Sianie nienawiści wobec protestantow

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 23 sie 2015, 12:30

a konkretnie o co chodzi ? Co nie zrozumiałem
Chyba probujesz sie odegrać, bo kiedyś przeinnaczyłaś mnie
tyle ze robisz to bez podstawnie :]

Ale coz takie juz masz o mnie zdanie, kompletnie bezpodstawne
i raczej nie zmienie tego , musialem Ci zaleść za skórę i wszystko
co robie i pisze widzisz teraz w czarnych barwach


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Janek » 23 sie 2015, 12:40

Masz jkieś urojenia,jakieś poczucie misji,ale żeby uczyć innych trzeba samenu wiedzieć i rozumieć.

Wuko nie ma sie co denerwowac.Wcisnij ignor albo nie odpisuj i tyle.
Nie pokonasz milosci :-D Mozesz cytowac Biblie a nawet nauczaniego
jego denominacji a on i tak bedzie pisal swoje...Sekciarza po paru
upomnieniach unikaj i nie wdawaj sie w bezbozne/jalowe dyskusje.

EOT

Obrazek

:-D


Awatar użytkownika
navi31
Posty: 1399
Rejestracja: 11 sty 2015, 02:19
wyznanie: Kościół Katolicki
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: navi31 » 23 sie 2015, 12:50

właśnie ,Janek pomylił adresy , ale całkiem przypadkiem uświadomił mi,
ze nie potrzebnie wdaje sie w dyskusje z ludzmi ktorzy nic nie rozumieją,
a jedynie to co przekręcą, a tematy ktore poruszają są jałowe i bezbożne
(wszak najlepszy dowód, to to , ze nie ja zaczałem ten temat, hehe)


[ stopka to nie post z gigantycznymi obrazkami na pol strony :) nie wiemy kiedy piszesz a kiedy masz stopkę]

A Jego ojciec i Matka dziwili się temu, co o Nim mówiono. Symeon zaś błogosławił Ich i rzekł do Maryi, Matki Jego: "Oto Ten przeznaczony jest na upadek i na powstanie wielu w Izraelu, i na znak, któremu sprzeciwiać się będą. A Twoją duszę miecz przeniknie, aby na jaw wyszły zamysły serc wielu".
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 23 sie 2015, 14:54

Janek pisze:Wuko nie ma sie co denerwowac.Wcisnij ignor albo nie odpisuj

Ja się nie denerwuję, tylko trafia mnie szlag,jak ktoś plecie jak nawiedzony.Ignora miałam i był spokój,ale mnie podkusiło :evil: ,bo się źle czyta strony no i proszę :mrgreen: :rozpacz:
navi31 pisze:nie potrzebnie wdaje sie w dyskusje z ludzmi ktorzy nic nie rozumieją,

Bardzo dobrze,że nareszcie to pojąłeś.Może zleziesz z nas i na katolik.pl odnajdziesz swoje miejsce. :glupek:


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 24 sie 2015, 03:10

Wracając do tematu, czyli siania nienawiści wobec protestantów, polecam zapoznać się z tym, najlepiej od 15:30:

LINK

Skąd się biorą tacy szaleńcy, do tego na ambonie? To jest niby kazanie ks. Jan Pęzioła i ks. Natanka.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 24 sie 2015, 09:34

Dragonar pisze:LINK

:mrgreen: Studiował historię i nie wiedział,że Luter studiował prawo. A dalej to już masakra.Jak on może mówić o moralności. Same ploty i pomówienia. No i te "jakaś Niemka", szkoda gadać. tfu,syf i malaria. Broń nas Boże przed takimi głosicielami :S :devil:


Awatar użytkownika
Dragonar
Posty: 4906
Rejestracja: 10 wrz 2011, 20:04
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Christendom
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Dragonar » 24 sie 2015, 14:15

kontousunięte1 pisze: :mrgreen: Studiował historię i nie wiedział,że Luter studiował prawo. A dalej to już masakra.Jak on może mówić o moralności. Same ploty i pomówienia. No i te "jakaś Niemka", szkoda gadać. tfu,syf i malaria. Broń nas Boże przed takimi głosicielami :S :devil:

To, że Luter studiował prawo, to jedna z podstawowych informacji, jakie znajduje się na Wikipedii, w biografiach lub - o ile dobrze pamiętam - w licealnych podręcznikach do historii. Nie przypominam sobie, aby Luter miał nieślubne dzieci ze służącą albo zabił dwóch ludzi. Dalej kazanie w sumie też przypomina majaczenie paranoika. :/
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 14:16 przez Dragonar, łącznie zmieniany 1 raz.


Scriptura locuta, Roma finita.

Zapraszam na mojego bloga: Herold Pański.
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: nadrozd » 24 sie 2015, 16:10

Dragonar pisze: Dalej kazanie w sumie też przypomina majaczenie paranoika.


to juz wiem z kad koledzy to maja.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 24 sie 2015, 16:37

Dragonar pisze:To, że Luter studiował prawo

Nie zrozumiałeś chyba albo ja źle napisałam. Ten ksiądz z filmiku mówi,że studiował historię! A ja piszę,jak mógł studiując historię nie wiedzieć,że Luter był prawnikiem :mrgreen:
Masz rację,że w szkole można się o tym dowiedzieć,a ten księżulo się chwali :oops: historycznym wykształceniem i podstaw nie zna. Ciekawe kto mu dał dyplom. Wstydziłby się przyznać.
Tak,reszta to bełkot i paranoja. Syf i malaria.
Łatwo kogoś oczernić,od morderców i producenta ;-) nieślubnych dzieci wyzwać, tym bardziej,że Luter już słowa na swoją obronę nie powie.
A poza tym,jak taki ksiądz śmie moralność innych podważać skoro w jego kościele na porządku dziennym są dzieci księży z gosposiami, o seksie z nieletnimi nie wspomnę. I co taki dziad jeden z drugim robi? Pamiętacie w ubiegłym roku czy wcześniej,jak chyba Pec czy inny wysoki hierarcha był za to oskarżany,to kuria powiedział,że on jest obywatelem Watykanu i tylko tam można go sądzić.No i rozlazło się po kościach.Siedzą ci zboczeńcy na dobrych emeryturach w swoich pałacach.
A taki Natanek będzie gębę Lutrem sobie wycierał,niedouk jeden.
Najpierw niech u siebie posprzątają a potem zmarłych się czepiają.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2015, 16:44 przez kontousunięte1, łącznie zmieniany 2 razy.


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: kontousunięte1 » 24 sie 2015, 16:45

Dragonar pisze:To, że Luter studiował prawo

Nie zrozumiałeś chyba albo ja źle napisałam. Ten ksiądz z filmiku mówi,że studiował historię! A ja piszę,jak mógł studiując historię nie wiedzieć,że Luter był prawnikiem :mrgreen:
Masz rację,że w szkole można się o tym dowiedzieć,a ten księżulo się chwali :oops: historycznym wykształceniem i podstaw nie zna. Ciekawe kto mu dał dyplom. Wstydziłby się przyznać.
Tak,reszta to bełkot i paranoja. Syf i malaria.
Łatwo kogoś oczernić,od morderców i producenta ;-) nieślubnych dzieci wyzwać, tym bardziej,że Luter już słowa na swoją obronę nie powie.
A poza tym,jak taki ksiądz śmie moralność innych podważać skoro w jego kościele na porządku dziennym są dzieci księży z gosposiami, o seksie z nieletnimi nie wspomnę. I co taki dziad jeden z drugim robi? Pamiętacie w ubiegłym roku czy wcześniej,jak chyba Pec czy inny wysoki hierarcha był za to oskarżany,to kuria powiedział,że on jest obywatelem Watykanu i tylko tam można go sądzić.No i rozlazło się po kościach.Siedzą ci zboczeńcy na dobrych emeryturach w swoich pałacach.
A taki Natanek będzie gębę Lutrem sobie wycierał,niedouk jeden.
Najpierw niech u siebie posprzątają a potem zmarłych się czepiają.


Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sianie nienawiści wobec protestantow

Postautor: Suzuja » 26 lis 2017, 15:43

Przecież katolicy mają totalnie gdzieś protestantów. W Polsce to mało kto wie że protestanci w naszym kraju w ogóle istnieją


Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sianie nienawiści wobec protestantow

Postautor: diedmaroz » 27 lis 2017, 09:02

Do czasu aż w rodzinie nie pojawi się taki odstępca :D


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
Awatar użytkownika
Serafin
Posty: 178
Rejestracja: 19 gru 2014, 14:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Lubelskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sianie nienawiści wobec protestantow

Postautor: Serafin » 23 mar 2018, 10:17

Kilka słów na temat bzdur odnośnie osoby Lutra, rozpowszechnionych ostatnio dzięki filmowi Brauna.

https://www.youtube.com/watch?v=0Bc7eZ9 ... e=youtu.be


Nowe promo książki.
https://www.youtube.com/watch?v=7viNSV2SFUE

A tu jeszcze nowsze, o Rosji.
http://youtu.be/i_xiFJ1oC2c

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości