Polska Społeczność Chrześcijańska w Holandii

Muzyka chrześcijańska, książka, film
piotrowski
Posty: 9
Rejestracja: 15 wrz 2008, 23:59
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Polska Społeczność Chrześcijańska w Holandii

Postautor: piotrowski » 17 sty 2015, 08:48

Wiele lat temu dzięki Bożej łasce zakładałem pierwsze społeczności Polskie w Holandii mianowicie w Rotterdamie i Amsterdamie. Po latach mogę powiedzieć że to niełatwy grunt. Ciężko w naszej Polskiej mentalności się naprawdę zjednoczyć. Wiele przez te lata się nauczyłem. Poniżej podaję ogłoszenie oraz link do kontaktu.......Jesteśmy garstką ludzi którzy wierzą w czystą ewangelię Jezusa Chrystusa. Nie przesiąkniętą ludzkimi dogmatami. Ludzmi którzy nie chcą się widzieć lepszymi od innych, dlatego że sami wiemy o tym jak słabymi jesteśmy w życiu bez Boga. Wielu z nas doświadczyło cudów i dobroci Bożej. Jeśli czujesz że potrzebujesz szukać relacji z żywym Bogiem w modlitwie i społeczności ludzi szczerych w tym, to te spotkania są dla ciebie. Jeśli nie zamierzasz osądzać czyjegoś życia i go opiniować ale sam widzisz siebie jako człowieka który potrzebuję realnie Bożej obecności w swoim życiu, to te spotkania są dla ciebie. Niema tu gorszych i lepszych bez względu na to kim jesteś. Nieważne z jakiego kościoła pochodzisz lub denominacji, Jezus Chrystus jest żywy dla każdego kto go szuka. Być może jeszcze nie doświadczyłeś miłości Bożej w swoim życiu, ale to nie oznacza że jej dla ciebie niema. Bo Bóg podnosi nas w swej miłości często wtedy kiedy nasze serce jest złamane.. Wierzę że jest czas przebudzenia dla naszych rodaków. Dlatego przepełnieni wiarą w to zaczynamy spotkania. Niebawem wynajmiemy salę byśmy mogli się spotykać bez przeszkód. Oraz chcieli byśmy wyjść na zewnątsz do ludzi. Czy chciałbyś w tym uczestniczyć? Proszę odzywajcie się. W jedności jest siła. Niech was Bóg Blogosławi. Zapraszam +31 617 683 306 https://www.facebook.com/pages/Polska-S ... 2335045632


andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 18 sty 2015, 15:14

Jestem gotowa, by iść do Polaków zamieszkałych czy pracujących w Bollenstreek.
Mam błogosławieństwo mojego pastora do budowania grup biblijnych/grupek dzielenia i otworzenia swojego domu dla emigrantów.


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad

Wróć do „Inicjatywy kulturalne i nie tylko.....”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości