Tabu?

Tu robimy burze mózgów.......
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 27 kwie 2015, 12:09

Wszedłem na nią bez żadnych problemów.


Rozumiem zatem, że znalazłeś zdjęcie, które wrzuciłam?


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 12:39

Anmarivero pisze:Podbicie parametrów jednoznacznie wskazuje, że nie jest to jedno zdjęcie :), albo tez że spore elementy z tego jednego zostały usunięte.

Podbicie parametrów nie wskazuje na nic.

Zapisu RAW nie da się oszukać.

A zdjęcie pobrałaś w formacie jpg, który generuje różne przekłamania, a nie RAW. To kto tu ściemnia?

Rozumiem zatem, że znalazłeś zdjęcie, które wrzuciłam?

Tak. Co ciekawe, na zdjęciu pobranym ze strony http://www.apolloarchive.com podbicie parametrów nie pokazuje niczego, co tobie się udało uzyskać: http://www.apolloarchive.com/apg_thumbn ... -134-20384
Nie widać ich też na zdjęciu pobranym z http://images.jsc.nasa.gov, które prezentuje taki sam poziom oświetlenia jak wskazana przez ciebie kopia: http://images.jsc.nasa.gov/lores/AS17-134-20384.jpg
Znowu coś tu nie gra. Co ciekawe, to podobnie jak w przypadku zdjęcia wrzuconego przez magdę, fotografia wskazana przez ciebie jest nieostra, a powinna być jak żyletka.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Juneo
Posty: 337
Rejestracja: 25 sie 2014, 15:23
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Juneo » 27 kwie 2015, 13:09

Anmarivero pisze:(..) Nie jestem przeciw nauce, jestem przeciw pseudonauce...
Z światem nauki jest trochę jak z światem polityki: fałszywie zawęża się pole widzenia oferując wybór między "złym" a "złym" często prezentując to jako JEDYNĄ możliwość.
To tym mechanizmom się sprzeciwiam i ich nie akceptuję i nie zaakceptuję , jako prawdziwych.

Mogę się z powyższym jak najbardziej zgodzić.
Żyjemy pod władzą zmilitaryzowanej technokracji, w systemie działającym na rzecz elit.
Nick pisze:
Anmarivero pisze: Nie jestem przeciw nauce, jestem przeciw pseudonauce...

Więc dlaczego nauczasz o płaskiej ziemi prezentując pseudonaukowe argumenty w formie filmików z YT???

No i widzisz Anmarivero, uniwersytet YT jest be, bo to nie jest 'prawdziwy' uniwersytet; ze śmietanką naukowców, którzy dyktują światu - podobnie,jak dyktatorzy mody, co jest aktualnie naukowe, a co nie, która teoria jest obowiązująca, a która się przedawnia, no i która nie ma prawa się zmienić, bo została zabetonowana, po to, aby człowiek współczesny nie miał utrudnień w przejściu dehumanizacji, pardon: transhumanizacji.
Klangman pisze:Ależ to z tej "pseudonauki" i związanych z nią obliczeń (Rembov tutaj dał popis biegłości) wywodzi się wiele wynalazków, które służą dobru. Czy odkrycie fal i skonstruowanie maszyny rentgenowskiej nie opiera się na podobnym fundamencie obliczeniowym jak ten, który tu prezentował Rembov? Ja sam tego nie wiem (żaden ze mnie naukowiec) ale wydaje mi się, że powiązania istnieją. Tymczasem racjonalne, oparte o dostępną wiedzę, obliczenia Rembova spotykają się z potępieniem ze strony wyznawców teorii o płaskiej ziemi.

Rembov daje popis w stylu młodego Hawkinga, (scena w laboratorium, Hawking zadumany z kredą w dłoni, przy tablicy usianej wzorami, poprawia coś przy tych bajońskich wzorach to tu, to tam, z rozmachem godnym chińskiego generała przy strategicznym ustawianiu armii: milion żołnierzy rzucimy tu, milion tam..)

Nie musisz mieć przy tych naukowcach kompleksów Klangman, sam bowiem widzisz, że teorie są raz takie, raz siakie, nic pewnego.

Panowie z towarzystwa płaskiej ziemi też sobie wyliczają i wychodzi im, że oni mają rację.:
tutaj
Klangman pisze:No to jak to jest? Żyjemy w świecie, gdzie intelektem rządzi Szatan i cały rozwój cywilizacji, dokonujący się dzięki nauce to dzieło zła? A może ludzkość (i tendencja do odchodzenia od Boga na skutek błędnej interpretacji osiągnięć nauki ---> empiryzm "wykluczający" Boga) sama staje się 666 i osiągnie apogeum, gdy jednogłośnie stwierdzi "śmierć Boga" (Nietzsche)?

Żyjemy w świecie technokracji, gdzie skok technologiczny dokonał się skokowo, - za sprawą tak dla wielu niewiarygodną, że do dzisiaj się o niej oficjalnie nie mówi - jak najbardziej przy udziale zła, na rzecz zła i feudalnego panowania poprzez strach i przemoc nad ludźmi, za pomocą tej technologii, bo zwykły człowiek nie potrzebuje zbrojeń, rakiet, akceleratorów z wizerunkami bogini śmierci, do przyspieszania hadronów i poszukiwania bozonów Higgs'a, czarnych budżetów i programów 'kosmicznych' i baz podziemnych.
Normalny człowiek potrzebuje na przykład dobrze skonstruowanej pralki, którą można umyć bez rozkręcania i dłubania przy tym wykałaczkami, a nie kolejnego czarnego helikoptera, czy uzbrojonej po zęby armii, do prowadzenia wojen.
Normalny człowiek nie potrzebuje kolejnego telewizora, który będzie go hipnotyzował, ale spokoju i kontaktu z naturą, tak, jak Bóg ją stworzył, a nie niszczoną w wodzie, na lądzie i z powietrza.
Klangman pisze:To jest właśnie moje pseudoteologiczne zmartwienie. Wyobraź sobie, że nauka dochodzi do momentu, w którym świadomość może być przeniesiona do sieci. Wkraczamy wówczas na teren jakby religijny (konotacje z New Age) i pojawia się pytanie: Czy Bóg tak to zaplanował?

Scenariusz jak z filmu 'Kosiarz umysłów'. (Polecam ten film, przy okazji.)
To, co Bóg zaplanował, stanie się, a czytamy o tym w staroświeckiej Biblii!

Klangman pisze:Co zrobi świat, gdy technologia zaoferuje potencjalną wieczność dla świadomości?
A może piekło to uwięziona w świecie cyfrowym świadomość teskniąca za zmysłowością?

Świat, który tęskni za utraconym rajem, do tego dąży, aby odsunąć wizję piekła - tego prawdziwego od siebie, jak najdalej i jak najdłużej,i elity mają już wynalazki, do których tylko one mają dostęp. Ale to źle się skończy dla tych, którzy nie skorzystają z jedynej możliwości uniknięcia piekła w wieczności, danej przez Boga. Tego się nie da 'przeskoczyć' w żadnym akceleratorze i żadną technologią.


Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 27 kwie 2015, 13:27

Ewidentnie surowa pozostała jedna część zdjęcia, na której widać szumy inne niż w przypadku drugiej części, gdzie było inne parametry naświetlenia. Mi chodziło o to, że pod względem technicznym są to dwa różne zdjęcia, z rożnymi parametrami, sklejone w jedno.
Druga możliwość jest taka, że parametry tła (brak ziarnistości) zostały niedbale retuszowane, dlatego jest jak jest i zdjęcie nie jest spójne. Moje zdjęcie wrzucone na IMGUR to marne 1200pikseli, odrzucało mi oryginalny plik, nie mniej zatem do mnie pretensji o jakość, sieć i serwery mają swoje ograniczenia.

Twoje (na nowo przerobione) zdjęcie natomiast wskazuje inne zakłamanie, a mianowicie flagę odbitą na czarnym tle, też jest to zdjęcie manipulowane jak najbardziej, tyle że staranniej. NASA tez ma dostęp do neta i logicznym jest, że próbuje zacierać ślady swoich luk i wpadek....

Ja używam ciemni cyfrowej do wykrycia tych błędów. Nie wiem, w jakim programie ty sprawdzasz...


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 13:28

Szukając tych postów Juneo, w których rzekomo zamieściła w tym temacie dowody na płaskość Ziemi, cofnąłem się w czasie aż do początku dyskusji. Na stronie 11 trafiłem na przedziwną wymianę zdań, która mnie zafascynowała:

Anmarivero pisze:
Nick pisze:
Anmarivero pisze:Porównajmy starty z 26:20 do 29:00 minuty...
Ciekawe, kto na tym księżycu został i ten start sfilmował????

https://www.youtube.com/watch?v=3eC4JjwZ9w4


Nie kto, a co- kamera.


Jasne i to razem z operatorem...

Wiesz, że na wyprawie na marsa było 7 minutowe opóźnienie ze względu na odległość? (mówimy to o oficjalnej wersji wydarzeń).
Wyobrażasz sobie wykonywać manewry z 7 minutowym wyprzedzeniem?
Wiele spraw to dla Ciebie absurd, ale reagować na 7 minut zanim nastąpią okoliczności, to pewnie kaszka z mleczkiem i oczywista oczywistość dla Ciebie, bo tak powiedziała wasza naukowa świętobliwość NASA?

Może ty to łykasz, ja nie.

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 823#416823

I tak się zastanawiam dalczego nikt nie zareagował na jawną manipulację i de facto nieprawdę, którą Anmarivero zawarła w powyższej wypowiedzi? Wszak w filmie, do którego odsyłała we wcześniejszym postcie, jest pokazany start z Księżyca, a nie z Marsa. A odległość między Ziemią i Księżycem to 1 sekunda świetlna, a nie siedem minut, więc cała argumentacja, że nie da się zdalnie sterować kamerą jest po prostu wyssana z palca.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 13:34

Anmarivero pisze:Ewidentnie surowa pozostała jedna część zdjęcia, na której widać szumy inne niż w przypadku drugiej części, gdzie było inne parametry naświetlenia. Mi chodziło o to, że pod względem technicznym są to dwa różne zdjęcia, z rożnymi parametrami, sklejone w jedno.

Tę tezę dopiero musisz udowodnić. Na zdjęciach, które wskazałem, nie widać jakichś "innych" szumów.

Anmarivero pisze:Druga możliwość jest taka, że parametry tła (brak ziarnistości) zostały niedbale retuszowane, dlatego jest jak jest i zdjęcie nie jest spójne. Moje zdjęcie wrzucone na IMGUR to marne 1200pikseli, odrzucało mi oryginalny plik, nie mniej zatem do mnie pretensji o jakość, sieć i serwery mają swoje ograniczenia.

Cóż, to ty powinnaś dotrzeć do zdjęcia oryginalnego, a nie ja. Ja jedynie wskazuję, że jest ono w jakości, która jest bardzo słaba, a to już każe poddać w wątpliwość te "cienie".

Anmarivero pisze:Twoje (na nowo przerobione) zdjęcie natomiast wskazuje inne zakłamanie, a mianowicie flagę odbitą na czarnym tle, też jest to zdjęcie manipulowane jak najbardziej, tyle że staranniej.

Ta teza też wymaga udowodnienia. A to, że flagę widać na czarnym tle, jest akurat absolutnie prawidłowe, bo taki jest kolor przestrzeni kosmicznej widzianej w próżni. :)

Anmarivero pisze:Ja używam ciemni cyfrowej do wykrycia tych błędów. Nie wiem, w jakim programie ty sprawdzasz...

Takiego, który powtórzył wynik podbijania parametrów zdjęcia, które pierwotnie wzięłaś pod lupę.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 13:48

Szperania w przeszłości ciąg dalszy:
Juneo pisze:Ciekawa uwaga znajduje się w opisie tego filmu, mianowicie to, że księżyc znajduje się w atmosferze, bo gdyby był poza nią, ( oddalony setki tysięcy kilometrów w prożni), takie oświetlenie, analogiczne do tego, które obserwujemy patrząc na ośnieżone góry, widoczne na tle niebieskiego horyzontu, nie byłoby możliwe.

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 757#422757

Rozbawiło mnie to przekonanie. Dlaczego? Efekt "zbłękitnienia" gór widzianych w dużej odległości, obserwowany także na Księżycu w dzień, jest spowodowany grubą warstwą powietrza miedzy nami, a tymi szczytami. Oczywiście tego, że pomiędzy nami, a Księżycem odległym o 380 tys km, znajduje się identyczna warstwa atmosfery, już autor wspomnianego filmiku i Juneo nie zauważyli. :D


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 13:50

Juneo pisze:Jeśli będziesz nad morzem, to postaraj się o lornetkę i zacznij obserwować znikające z pola widzenia statki, najpierw gołym okiem, a potem przez lornetkę, wtedy zobaczysz, że statki, które powinny znikać 'za krzywizną ziemi' ciągle są widoczne, a im lepszy miałbyś sprzęt optyczny, tym dłużej i wyraźniej byś je widział i to w jednoznaczny sposób, w jaki pokazuje perspektywa.

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 743#439743

Mam takie pytanie:
Czy przeprowadziłaś eksperyment, który zaproponowałaś Klangmanowi?


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Anmarivero
Posty: 1044
Rejestracja: 29 lis 2013, 18:16
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Anmarivero » 27 kwie 2015, 14:24

Rembov pisze:Szukając tych postów Juneo, w których rzekomo zamieściła w tym temacie dowody na płaskość Ziemi, cofnąłem się w czasie aż do początku dyskusji. Na stronie 11 trafiłem na przedziwną wymianę zdań, która mnie zafascynowała:

Anmarivero pisze:
Nick pisze:
Anmarivero pisze:Porównajmy starty z 26:20 do 29:00 minuty...
Ciekawe, kto na tym księżycu został i ten start sfilmował????

https://www.youtube.com/watch?v=3eC4JjwZ9w4


Nie kto, a co- kamera.


Jasne i to razem z operatorem...

Wiesz, że na wyprawie na marsa było 7 minutowe opóźnienie ze względu na odległość? (mówimy to o oficjalnej wersji wydarzeń).
Wyobrażasz sobie wykonywać manewry z 7 minutowym wyprzedzeniem?
Wiele spraw to dla Ciebie absurd, ale reagować na 7 minut zanim nastąpią okoliczności, to pewnie kaszka z mleczkiem i oczywista oczywistość dla Ciebie, bo tak powiedziała wasza naukowa świętobliwość NASA?

Może ty to łykasz, ja nie.

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 823#416823

I tak się zastanawiam dalczego nikt nie zareagował na jawną manipulację i de facto nieprawdę, którą Anmarivero zawarła w powyższej wypowiedzi? Wszak w filmie, do którego odsyłała we wcześniejszym postcie, jest pokazany start z Księżyca, a nie z Marsa. A odległość między Ziemią i Księżycem to 1 sekunda świetlna, a nie siedem minut, więc cała argumentacja, że nie da się zdalnie sterować kamerą jest po prostu wyssana z palca.


Fałszywe oskarżenie.
Przecież nazywam rzeczy po imieniu i piszę o księżycu, kiedy piszę o księżycu, a o marsie, kiedy o marsie.
Oficjalna wersja mówi o dwóch sekundach (tam i z powrotem) w przypadku księżyca, a moja uwaga dodatkowa to: opóźnienie nie jest słyszalne w wersji audio, np. odliczanie ( a powinno, bo wiemy, jak wyglądają rozmowy z takim opóźnieniem nieraz pokazywane w wiadomościach na żywo). Zatem video ma opóźnienie, a audio nie... zaiste ciekawe.

W przypadku marsa opóźnienie wynosiło nawet więcej i w późniejszych postach skorygowałam ta informację:

O przepraszam... Pomyliłam się: sygnał z ziemi na mars wędruje 14 minut :) (cały czas mówię o oficjalnej wersji).
http://www.youtube.com/watch?v=OHwUrxzrvtg


A tak na marginesie, mars został przywołany przez nicka w tym oto poście:

Nick pisze:Anmarivero, zobacz co się wydarzyło :D http://wiadomosci.onet.pl/nauka/misja-r ... ecia/0wvb5


Tak więc temat był dwu-wątkowy w tym właśnie momencie.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 14:35

Anmarivero pisze:
Rembov pisze:Szukając tych postów Juneo, w których rzekomo zamieściła w tym temacie dowody na płaskość Ziemi, cofnąłem się w czasie aż do początku dyskusji. Na stronie 11 trafiłem na przedziwną wymianę zdań, która mnie zafascynowała:

Anmarivero pisze:
Nick pisze:
Anmarivero pisze:Porównajmy starty z 26:20 do 29:00 minuty...
Ciekawe, kto na tym księżycu został i ten start sfilmował????

https://www.youtube.com/watch?v=3eC4JjwZ9w4


Nie kto, a co- kamera.


Jasne i to razem z operatorem...

Wiesz, że na wyprawie na marsa było 7 minutowe opóźnienie ze względu na odległość? (mówimy to o oficjalnej wersji wydarzeń).
Wyobrażasz sobie wykonywać manewry z 7 minutowym wyprzedzeniem?
Wiele spraw to dla Ciebie absurd, ale reagować na 7 minut zanim nastąpią okoliczności, to pewnie kaszka z mleczkiem i oczywista oczywistość dla Ciebie, bo tak powiedziała wasza naukowa świętobliwość NASA?

Może ty to łykasz, ja nie.

http://forum.protestanci.info/viewtopic ... 823#416823

I tak się zastanawiam dalczego nikt nie zareagował na jawną manipulację i de facto nieprawdę, którą Anmarivero zawarła w powyższej wypowiedzi? Wszak w filmie, do którego odsyłała we wcześniejszym postcie, jest pokazany start z Księżyca, a nie z Marsa. A odległość między Ziemią i Księżycem to 1 sekunda świetlna, a nie siedem minut, więc cała argumentacja, że nie da się zdalnie sterować kamerą jest po prostu wyssana z palca.

Fałszywe oskarżenie.

No jak fałszywe, skoro film, do którego odesłałaś, dotyczył startu z Księżyca, a ty ni z gruszki, ni z pietruszki wyskoczyłaś z Marsem i na jego podstawie dowodziłaś, że nie jest możliwe zdalne sterowanie kamerą?

Oficjalna wersja mówi o dwóch sekundach (tam i z powrotem) w przypadku księżyca, a moja uwaga dodatkowa to: opóźnienie nie jest słyszalne w wersji audio, np. odliczanie ( a powinno, bo wiemy, jak wyglądają rozmowy z takim opóźnieniem nieraz pokazywane w wiadomościach na żywo). Zatem video ma opóźnienie, a audio nie... zaiste ciekawe.

Na pomysł, że zsynchronizowano dźwięk z obrazem, już nie wpadłaś. Można i tak jak się szuka dziury w całym.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 27 kwie 2015, 15:47

Rembov pisze:Wyjrzyj nocą za okno.


Widzę sklepienie pełne sświecacych kropek które sie kręci :mrgreen:

Rembov pisze:Nie wszystko, co zapisano w Biblii, należny odczytywać dosłownie.


I to ty decydujesz co dosłowne a co nie??????

Rembov pisze: na pewno nie NASA podrobiła.


Bo w NASA to sami swieci pracują :mrgreen:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 27 kwie 2015, 15:50

Rembov pisze:Wszedłem na nią bez żadnych problemów.


To wrzuć linka


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Rembov » 27 kwie 2015, 16:05

magda pisze:
Rembov pisze:Wyjrzyj nocą za okno.


Widzę sklepienie pełne sświecacych kropek które sie kręci :mrgreen:

Widzisz niebo pełne gwiazd odległych o wiele lat świetlnych, a nie "sklepienie".

Rembov pisze:Nie wszystko, co zapisano w Biblii, należny odczytywać dosłownie.

I to ty decydujesz co dosłowne a co nie??????

Decyduje Kościół Chrystusa, a nie ja.

Rembov pisze: na pewno nie NASA podrobiła.

Bo w NASA to sami swieci pracują :mrgreen:

Nie wiem, kto pracuje w NASA, ale za to wiem, że jakoś mimo swojej tezy, że Biblia jest podręcznikiem do "wszystkiego", nie wskazałaś miejsc w Piśmie Świętym, w których można poczytać o budowie anatomicznej żaby, historii Chile i jak rozwiązywać równania drugiego stopnia.


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 27 kwie 2015, 18:06

magda pisze:Bo w NASA to sami swieci pracują :mrgreen:

A wśród zwolenników płaskiej Ziemie na całym świecie to tylko święci są?!?

Radzisz mi luzik, gdy Cię skonfrontowałem z Biblią nie odnośnie płaskości, ale postawy życiowej...
No to miej ten luzik i przed Stwórcą też go nie zapomnij mieć!


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 27 kwie 2015, 20:30

Rembov pisze: Oczywiście tego, że pomiędzy nami, a Księżycem odległym o 380 tys km, znajduje się identyczna warstwa atmosfery, już autor wspomnianego filmiku i Juneo nie zauważyli.


Rembov czy ty niczego dziś nie brałes, a moze cos popalałeś ze takie rzeczy wypisujesz, szczęka opada jak to sie czyta.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Gdybolologia - Krolowa Nauk :)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości