Żydzi wracają do Polski

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 11 kwie 2015, 22:17

A tutaj jeszcze na deser wideo w ktorym anty-syjonistyczne plemie zmijowe i synagoa szatana, siedzi na spotkaniu i wypowiada blogoslawienstwa nad najwiekszym wrogiem Zydow i chrzescijan islamista i bylym prezydentem Iranu Mahmoud'em Ahmadinejad'em ktory nazwal holocaust mitem. W tym filmie, daja mu nagorde za zaslugi dla narodu zydowskiego i wychwalaja go

https://www.youtube.com/watch?v=zKyoGDgcKEs


artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 12 kwie 2015, 19:13

Napisałaś, że Żydzi wcale nie są tacy religijni. I co do tego zgoda.

Jednak pytanie było o państwo Izrael. I jest faktem, że prawo izraelskie w praktyce nie-judaistów (nie-Żydów) traktuje jako nie-obywateli, albo obywateli drugiej kategorii.
Nie spełnia wymagań wolnościowych i antydyskryminacyjnych, które są powszechne w krajach Unii Europejskiej, czy USA, Kanadzie (te kraje nazywam cywilizowanymi).

Państwo Izrael się określa, jako państwo Żydów. W szczególności chrześcijanie, muzułmanie nie są Żydami, wiec są kimś gorszym. Żyd mieszkający np. w Australii jest u siebie w Izraelu, ale chrześcijanin, czy muzułmanin mieszkający od pokoleń w ziemi izraelskiej nie jest u siebie.

(A tak na marginesie, to widzę tutaj analogię do polityki Trzeciej Rzeszy, rozróżniającej aryjczyków od nie-aryjczyków. Dzisiejszy syjonizm jest podobny do nazizmu.)


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 12 kwie 2015, 19:33

artur403 pisze:Jednak pytanie było o państwo Izrael. I jest faktem, że prawo izraelskie w praktyce nie-judaistów (nie-Żydów) traktuje jako nie-obywateli, albo obywateli drugiej kategorii.
Nie spełnia wymagań wolnościowych i antydyskryminacyjnych, które są powszechne w krajach Unii Europejskiej, czy USA, Kanadzie.

Państwo Izrael się określa, jako państwo Żydów. W szczególności chrześcijanie, muzułmanie nie są Żydami, wiec są kimś gorszym.


(A tak na marginesie, to widzę tutaj analogię do polityki Trzeciej Rzeszy, rozróżniającej aryjczyków od nie-aryjczyków.)

Okej, gdzie to jest w ich konstytucji, gdziekolwiek w ich dokumentach prawnych? Inną rzeczą jest dyskryminacja sankcjonowana przez prawo, a inną dyskryminacja wynikająca z działania jednostek lub niepaństwowych organizacji.

Co do muzułmanów, to lepiej nie będę się szerzej wypowiadał, aby nie stworzyć offtopu - w każdym razie w islamie jako systemie religijno-społeczno-politycznym występuje ideologia dość podobna do nazistowskiej, co objawia się w dualistycznej moralności.
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2015, 19:34 przez Dragonar, łącznie zmieniany 1 raz.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 12 kwie 2015, 19:33

No i Izrael toleruje ateistów oraz Haredi, ale dyskryminuje Żydów, którzy przechodzą na chrześcijaństwo.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 12 kwie 2015, 19:46

http://www.grupy.banzaj.pl/Izrael,jest, ... 11_01.html

Ostateczną nie odwołalną decyzje o PRZYZNANIU OBYWATELSTWA Izraelskiego
podejmuje grupa judaistycznych RABINÓW czyli religijny kler z SYNAGOGI w
Izraelu !
Czyli Izrael jest państwem WYZNANIOWYM, gdzie ostateczne decyzje
administracyjne podejmuje KLER JUDAISTYCZNY, a nie cywilna świecka
administracja państwowa.
Podobnie kler muzułmański rządzi w Arabii Saudyjskiej czyli podobnym
totalitarnym rasistowskim kraju jakim jest Izrael.
Takiego czegoś przecież NIE MA w Polsce !
Żydzi, ale wyznania KATOLICKIEGO którzy próbują się osiedlić w Izraelu na
stałe, NIE OTRZYMUJĄ OBYWATELSTWA Izraela, czyli prawo w Izraelu jest tak
skonstruowane tak, że w Izraelu NIE MA TOLERANCJI religijnej inspirowanej
przez kler judaistyczny w Izraelu.
Żydzi katolicy, którzy osiedlili się w Izraelu, a którym ODMÓWIONO
obywatelstwa izraelskiego OTRZYMUJĄ kartę "tymczasowego rezydenta" Izraela i
NIE MAJĄ PRAWA brania udziału w wyborach i nie mogą być też wybierani do
władz Izraela w tzw. demokratycznych wyborach w Izraelu.
Arabi urodzeni na terenie Palestyny i tam mieszkający, ale po
przywłaszczeniu ziemi palestyńskiej przez Izrael też NIE OTRZYMALI statusu
obywatela Izraela, lecz także status "tymczasowego rezydenta" BEZ prawa
wyborczego.
W ten sposób Palestyńczycy zamieszkali w teraźniejszym Izraelu lub tam
urodzeni są w 100% DYSKRYMINOWANI i stali się BEZPAŃSTWOWCAMI gdyż państwo
Palestyna została wymazana przez żydów z mapy świata.
Prawdę jest to, że tzw. prawo żydowskie w Izraelu WYRZUCA NIE-żydów z tego
kraju, gdy NIE SĄ NARODOWOŚCI żydowskiej !
Czy to jest antysemityzm domagać się o obywatelstwo Izraela, gdy ktoś nawet
urodził się w Izraelu, czy CO TO JEST w tym Izraelu ?
Wg. danych statystycznych Izraela z 2003 roku, w Izraelu żyje obecnie 6,8
mln osób, w tym 5,5 mln narodowości żydowskiej (81%) i 1,3 mln Arabów (19%),
czyli tych 19% to BEZPAŃSTWOWCY.
Czy takie prawo wyznaniowe, jakie obowiązuje w Izrelu można nazywać prawem
czy to jest RASIZMEM żydowskim ?


Polska jest normalnym krajem. Izrael nie jest normalnym krajem. Polska jest o kilka poziomów wyżej od Izraela.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 12 kwie 2015, 20:01

To jest artykuł z Internetu, a nie prawo Izraela. :D


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 12 kwie 2015, 20:27

Powtórnie zacytuję:

Jednocześnie z przyznaniem automatycznego pra­wa wstępu wszystkim Żydom na świecie, państwo Izrael dokonało ważnego kroku na rzecz prawnego utrwalenia wywłaszczenia Palestyńczyków, którego zdążono doko­nać z karabinem w ręku. Około 6 miesięcy po izraelskiej deklaracji niepodległości powołano Nadzorcę Własności Osób Nieobecnych, dając mu „władzę absolutną” nad ziemią i nieruchomościami należącymi do uchodźców palestyńskich.

Uchwalone w 1950 r. Prawo Własności Osób Nieobec­nych uznawało ziemię za „opuszczoną”, jeśli jej właściciel czy właściciele pozostawali na niej nieobecni choćby przez jeden dzień poczynając od listopada 1947 r. Obejmowało ono rzecz jasna wszystkich Palestyńczyków wyrzuconych poza granice nowego państwa żydowskiego. Jedynym ce­lem takiego zdefiniowania „własności osób nieobecnych” było „uprawomocnienie przejmowania arabskich ziem i budynków w celu umocnienia kontroli Izraela nad prze­ważającą częścią ziemi uprawnej”...


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: artur403 » 12 kwie 2015, 21:40

Ciekawe, że Palestyńczycy nienawidzą syjonistów, a nie Haredich.
Haredi, pomimo znacznej różnicy w religii, byli w stanie spotkać się z muzułmaninem. To zasługuje na szacunek.

Znalazłem dobry wstęp do tematu:
https://www.youtube.com/watch?v=Y58njT2oXfE


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 08:41

PanJestMocaMoja pisze:MjSystem, nie wiem, dla mnie dyskusja nie ma sensu, jesli ktos opiera swoje inforamcje na temat Zydow z hitlerowskiego dokumentarza "Der ewige jude". Jesli tak nie jest, to prosze cie zobacz ten dokumentarz i wskaz mi piec roznic miedzy teoria pana Henryka a teoria nazistow w "Der ewige jude". Daje ci takie wyzwanie, obejrzyj ten film i powiedz mic co nowego pan Henryk powiedzial. Zydami oczywiscie ze nas straszy, jesli mowi ze chca zawladnac swiatem i sa satanistami no to ewidentnie nas nimi straszy

Daj już spokój panu Henrykowi. Czy celem "Der ewige jude" jest szukanie interpretacji bestii z Apokalipsy Jana? :oops: Czy mam milion razy jeszcze napisać, że nie opieram się na panu Henryku ani na hitlerowskiej propagandzie?


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.

Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 09:44

mjsystem pisze:Daj już spokój panu Henrykowi. Czy celem "Der ewige jude" jest szukanie interpretacji bestii z Apokalipsy Jana? :oops:


Sluchaj, to co mowi ten czlowiek, to slowo w slowo material z "Der ewige jude" z ta mala roznica ze stara sie to, nieudolnie poprzec wersami z Apokalipsy Jana. Problem tylko w tym ze mamy jeszcze ksiege Izajasza, Jeremiasza, Sofoniasza, Ezechiela, Ezdrasza i Nehemiasza i listy apostolow oraz Ewangelie ktore raczej mowia zupelnie co innego. Nie wiem jak do ukladanki tego politeisty mam wcisnac wersy o tym jak Pan Jezus bedzie walczyl z muzulmanskimi krajami o tym ze Bog rozwali Gaze oraz West Bank. Nie wiem jak ma sie to do illuminatow. Jak Izrael moze byc bestia jezeli pisze ze Pan Jezus przyjdzie z Syjonu i ze zrowna z ziemia wrogow Izraela? Hmm nie wiem... :hmm:

Czy mam milion razy jeszcze napisać, że nie opieram się na panu Henryku ani na hitlerowskiej propagandzie?


To czemu ja zatem powtarzasz? :/ Ja nie mowie ze Zydzi sa grupa ktorej niewolno ruszac ktora jest bezgrzeszna i trzeba cicho siedziec gdy sie o nich rozmawia. Jest wielu ekstremistow i rasistow wsrod Zydow ale rowniez i wsrod Polakow, wiec co to za argument? Jesli chodzi o illuminatow to zobacz kto do nich nalezy. Naleza nie tylko Zydzi ale i Arabowie, Amerykanie, Wlosi, Polacy, Szwedzi i tak dalej. Wszyscy ktorzy maja pieniadze, bo watpie zeby szatan mial w cyrografie warunek bycia Zydem.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 11:19

PanJestMocaMoja pisze: Nie wiem jak do ukladanki tego politeisty mam wcisnac wersy o tym jak Pan Jezus bedzie walczyl z muzulmanskimi krajami o tym ze Bog rozwali Gaze oraz West Bank. Nie wiem jak ma sie to do illuminatow. Jak Izrael moze byc bestia jezeli pisze ze Pan Jezus przyjdzie z Syjonu i ze zrowna z ziemia wrogow Izraela? Hmm nie wiem...
No nie wiesz. Widzę. Antychryst pewnie to jeździec znikąd. Powstanie nagle?
A skąd wiesz, że Jezus będzie walczył z muzułmanami? Jakieś źródełko?
PanJestMocaMoja pisze:To czemu ja zatem powtarzasz?
Że ja? Dobre :lol:
Ja staram się śledzić pewne sytuacje polityczne i wyciągać wnioski. jaki będzie finał nie wiem sam. Przytaczam różne wypowiedzi. Nawet te kontrowersyjne. Jak zdejmiesz klapki z oczu to może sama zobaczysz.

Poczytaj Talmud i sama zobaczysz kim, a raczej czym jesteś dla Syjonistów. Dziś nie ma już Żyda czy Greka. Są dzieci Boże i cała reszta.


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 12:23

mjsystem pisze:No nie wiesz. Widzę. Antychryst pewnie to jeździec znikąd. Powstanie nagle?
A skąd wiesz, że Jezus będzie walczył z muzułmanami? Jakieś źródełko?


Ksiega Izajasza i Jeremiasza? Sad nad Egiptem,sad nad Assyria (dzisiejsze Islamskie Panstwo), Antychryst jest nazwany Assyryjczykiem, sad nad Damszkiem, sad nad Babilonem (dzisiejszy Irak) nad Moabem (dzisiejsza Jordania), sad Samaria (dzisiejszy West Bank), sad nad Gaza i tak dalej i tak dalej.


mjsystem
Posty: 928
Rejestracja: 07 lut 2015, 13:26
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: sprecyzowana
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: mjsystem » 13 kwie 2015, 12:25

No to w końcu będzie sądził czy walczył? Pogubiłem się :oops:


Jan. 15:10 Jeśli przykazań moich przestrzegać będziecie, trwać będziecie w miłości mojej, jak i Ja przestrzegałem przykazań Ojca mego i trwam w miłości jego.



Kor. 2.4 A mowa moja i moje głoszenie nauki nie miały nic z uwodzących przekonywaniem słów mądrości, lecz były ukazywaniem ducha i mocy, 5 aby wiara wasza opierała się nie na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej.
Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 12:29

mjsystem pisze:
Poczytaj Talmud i sama zobaczysz kim, a raczej czym jesteś dla Syjonistów. Dziś nie ma już Żyda czy Greka. Są dzieci Boże i cała reszta.


No wlasnie w tym problem ze Talmudysci nie sa syjonistami. Na pewno nie w tym sensie ktory ty znasz. Talmudysci nienawidza panstwa Izrael, pala jego flage i chca byc pod panowaniem muzulmanow. Oni sa syjonistami w takim sensie ze czekaja az ktos pokojowo da im mieszkac w Izraelu i wybuduje im Swiatynie, nawet jesli to bedzie muzulmanin. Niektorzy rabini mowia ze beda to Persowie tak jak bylo za czasow Nechemiasza i Ezdrasza, ze Persowie pozowlili Zydom osbudowac Swiatynie. Tylko ze Persowie dzisiaj sa muzulmanami. Dlatego tez Talmudysci kolaboruja z Iranem (dawna Persja) przeciwko syjonistom/panstwu Izrael. Czy ty wiesz ze Talmudysci akceptuja muzulmanow i chca byc pod ich panowaniem ale nienawidza syjonistow (czyli Zydow nie-talmudystow) i chrzescijan?


Ariela
Posty: 1061
Rejestracja: 21 gru 2013, 22:33
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Agnostyk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Ariela » 13 kwie 2015, 12:31

mjsystem pisze:No to w końcu będzie sądził czy walczył? Pogubiłem się :oops:

No, sad polega wlasnie na wojnie z tymi krajami i zrownianiu ich z ziemia. Przeciez pisze ze Gaza bedzie ruina za to ze walczyli z Zydami i byli msciwi.



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości