie brzęczy alarm pt. "Populista" :bored:


Wygląda na to, że nie znasz jego poglądów, a jedynie ich wykrzywioną kopię.

Powstaje dobry film. W tym krótkim zwiastunie pokazane jest na czym polega manipulacja, którą posługujesz się Ty i Tobie podobni: https://www.youtube.com/watch?v=RA_1YAUWux0


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 05 sty 2015, 17:22

korwin Mikke jż wygląd ma niedorozwinięty, tak sie popatrzcie bo na twarzy czlowieka dużo jest wypisane a on mi wygląda tak ze bałabym sie z nim zostawić np dziecko bo zrobi jakąś glupotę tak niepoważnie wygląda że zaufania nie wzbudza., gościu ma facjatę kretyna do tego kretyńska muszka no obraz nędzy i rozpaczy umysłowej . A jak się zaczyna wymadrzac to tylko zmienić kanał.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 05 sty 2015, 21:00

bałabym sie z nim zostawić np dziecko

Rzeczywiście, też bym się bał.
Jego wysokość Korwin Mikke jednak abdykował - nie jest już prezesem partii Nowa Prawica.


Nick
Posty: 2006
Rejestracja: 29 kwie 2012, 12:54
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Nick » 05 sty 2015, 22:03

magda pisze:korwin Mikke jż wygląd ma niedorozwinięty


:hmm: Ty to masz tą siłę argumentu :lol:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 05 sty 2015, 22:45

Niku takie rylo jak on ma to na cos takiego zarabia sie cale zycie jak byl niemowlakiem na pewno nie mial tak glupiego wzrazu twarzy


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
darktofik
Posty: 223
Rejestracja: 23 sty 2014, 20:54
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Babilon
O mnie: Satanista. Hedonista. Czciciel Życia.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: darktofik » 05 sty 2015, 22:46

Nick pisze:Ściemniasz :)
Po pierwsze, posada unio posła nie daje nikomu żadnej WŁADZY ani nawet jej namiastki. Na tym poziomie podejmowane są decyzje typu promień krzywizny banana i wielkość marchewki.

Po drugie, nie nie robić nic (jak wszyscy tam), a znacznie więcej- starać w miarę możliwości się zniszczyć UE od środka.
Takie było główne założenie i cel startu KNP w wyborach do unioparlamentu.


No widzę, że pokazujesz "poziom" ;) Argumentów zabrakło? Gdzie ściemniam? W którym zdaniu, słowie nie mam racji? Ale po kolei: Jeśli uważasz, że dyrektywy unijne nie mają wpływu na kształt gospodarki, a jedynie- że użyję Twojego kolokwializmu- decyduje się tam o kształcie bananów, to jesteś infantylnym dyletantem, z którym dyskusja jest poniżej najniższego poziomu, którego wymagam od adwersarzy.

Korwinek jest rządny władzy, co przy okazji sam przyznałeś, nie potrafi nic budować, bo nie ma żadnego planu. Umie tylko podburzać, bo nawet nie niszczyć. W tym jest cienki bolek, już Kaczyński z Wałęsą są lepsi ;) Mikke to czystej wody populista. Ale nie to jest najważniejsze. Dla mnie bardziej liczy się co innego- jeśli Mikke pojechał do Brukseli nie po to, żeby pracować, chce tylko brać za darmo kasę, ewentualnie będzie straszył zniszczeniem UE :S to według Twojej logiki i Twoich słów kim jest...? :roll: Wpadłeś we własną pułpkę :devil: BTW- jeśli UE byłaby tak słaba, żeby ją zniszczył pośledniej wielkości pieniacz jak Mikke, to naprawdę nie zasługiwałaby na nic innego. Ale jakoś mi się wydaje, że przetrwa ;) W Brukseli nie są żadną nowością takie oszołomy. Słabo się orientujesz, jak widzę :hihi:

Nick pisze:Wygląda na to, że nie znasz jego poglądów, a jedynie ich wykrzywioną kopię.

Powstaje dobry film. W tym krótkim zwiastunie pokazane jest na czym polega manipulacja, którą posługujesz się Ty i Tobie podobni: https://www.youtube.com/watch?v=RA_1YAUWux0


Znam poglądy tej nawiedzonej małpy, nie bój się. Mnie nie zwiodą proste hasła dla ludu, nie mam też dwudziestu lat, by być rewolucjonistą ;) Nie przekona mnie byle krzykacz, tworzący partie i non stop z niej uciekający :lol-above: A Twój filmik...? No cóż.... Jeśli dla Ciebie to jest zapowiedź czegoś ciekawego, to nie mam pytań. Jak lubisz panegiryki, to sobie obejrzyj "Karol który został człowiekiem" (czy jakoś tak ;) ), albo płody radzieckiej, czy nazistowskiej kinematografii, sławiące innych "wodzów". Bo takie ciągotki ma niedoszły Król Janusz Pierwszy. Tylko klasy Hitlera, Stalina czy Wojtyły mu brak.
A jeśli chodzi o manipulację- nie wskazałeś, gdzie się jej dopuszczam, Twój żałosny filmik też jej nie ukazuje. Możesz to wyjaśnić? Czy infamia to dla Ciebie chleb powszedni? ;) BTW- Korwinek już nie tylko guru ekonomistów, pedagogów i polityków- jak techniki manipulacji rozgryzają korwiniści, to duce pewno jest także najwspanialszym z psychologów, socjologów... Prawie jak w Korei Płn ;)


"To nic osobistego. Po prostu jesteśmy od Ciebie lepsi. Hańba ci."- król Julian Lemur Pierwszy
Fedorowicz
Posty: 1404
Rejestracja: 30 sty 2012, 10:06
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Fedorowicz » 06 sty 2015, 12:15

Piotrek. pisze:Zauważyliście, że ilość głupot wygadywanych przez wszelkiej maści dziwaków-celebrytów (zwłaszcza politycznych i religijnych) zawsze powiększa się wraz z rosnącym zainteresowaniem?

Dlatego właśnie należy zostawić ich w spokoju, zamiast robić wokół nich zamieszanie. :)

PS : Przytoczony przez pozytywistę przykład doskonale pokazuje, że poglądy Korwina i jemu podobnych nie mają nic wspólnego z prawdziwą wolnością, a jedynie z nieograniczoną władzą silniejszych nad słabszymi, czyli de facto stanowią jej zaprzeczenie.
Temat legalizacji kazirodztwa to niewątpliwie ważna kwestia moralna. Byłoby to odrzucenie zasad biblijnych. Biblia przecież potępia kazirodztwo, zoofilię, homoseksualizm i cudzołóstwo. Praktykowały je powszechnie narody pogańskie. Ale i inne kwestie moralne są ważne, których media nie chcą poruszać. Np. JKM posiada posiada nieruchomości warte 9,7 mln złotych. To jak ma mówić? Byt podobno kształtuje świadomość. Za to większość społeczeństwa w Polsce nie ma żadnych oszczędności, Polacy przestali jeździć na urlopy, dostęp do służby zdrowia jest ograniczony, mamy coraz gorsze formy zatrudnienia, płace są bardzo niskie. Elity polskie jeżdżą po całym świecie, widywane są w zagranicznych kurortach dla milionerów wzbudzając niemałe zdziwienie zachodnich turystów i pytania, skąd ich na to stać, skoro pochodzą z tak biednego kraju. :thumbdown:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 06 sty 2015, 23:07

No to i dobrze bo to wygląda ze do przyjścia Pana coraz bliżej.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości