"Oczko do oczka" szydełkiem i na drutach.

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 01 lip 2015, 23:05

andevi pisze:uśmiechnę się pewnie do Ciebie Magdo, jak z tym Etsy to ugryźć.


Na etsy sprzedaja wszystko nawet przetwory, jak naprodukujesz to powiedz zrobimy ci sklep z czapkami.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 01 lip 2015, 23:24

Velure,
Miałam kiedyś, gdy jeszcze pracowałam na scenie, sukienki zrobione właśnie na szydełku z wrobionymi w ścieg drobnymi cekinami. Sama próbowałam robić top z koralikami. Technika nie jest trudna. Trzeba tylko wszystkie koraliki, jakich chcesz użyć, najpierw ponawlekać na nitkę, z której będziesz dziergać. A potem już w zależności od wzoru umieszczasz taki koralik w robótce.
Tu masz dla przykładu moj topik z koralikami. Umieszczenie koralika zupełnie przypadkowe.
http://handmade-in-tulipland.blogspot.n ... -lato.html

http://img.szafa.pl/ubrania/1/019439231 ... kinami.jpg

A coś takiego miałam na scenę. Niepraktyczne, bo uprać tego nie można w wodzie, i człowiek się czuje , jakby kaktus miał na sobie ;) W sukience nie dało się usiąść, kłuła gdzie nie trzeba i zaciągała rajstopy.

A zobaczcie to, no nie genialne??
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/73 ... bf3e41.jpg


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: Velure » 01 lip 2015, 23:53

andevi, oj tak :) Sukienka chyba była zrobiona tą metodą co Twój topik. Nawet nie wiedziałam, że tak można :)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 02 lip 2015, 10:05

magda pisze: sklep na Etsy tu: https://www.etsy.com/peop...f=hdr_user_menu

Jakie ładne są te wyroby. Podziwiam. Prawdziwa artystka. A na pinterst jesteś? To był tablicę zrobiła i też wrzuciła twoje śliczności, co o tym myślisz?
Ja skończyłam kolejną bawełnianą bluzeczkę i robię teraz sweter,już zimowy. No i ciągle koc-kapę. Ogromna robota. Koleżanka blogowa pisała kiedyś,że swoją robiła 2 lata :mrgreen: .Mam nadzieję,że córka moja prędzej się doczeka. ;-)
Próbowałam fotki z komórki wrzucić,ale nie udaje się.Nie mam pojęcia,jak poprzednio to mi się udało. Może mnie znowu olśni... Ciągle tylko wyświetla się,że wysyła się,a nic na kompa nie dostaję. Nie kumam tej elektroniki. ;-)


Awatar użytkownika
Oliwka
Posty: 909
Rejestracja: 04 maja 2012, 13:12
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Oliwka » 02 lip 2015, 17:56

Pracujcie ,pracujcie to uspokaja :-D :flower:


Ps 52:10 " Ja jestem jak oliwka zielona w domu Bożym;Zaufałem łasce Bożej na wieki wieków."
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f=12&t=24
NACHASZ Eden
http://biblia.phorum.pl/viewtopic.php?f ... =Telegonia
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 02 lip 2015, 18:02

Pracujcie ,pracujcie to uspokaja

Potwierdzam. Gorzej,jak ktoś na forum mnie wnerwi i oczka pomylę :wall: ...prucie i od nawa polsko ludowa :rotfl:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 02 lip 2015, 18:38

D
kontousunięte1 pisze: No i ciągle koc-kapę. Ogromna robota. Koleżanka blogowa pisała kiedyś,że swoją robiła 2 lata


Dlatego wole filcowanie ja ogromny koc w jaki chcesz wzór z weły zrobię w jedno popołudnie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 02 lip 2015, 18:48

Magda slicznosci :)

kontousunięte1 nie daj sie zdenerwowac

a przetwory tez robie, glownie konfitury ale ich nie sprzedaja, moj lasuch wszystkie zjada ;)


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 02 lip 2015, 22:36

sibela pisze:Magda slicznosc


Z czegos trzeba żyć, zamieniam to na kartofle , kapustę groch i kiełbasę tudzież rachunki za prąd. Takie zycie Starucha jedną nogą w grobire a musi młotkiem machać żeby żyć.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2015, 15:16

Zobaczcie jakie sa sklepy na Etsy https://www.etsy.com/shop/CampCousinsCr ... _shop_more same czapki, dlaczegobyście nie miały sobie jakis założyc i zarabiać w dolarach , ja lubię dostać cene w dolcach. miło jak zanmiast 30 zł dostajesz 30 $.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
andevi
Posty: 1539
Rejestracja: 15 paź 2014, 13:00
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Królestwo Boże
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: andevi » 03 lip 2015, 16:08

No, fajne te czapki, i wszystkie robione na loomie :mrgreen: Technikę znam, robi się taką czapkę w godzinę. No, to kobitka ma tu niezłą stawkę godzinową, hehe. I jak widać sprzedaje jej się !
Wrzucę Wam zaraz zdjęcia moich czapek. Te akurat na szydełku, ale i za loom się wezmę. Te szydełkowe robione są włóczką nr 6, na loomie robi się grubszą, nr 10.

http://handmade-in-tulipland.blogspot.n ... ydeku.html


Szema Izrael, Adonai Elohenu, Adonai Ehad
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 03 lip 2015, 18:07

magda pisze:sklepy na Etsy

Tam jest wszystko po angielsku :roll: :-( :cry: ;-)
andevi pisze:wszystkie robione na loomie

A co to takiego? Nie znam tego słowa. A czapki w sklepie są całkiem zwyczajne ;-) .
Twoje im nie ustępują, w dodatku widzę,że niektóre są z daszkiem :great: :wow2:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2015, 19:16

No nie ustępuja toż mówie zeby machnać sklep na Etsy i mieć w dolarach pensje. Ja mam od 2011 roku ale go zrecetowałam niedawno i zaczynam od zera znów. ale to ten sam sklep co dawniej miałam.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
sibela
Posty: 1033
Rejestracja: 07 wrz 2008, 17:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Dolna Bawaria
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: sibela » 03 lip 2015, 21:35

magda pisze:toż mówie zeby machnać sklep na Etsy
jak pogaduszki gangsterow hihih


Niektórzy modlą się o całą beczkę, a nadstawiają kubek.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2015, 22:38

Z czegos trzeba życ

Ef 4:28 bw "Kto kradnie, niech kraść przestanie, a niech raczej żmudną pracą własnych rąk zdobywa dobra, aby miał z czego udzielać potrzebującemu.

Koh 9:10 bw "Na co natknie się twoja ręka, abyś to zrobił, to zrób według swojej możności, bo w krainie umarłych, do której idziesz, nie ma ani działania, ani zamysłów, ani poznania, ani mądrości."

Koh 11:6 bw "Z rana siej swoje nasienie, a niech nie spoczywa twoja ręka do wieczora, bo nie wiesz, czy uda się to czy tamto, lub czy jedno i drugie jednakowo wypadną."

czyli pracuj ,pracuj ,pracuj aż padniesz. No i tak mam. No i kiedy ja się położe i wynudze wreszcie.?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości