Przyznajcie się szczerze

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 17 gru 2015, 23:50

Hmm juz nie chcesz byc chrzescijaninem?


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: hmhmm » 18 gru 2015, 01:55

@Samolub
Powiem tak: jakie postacie spotkamy w cyrku? Oraz na jakie 2 sposoby można kogoś rozśmieszyć?
Napisałem, że się zgadzam, nie napisałem że zgadzam się ze wszystkim :D


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 18 gru 2015, 02:16

Uważaj na klaunów, wyglądają niepozornie z tym czerwonym pimpuszkiem na nosku. Zaś za kurtyną żywią się miesem padłych koni i fok =D
Obrazek

nioch nioch nioch nioch nioch :applause:


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
hmhmm
Posty: 1239
Rejestracja: 20 cze 2014, 20:13
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: hmhmm » 18 gru 2015, 03:11

hahahahahahahaha :D


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 18 gru 2015, 03:39

Dobra Ja wymiekam, musze sie wyspowiadac. Czytam swoje posty, zazwyczaj nie przed wysłaniem tylko po : )
Mam tez tendencje przegladac stare rozmowy by wczuwać się w klimat. Bawią mnie moje posty, czasami mam radoche z niektórych.

Mam też najzabawniejszych znajomych na studiach i zyjemy w innym swiecie, nie lubię rozmawiać o osobach które lubię czy są mi drogie bo uważam że to przynosi pecha.
Lubię jeść smażone kanie.
I uwielbiam burze =D narazie tyle grzechów.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kontousunięte1 » 18 gru 2015, 09:19

I uwielbiam burze =D narazie tyle grzechów.

Przybij piątkę.Ja dodam,że oprócz burzy lubię wiatr /silny/. Dziwolągi :oops: z nas? :kiss:


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 18 gru 2015, 09:49

Sily wiatr, deszcz, mgłe, sztorm, pioruny, oczywiscie !
Dziala na mnie uspokajajaco, jestem fanem nocy i brzydze się Slońcem

Teraz wy ;P


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: kontousunięte1 » 18 gru 2015, 09:58

Samolub pisze:Sily wiatr, deszcz, mgłe, sztorm, pioruny, oczywiscie !
Dziala na mnie uspokajajaco, jestem fanem nocy i brzydze się Slońcem

Teraz wy ;P

Może jesteś moim bliźniakiem :D


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 18 gru 2015, 10:09

Nie, nie chyba nie
Stresa zlapałem bo lewe zwolnienia donosiłem x D
A ja się nie stresuje, także... dziwne, czekamy na kolejne wyznania przebudzonych


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: magda » 18 gru 2015, 17:05

A jaa tez lubię burzę do tego stopnia ze jak leje to wychodziłam przed dom i z dzieciakami tańczyłam na deszczu a pioruny waliły to dopiero radocha i moje chłopaki też lubią teraz burzę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Jaaqob
Posty: 591
Rejestracja: 02 lis 2014, 00:02
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Jaaqob » 18 gru 2015, 21:07

Generalnie moja znikoma liczba postów, jakie tu wrzucam wynika właśnie z tego, że je czytam... kilkanaście razy. Nie wypuściłbym czegoś, z czego nie byłbym zadowolony, co by mnie nie budowało. Uważam moje wiadomości za prawdziwe, więc jak już wysyłam to tylko wtedy, jak po przeczytaniu jestem tak samo zbudowany, jak wraz z poznaniem, odkryciem, zrozumieniem opisywanej kwestii... ;)
Dlatego tak mało piszę, ale też jakoś to potrzebne nie jest, moje wypowiedzi.

A co do osób z forum - przeglądam ostatnie posty użytkowników, którzy w jakiś sposób się ustosunkowali do mojej wypowiedzi, napisali coś pod nią, lub ja odniosłem się do nich.

Jednak większość tematów które przeglądam to jedynie zjeżdżanie z góry na dół, zatrzymywanie wzroku na przypadkowych wypowiedziach. I tyle.


Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: niebieska777 » 06 lut 2016, 23:06

vanity pisze:Z bardziej udzielajacych sie na forum, to szczerze pisze Ariela, kontousunięte1, Fryderyk, reszta to mniejsza lub wieksza hochsztaplerka a najgorsi to pozbawieni wrazliwosci grandziarze, szkoda czasu.


aha - to ja jestem pewnie hochsztaplerka :P no przykro mi troche ze tak wrzucasz nas - czyli całą reszte do tak wielkiego wora, ale pewnie tego nie przeczytasz bo szkoda czasu :cry:


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: magda » 07 lut 2016, 00:53

Ale on o tobie nie pisał a ma na myśli tych co mu prawde w oczy piszą.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
vanity
Posty: 576
Rejestracja: 10 sty 2013, 17:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: vanity » 07 lut 2016, 12:43

niebieska777 pisze:aha - to ja jestem pewnie hochsztaplerka :P no przykro mi troche ze tak wrzucasz nas - czyli całą reszte do tak wielkiego wora, ale pewnie tego nie przeczytasz bo szkoda czasu :cry:


Tym buntowniczym aktem przeciw systemowi mnie ujelas, w watku schizofrenia, wiec odpadasz z zacnego grona w ktorej kroluje KAAN, Oberyn, magda ( aczkolwiek Oberyn to jeszcze dzieciak, ktory wchodzi w prawdziwe zycie) :

Proszę Was, chociaż tutaj, osobie w nienajlepszej sytuacji dajcie spokój z tymi chorymi naukami o wszechobecnych demonach. Już pisałam w wątku o chorobach psychicznych, że to nie dość, że przykre dla chorych osób, to niepotrzebnie dobijacie taką osobę. Więc naprawdę, proszę po chrześcijańsku nie kopać leżącego!!!!! Jak ktoś ma raka czy wrzody na żołądku to też mu powiesz, że to kara za grzechy albo ze ma demona??


magda pisze:Ale on o tobie nie pisał a ma na myśli tych co mu prawde w oczy piszą.


Czasem czesc prawdy powiesz (fakt, o niebieskiej777 nie pisalem), albo przypadkowo albo jak sie pomylisz.
Tobie nie da sie odpuscic, ale i tak ciesz sie, ze ci odpisuje, bo na ten zaszczyt zasluguja tylko konstruktywni antysystemowcy, lub ci z przejawami empatii, takze szczerzy zlodzieje, szczere prostytutki, bezdomni, oraz ci, ktorych bezczelnosc wola o pomste do nieba, a nie kabareciarze i swietobliwe odloty. To na jakim poziomie absurdu, banalu i mielizny operujesz juz pokazalas m.in w watku "czy Bog nas szkoli w tym co dobre". Przeciez ten urywek nadaje sie do dzialu humor.

Mam sklep w internecie i klientka z Usa kupiła u mnie 2 pierścionki z bardzo ładnymi kamieniami chciałam jej dopasować rozmiar ale dziwnie nie chciała. Po wysłaniu odpisała ze sa połamane w transporcie i żebym oddała pieniądze , zdziwiło mnie to bo pakuję tak że młotem pneumatycznym nie rozwalisz i zaczełam jej odpisywać zeby zrobła zdjecia i mi wysłała i podała prawdziwy powód tego ze chce zwrot pieniędzy a ona w odpowiedzi załozyła mi sprawe i na paypalu i w Etsy gdzie mam ten sklep i jeszcze mnie publicznie oczerniła , pomyslałam ze ja właśnie czasem tak jak ta kobieta dąże do własnej korzysci i walczę a chyba nie powinnam ,że powinnam umieć ponieśc szkode ale ta kobieta była bardzo zawzieta i zażądała usuniecia mojego sklepu z Etsy no szalała zeby "mnie załatwic" wtedy dotarło do mnie że nie jest to przypadek a sytuacja w której powinnam od poczatku nastawić drugi policzek i z nią nie zadzierać , ponieśc szkodę finansowo a postąpić jak uczył Jezus i później apostołowie

Pozwol, ze sie zlituje nad toba.
Cudna filozofia nadstawiania policzka,a wiesz, ze jak sie dasz komus napasc, pobic, zgwalcic to tez nie osiagniesz korzysci ochrony wlasnej intymnosci, a malo tego, w przypadku gwaltu oddanie sie bandycie, to juz nie bedzie gwalt, a przyjemnosc rodem z syndromu sztokholmskiego ( wiem wiem, tego nie ma w biblii wiec sie nie liczy :roll: ) Aha i nie zapomnij schowac miecza, ktory kupisz sprzedajac plaszcz, co by przypadkiem w akcji nie zranic napastnika lub nie dotknac przyrodzenia Powt 25:11,12 . Idz do sklepu zaplac gruba waluta i nie czekaj na reszte, z bankomatu nie wyciagaj karty debetowej tylko zostaw nastepnemu, niech sobie spisze numery kart, jak ktos przyszedlby podpalic twoj dom to polej wieksza iloscia benzyny, co by swym zaniechaniem nie sprzeciwic sie zamiarom podpalacza. Dodatkowo jak do urny zycia wrzucisz 100 czarnych kul i zadnej bialej, to nie bedziesz nigdy miec problemu wylosowania bialej kuli, idealna wiernosc, brak testowania boga, wieczne blogoslawienstwo, piekna metoda na szczescie, nazwanie napastnika nauczycielem, biede nagroda, chorobe lekcja pokory, przy takim mysleniu buddyzm z jego karma sie chowa.
Twoja kreacja na tym forum jest mala,pyskata, kruchutka z wielkim ego i proznoscia objawiajaca sie w przekonaniu o wlasnej wielkosci i wytrwalosci, ktora nie jest swiadoma, ze jej wiara zlozona jest z wielu abstrakcyjnych klockow domina, ktora i tak moze runac szybciej niz zamki na piasku, a niewiele wolniej niz tych z dwoma klockami.



Istnieje walka klas. Ale to moja klasa, klasa bogatych, prowadzi tę wojnę. I to my wygrywamy. - Warren Buffett ( http://www.businessinsider.com/what-war ... 13-12?IR=T )

"Kapitalizm polega m.in. na tym, że ludzie umierają na uleczalne choroby. Wyleczenie trądu kosztuje 30 zł, a wciąż są leprozoria, gdzie ludzie powoli umierają pod czułym okiem księży." - Piotr Ikonowicz


"Kiedy daję biednym chleb, nazywają mnie świętym. Kiedy pytam, dlaczego biedni nie mają chleba, nazywają mnie komunistą". - Helder Pessoa Camara
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Przyznajcie się szczerze

Postautor: Samolub » 07 lut 2016, 13:09

Vanity, spojrz jaki piekny dzien i przestan marudzić : )


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości