Powstanie nowa partia polityczna: KORWiN

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Powstanie nowa partia polityczna: KORWiN

Postautor: Psrus » 22 sty 2015, 11:50



kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 22 sty 2015, 13:54

Wszyscy zawodzą,oszukują i za wszelką cenę trzymają się koryta. :idea:


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 22 sty 2015, 15:26

Od kiedy przyznano mi prawa wyborcze przy kazdej okazji glosowalem na pana Korwina. Zanim mi te prawa przyznano - czyli jako dziecko - tez glosowalem na pana Korwina przekonujac rodzicow zeby poszli na wybory a ja juz cos znaznacze.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 22 sty 2015, 18:09

A dziś co byś zrobił? Bo ja bym już nie zagłosował...


Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 22 sty 2015, 18:27

Zawsze popierałem idee wolnościowe, ale to co oni robią to parodia. Co rok inna nazwa, ciągłe zmiany. Ten twór nie ma żadnej przyszłości z takim podejściem. KNP dopiero co udało się osiągnąć wielki sukces, wreszcie stali się rozpoznawali dla przeciętnego Kowalskiego... i już go zaprzepaszczają. I tak będę na nich głosował, bo jedyni chcą cokolwiek zmienić w naszym skorumpowanym kraju, ale nie wróżę im więcej sukcesów.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 22 sty 2015, 19:18

Chłopaki. Z całym szacunkiem, ale czy nie widzicie, że gość się ustawia?
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... Yr30bBNsRA
Czytałam kiedyś wywiad z tą córką. Ona o tym , że kandydowała, dowiedziała się od ojca mimo braku takiej - ze swojej strony - decyzji.
O koryto chodzi.
Ja omijam politykę szerokim łukiem odkąd zorientowałam się, że ona się mną nie zajmuje. A mam 51 lat za parę dni.
Ale czas ułudy to Wasz czas ;-)


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 22 sty 2015, 19:34

kruszynka pisze:Ale czas ułudy to Wasz czas

O tak, zgadzam się. Ja już też nie wierzę żadnemu politykowi. Za długo żyję,za dużo widziałam. A i tak jestem/byłam niepoprawną optymistką. Ale teraz już koniec. To jedna wielka banda szulerów. Każdy. A nawet jak jakiś pojedynczy ma szczere intencje to nie ma mowy ,żeby cokolwiek zdziałał i miał jakikolwiek wpływ. Utrąci go sitwa natychmiast.


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Psrus » 22 sty 2015, 19:40

Czytałam kiedyś wywiad z tą córką. Ona o tym , że kandydowała, dowiedziała się od ojca mimo braku takiej - ze swojej strony - decyzji.

To ta, którą ostatnio przyłapano na kradzieży w sklepie...


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 22 sty 2015, 19:49

pozytywista pisze:To ta, którą ostatnio przyłapano na kradzieży w sklepie...

Być może. Nie interesuję się tym na tyle by się dowiedzieć.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 22 sty 2015, 19:56

kruszynka, słabe źródło. Nie czytam nawet słowa z tego szamba.
Korwin ma to do siebie, że jest inny niż zwykły zakłamany polityk. Ja lubilem posłuchać politycznych debat i zauważyłem, że wszyscy politycy z partii "mainstreamowych" mówią to samo - posługują się wyuczonymi schematami. Mówią to co ludzie chcą słuchać. Słuchałem też dziesiątek godzin z udziałem Korwina i osób z jego środowiska i łatwo dostrzec, że ich retoryka jest zupełnie inna. Nie są populistami i chcą coś zmienić.

Ja omijam politykę szerokim łukiem odkąd zorientowałam się, że ona się mną nie zajmuje. A mam 51 lat za parę dni.

Oj zajmuje i to bardzo, niestety. Specjalizuje się w okradaniu Ciebie. I właśnie dlatego warto brać udział w wyborach - by politycy nakradli jak najmniej.

Ale czas ułudy to Wasz czas ;-)

Omijanie polityki nie jest żadnym rozwiązaniem.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: kruszynka » 22 sty 2015, 20:02

Ian, chciałabym umówić się z Tobą na kawę za 30 lat i usłyszeć, że podtrzymujesz te słowa. Serio. Myślę, że da się załatwić, przynajmniej tę kawę :roll:


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 22 sty 2015, 20:18

kruszynka, chętnie :)
Zauważ że politycy zmieniają swoje poglądy jak im pasuje, a Korwin ma te same od ponad 20-stu jak jest w polityce. To daje nadzieję, że za 30 lat też będzie miał te same ;)


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
Oberyn.
Posty: 3798
Rejestracja: 04 sty 2013, 00:03
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Lubin
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Oberyn. » 22 sty 2015, 20:29

O żal, KNP miało możliwość wejść do Sejmu, to Korwin musiał coś odwalić, szkoda, że Wipler też odszedł. Ja dalej będę głosował na KNP.


św. Robert Bellarmin: "Największą z protestanckich herezji jest pewność."

Biblia:

(8) Bóg zaś daje dowód swojej miłości ku nam przez to, że kiedy byliśmy jeszcze grzesznikami, Chrystus za nas umarł. (9) Tym bardziej więc teraz, usprawiedliwieni krwią jego, będziemy przez niego zachowani od gniewu. (10) Jeśli bowiem, będąc nieprzyjaciółmi, zostaliśmy pojednani z Bogiem przez śmierć Syna jego, tym bardziej, będąc pojednani, dostąpimy zbawienia przez życie jego. (Rzym. 5;8-10)
Awatar użytkownika
Filip
Posty: 1566
Rejestracja: 14 lut 2013, 13:34
wyznanie: Prezbiterianizm
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Filip » 22 sty 2015, 21:40

Oberyn., właściwie to "odwalili" ludzie z KNP zdejmując JKM-a ze stanowiska prezesa. IMO dlatego, że prezes dzieli stanowiska po ewentualnym dostaniu się do sejmu i jego konkurenci chcieliby te miejsca obsadzić swoimi.

Dla mnie żadna różnica. I tak nie zagłosuję ani na JKM-a ani na KNP ;-)


"The Road goes ever on and on
Down from the door where it began.
Now far ahead the Road has gone,
And I must follow, if I can, " J.R.R. Tolkien
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Imperator » 23 sty 2015, 08:42

pozytywista pisze:A dziś co byś zrobił?


Dzis, gdybym mieszkal w Polsce, to bym glosowal na na Ruch Narodowy.


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl

Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości