Najśmieszniejsze posty z forum

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 08 gru 2015, 15:53

Miszcz Mr Sponge : )

MrSponge pisze:
Malwina Julia pisze:Mam pytanie czy sex oralny tez jest grzechem przed ślubem (kochamy sie z chlopakiem, chcemy kiedys sie pobrać) ale ciezko jest wytrzymać bez żadnego kontaktu fizycznego.

Tak, każdy seks przed ślubem jest grzechem. Już nawet pożądliwe spoglądanie na kobietę/mężczyznę jest grzechem.
Przyznaję, że ciężko jest wytrzymać bez seksu przed ślubem, ale jest to efekt często bycia razem bez Boga oraz odsuwania małżeństwa w czasie na później, na po studiach itd. Odpowiedzialni za to są między innymi rodzice, którzy jakimś dziwnym trafem pobierali się w wieku około 20-21 lat, ale swoim dzieciom każą robić to najlepiej przed 30-stką... Z wiekiem popęd seksualny narasta i przez to ludzie żyją w grzechu okłamując się, że jest OK. :-/

Odsuwanie małżeństwa w czasie też może być grzechem. Ktoś się może nie zgodzić, ale generalnie tak się rzeczy mają - to jest dokładnie ten sam przypadek co antykoncepcja (może być grzechem, ale nie musi). Podstawą udanego i szczęśliwego małżeństwa wbrew pozorom nie jest seks (acz jest istotnym elementem XP), albo mityczne 90-60-90 i 10/10 z twarzy oraz 10-cio pak na brzuchu o faceta i 2m PENDRIVE (za przeproszeniem) z drwalskim zarostem na twarzy. Tą podstawą jest Bóg, który powołuje kobietę i mężczyznę do bycia małżeństwem. To Bóg przyprowadził Ewę do Adama, a nie Adam "se wyrwał" - fakt, nie miał dużego wyboru, ale po drodze była przecież koza... :lmao:

Malwina Julia pisze:I nie proszę o odpowiedzi w stylu ,,to sfera dla małzenstwa", ,,nie dazycie siebie szacunkiem" itp. Tego juz się nasłuchałam proszę teraz o logiczne uzasadnienie, oparte na słowach Biblii.
Pozdrawiam :->

Co tu uzasadniać, dziewczyna przed ślubem i chłopak, oboje wierzący - jak mniemam w Twoim przypadku właśnie tak jest - są dla siebie bratem i siostrą. Jeżeli facet dotyka córki Boga Ojca Wszechmogącego, który swojego Syna nie oszczędził, aby być jej Ojcem, aby ją odkupić, oczyścić i odrodzić, ten facet idzie z nią do łóżka, to zda sprawę przed Bogiem w stosownym czasie.

Malwina Julia pisze:Wypowiedzi w stylu ,,to dla waszego dobra", ,,tak trzeba" nasłuchałam się juz bedąc dziewczynką w kosciele katolickim, zmieniłam wyznanie bo chciałam odpowiedzi, logicznych, uzasadnionych odpowiedzi zgodnych z prawdą. Więc proszę o komemtarze z trochę dłuższym uzasadnieniem niż trzy słowa subiektywnych, niewytłumaczonych przemyśleń. ;)

No to chyba wyczerpałem minimalne wymagania. :-D

Malwina Julia pisze:Czytam Biblię więc wiem jak wiele jest w niej nawiązań do tematu cielesności, nie podważam tego że sex pozamałżeński to grzech, ale zastanawia mnie powów i o ten powód/y tu pytam bo wydaje mi się ze to odpowiednie miejsce ;)

A co Ci mówi Duch Święty - przecież ma Ci wszystko przypominać i o wszystkim pouczać - zapytaj go, czy to jest OK. Chyba wiem, co Ci odpowie... ;-)


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: sahcim » 15 gru 2015, 14:59

magda pisze:Zobacz co sie dzieje papiestwo które kiedyś staraciło władzę odzyskuje ją pomałau, na świecie dochodzą do władzi rzaądy prawicy faszyzującej
Czytając "proroctwa" Magdy wyobraziłem sobie, że ona chyba musi trzymać rękę na pulsie pana Giertycha podskakującego na wiecu przeciwko PiS i krzyczącego kto nie skacze ten jest za PiSem... :-)https://m.youtube.com/watch?v=pli1Punm6aA


Postaw, Panie, straż moim ustom i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 15 gru 2015, 16:44

To nie sa zadne proroctwa mój drogi a fakty już dokanane zło podnosi swj wredny łep. Nie w ty mnie ma śmiesznego a wrecz trzeba by płakać .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: sahcim » 15 gru 2015, 16:53

magda pisze:To nie sa zadne proroctwa mój drogi a fakty już dokanane zło podnosi swj wredny łep. Nie w ty mnie ma śmiesznego a wrecz trzeba by płakać .
Nad czym ty chcesz płakać kobieto...że zbliża się dzień Syna Człowieczego i Jego królowanie na ziemi...??? Toż zbawieni powinni się radować, że skończą się ich trudy...czyż nie o przyjście królestwa Jego się modlą każdego dnia...???


Postaw, Panie, straż moim ustom i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 15 gru 2015, 20:08

sahcim pisze:Nad czym ty chcesz płakać kobieto...że zbliża się dzień Syna Człowieczego i Jego królowanie na ziemi...??? Toż zbawieni powinni się radować,


Nad tym ze takie sahcimy biegną szeroką drogą kościoła katolickiego na zagładę, Jako czciciele Papieza i Marii tudzież brył gipsy do was to ten werset sie stosuje
Am 5:18 bw "Biada wam, którzy z utęsknieniem oczekujecie dnia Pana! Na cóż wam ten dzień Pana? Wszak jest on ciemnością, a nie światłością."


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
sahcim
Posty: 2427
Rejestracja: 04 lip 2013, 04:59
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: sahcim » 15 gru 2015, 20:16

magda pisze:
sahcim pisze:Nad czym ty chcesz płakać kobieto...że zbliża się dzień Syna Człowieczego i Jego królowanie na ziemi...??? Toż zbawieni powinni się radować,
Nad tym ze takie sahcimy biegną szeroką drogą kościoła katolickiego na zagładę
Ja rozumiem twoją troskę o sahcimopodobnych ale może ty zacznij martwić się o siebie, bo jak narazie owoców twojego nawrócenia nie widać... :-(


Postaw, Panie, straż moim ustom i wartę przy bramie warg moich!
Mojego serca nie skłaniaj do złego słowa...
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: kontousunięte1 » 15 gru 2015, 20:37

magda pisze:
sahcim pisze:Nad czym ty chcesz płakać kobieto...że zbliża się dzień Syna Człowieczego i Jego królowanie na ziemi...??? Toż zbawieni powinni się radować,


Nad tym ze takie sahcimy biegną szeroką drogą kościoła katolickiego na zagładę, Jako czciciele Papieza i Marii tudzież brył gipsy do was to ten werset sie stosuje
Am 5:18 bw "Biada wam, którzy z utęsknieniem oczekujecie dnia Pana! Na cóż wam ten dzień Pana? Wszak jest on ciemnością, a nie światłością."

Czy wszyscy ,którzy już umarli,a całe życie byli w krk zostali zgładzeni?
Ja rozumiem twoją troskę o sahcimopodobnych ale może ty zacznij martwić się o siebie, bo jak narazie owoców twojego nawrócenia nie widać...

Ja też jestem zatrwożona niektórymi wpisami :-(


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 15 gru 2015, 23:03

kontousunięte1 nie chcę miliony razy powtarzac , że uwazam ludzi co byli zwiedzeni nie mieli okazji czytać Biblii nikt im nie pokazał ze błądzą to nie jest ich winą że nie mieli okazji wierzyć inaczej ja mówię o takich gościach co to czytaja pismo , co siezą na protestanckim foru i mimo to lecą z apapestwem.
"Ja też jestem zatrwożona niektórymi wpisami :-("

Sprecyzuj to co napisałaś?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 15 gru 2015, 23:52

Możecie załozyc nowy temat lub przeniesc się do tego skąd był cytat? Poza tym specjalnie ten temat jest w dziale tylko dla Protestantow i Sympatykow... wiem bo go zakladalem.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Maddie » 16 gru 2015, 00:10

;) Ciąg dalszy zabawnych tekstów z naszego forum:

gru 2011
XY pisze: Pytanie dziwne, ale chciałbym wiedzieć, czy w ogóle chłopak z dziewczyną może się całować....
KAAN » Nie może bo dostanie zajadów i opryszczki
* * * * *

Ferdek » paź 2011
Bo czy miłość do Boga mierzy się miarą aktywności ruchowo-fonicznej na nabożeństwach?
* * * * *

maj 2011
XY pisze:w mniejszch spolecznosciach Duch Swiety jest bardziej odczuwalny.
Imperator » A to twierdzisz na podstawie subiektywnych odczuć, czy specjalistycznych pomiarów?
* * * * *

jiji » 2009,
@ XY. W wierze jak w biznesie...wystrzegaj się pośredników.
* * * * *

sty 2008
XY pisze: Z reguły, jak już gdzieś wejdę, to miejsca nie zmieniam, ani zborów, ani forów
jj : Ja tez... no chyba, że mi powiedzą "fora ze zbora!"
* * * * *

fantomik » luty 2008
Masz jakieś rzeczowe argumenty czy tak sobie piszesz aby zwiększyć statystyki ruchu na sieci?
* * * * *

2015
XY pisze: Opadły mi zwyczajnie "klapki" na oczach....
KAAN » Miałeś je nad oczami i nie widziałeś nieba, teraz ci opadły i nic nie widzisz. Powinieneś zdjąć te klapki z oczu i znaleźć Boga.
Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
* * * * *

jj » maj 2008
Ależ, fantomiku, my sie nie kłócimy... za stare lisy... nawet zębisków nie da się wyszczerzyć...my zaznaczamy terytorium.
* * * * *

maj 2008
XY pisze:Ja wprowadzam ludzi w stan gdzieś z pogranicza jawy i snu
fantomik » Ale nie używasz do tego młotka?

Pozdrawiam,
f. (nie mogłem się powstrzymać )
* * * * *

Klangman » kwie 2014
Ateiści poświęcający uwagę Biblii są bardzo intrygujący. Ja nie zajmuję się elfami, czy trollami nawet w najpłytszym stopniu. A tu patrz...
* * * * *

Erazm » sie 2014
Zawsze uważałem i uważam, że ateiści to prawdziwi bohaterowie wiary. Każdy ich argument to strzał kulą w płot i policzek wymierzony zdrowemu rozsądkowi, a oni wierzą, wierzą, wierzą...
* * * * *


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 16 gru 2015, 00:39

No a co z tym tematem co tak pobocznie wylazł tu ja zadałam pytanie wuce bo różne rzeczy insynuuje takimi niedomówieniami a wolałabym konkret. No to znaczy ze mi nie odpowie czy jak? i jeśli może odpowiedziec ale nie tu to gdzie?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 16 gru 2015, 00:55

Zaloz temat, zacytuj post i wymysl temat: prywatne polemiki miedzy uzytkownikami
napisz do czego sluzy etc


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 16 gru 2015, 01:29

Chyba nie rozumiem Wuki ale nie będę z tego poodu zakładać tematu.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 16 gru 2015, 01:47

Jakbym tak wszystko mowil co mysle to stos gwarantowany =D

Ja tam Twojego Nowonarodzenia nie podwarzam to fakt. Dla mnie te posty to normalka. Ale nie kloccie się tyle bo rozgi mikolaj da pod choinke.
Sahcim lubi się nie zgadzac z zasady... więc czasami trzeba sobie odpuscic ;P
Niedopowiedzenia owszem sa dziwne =P


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 16 gru 2015, 07:47

Maddie fajnie ze znalazas te kawałki, jak czytamy stare posty to można zwracac uwagą i wyłapywać cos smiesznego , nadrozd miał multum takich śmiesznych odzywek kiedyś miał nika wspak czytanego, pośmialam sie troche


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość