Telewizja Chrześcijańska TBN

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Telewizja Chrześcijańska TBN

Postautor: konto skasowane » 19 lip 2015, 22:14

Co o tym myślicie? Jak widzicie rozwój stacji lub ramówkę? Jakie oczekiwania od stacji?

W tej chwili stacja nadawać będzie przez jedną godzinę dziennie chyba na kanale TBN Europe, a w przyszłości ma być to nadawanie ciągłe i bez reklam. Od 1 lipca nabożeństwa live kościoła ZOE, wzorującym się na nauczaniu Hagina.

Prezesem polskiego oddziału stacji TBN jest Pastor Krzysztof Rompa, który wspólnie z Pastorem Dariuszem Machem prowadzili szkołę biblijną Domata.

http://tbnpolska.tv/


.
Awatar użytkownika
Ian
Posty: 3407
Rejestracja: 11 sty 2008, 13:42
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ian » 20 lip 2015, 08:04

Ja oglądałem amerykańską TBN i nawet mi się na początku podobało, ale jak zobaczyłem że puszczają np. Joyce Meyer to przestałem oglądać.


I nie czyńcie nic z kłótliwości ani przez wzgląd na próżną chwałę, lecz w pokorze uważajcie jedni drugich za wyższych od siebie Filipian 2:3
Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem 1 Piotra 3:16
Odpowiedzi na biblijne pytania | Módlmy się za prześladowanych chrześcijan | http://www.chrzescijanskarandka.pl | https://www.ewangeliawcentrum.pl
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 20 lip 2015, 08:34

No właśnie, ciekawi mnie co będzie w ramówce gdy stacja zacznie nadawać ciągiem. Przyznam szczerze że ewangelia sukcesu która pojawi się w tej stacji w Polsce to cienki start. Ale może z biegiem czasu osoby odpowiedzialne za ramowke dojrzeja i coś się zmieni na lepsze.


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 20 lip 2015, 09:14

dr.sky pisze:stacji TBN

A co to jest TBN? Może dla wielu oczywista oczywistość,ale nie dla mnie :-(
Coś takiego tam jest: TBN przedstawia programy środowisk: protestanckich, katolickich, międzywyznaniowych, mesjanistycznych, organizacji pozarządowych, twórców niezależnych.
Tu już mi się czerwona lampka zapala. ;-)


Awatar użytkownika
21112
Posty: 312
Rejestracja: 20 kwie 2010, 21:38
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: 21112 » 20 lip 2015, 23:17

Vrijer, tak ten... Z ciekawości przejrzałam stronę, potem stronę zboru p. Rompy. To jest jakaś masakra... Jedyne co mi przyszło do głowy to pytanie jak można być tak głupim a może cwanym? No bo jak można czytając Biblie dojść do takich wniosków, że clou życia chrześcijanina jest cytuje: "droga do finansowego powodzenia" albo, że każdy chrześcijanin jak tylko wierzy to musi zostać uzdrowiony (a jak nie został to znaczy, że coś z nim nie tak):cry: Serio? Myślałam, że takie rzeczy to tylko w Szwecji, no ewentualnie USA...
Przepraszam za te epitety, ale strasznie żal mi tych ludzi, tych rodzin - zwiedzonych przez te MEGA CZERCZE albo CENTRA chrześcijańskie (toż słowo zbór jakieś takie staroświeckie).


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Zbyszekg4 » 21 lip 2015, 07:49

21112 pisze:każdy chrześcijanin jak tylko wierzy to musi zostać uzdrowiony (a jak nie został to znaczy, że coś z nim nie tak)

Czyli coś było nie tak, z tymi "guru" z Ruchu Wiary, którzy już pomarli - jak zwykli śmiertelnicy: na zwykłe, ludzkie choroby... (czytałem* jakiś czas temu o tym, jak kończyli życie założyciele tego "dziadostwa"... Nie umierali zdrowi- więc coś z nimi nie tak!)

* to było w którymś artykule na tej stronie (bardzo ją polecam!): http://zwiedzenie.blogspot.com/


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 lip 2015, 08:53

Sama telewizja TBN ma w ramówce programy wielu denominacji ,więc jest szansa że w polskiej ramówce pojawi się coś wartościowego


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 21 lip 2015, 10:31

Jeszcze napiszcie,proszę, gdzie to można oglądać? W internecie? W tv?


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 lip 2015, 10:41

Vrijer, http://tbnpolska.tv/o-tbn-polska/


kontousunięte1, w internecie pewnie także, ale także na satelicie na kanale TBN Europe
http://tbnpolska.tv/2015/07/18/startujemy-1-sierpnia/


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 21 lip 2015, 10:43

dr.sky pisze:na satelicie

No to mam z głowy temat :mrgreen: :hmm:


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 lip 2015, 10:53

Jak nie masz satelity, to w internecie na pewno będą albo powtórki, albo może nawet na żywo.


.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 21 lip 2015, 10:55

dr.sky pisze:w internecie na pewno będą

Poczekam i sprawdzę. :-D


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 lip 2015, 10:59

Nie wiem, czy to tutaj na tej stronie będzie w internecie, bo cała te platforma TBN jest strasznie chaotycznie zaprojektowana. Nie potrafię ramówki nawet odszukać.
http://www.itbn.org/index/subview/lib/N ... sublib/TBN

Z tych wszystkich co tam mają, to na pewno poleciłbym Dr. Charles Stanley In Touch Ministries. Bardzo dobre kazania.


.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 lip 2015, 11:03

Dla mnie mówi więcej, bo pisałeś o denominacjach stricte charyzmatycznych, a jest napisane, że międzywyznaniowych, protestanckich oraz katolickich. Do ramówki będą mogły się dostać zatem różne programy. Na pewno nie wierzę w to, że jeden zbór zdominuje cały czas antenowy.


.
konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: konto skasowane » 21 lip 2015, 11:21

Poczekamy, zobaczymy. Ja bym nie skreślał całej stacji, tylko dlatego, że jest powiązana z kimś tam. Na telewizji Trwam także można obejrzeć ciekawe programy, szczególnie jeśli prowadzone są przez kogoś z Odnowy.


.

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość