boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Forum pod specjalnym nazdorem moderatorskim - odpowiedzi moderowane.
NiebieskaRybka
Posty: 24
Rejestracja: 26 kwie 2014, 11:28
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: NiebieskaRybka » 07 lut 2016, 10:18

Tak bardzo bym chciała a ciągle nie mogę nikogo poznać:(

Wczoraj modliłam się żeby Bóg powiedział mi, jeśli nie ma dla mnie małżeństwa żebym wiedziała i nie oczekiwała tego.
A więc miałam taki sen:
Że bardzo chciałam mieć dziecko i nie miałam męża. W celu zapłodnienia chciałam się przespać z żonatym facetem, nie wiedziałam czy zaszłam czy nie więc chciałam potem z drugim też żonatym. W dodatku byłam w tym śnie chora na poważną chorobę...


konto skasowane
Posty: 6434
Rejestracja: 01 paź 2012, 13:37
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Trójmiasto
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: konto skasowane » 07 lut 2016, 10:53

Jeżeli chcesz męża tylko dlatego że masz ochotę na dziecko to nie jest to najlepsze rozwiązanie dla ciebie.
Z drugiej strony jakie są twoje relacje z mężczyznami? Jaki jest powód, że jesteś sama?


.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: KAAN » 07 mar 2016, 12:16

NiebieskaRybka pisze:Tak bardzo bym chciała a ciągle nie mogę nikogo poznać:( ...
Jeśli jesteś osobą wierzącą to zaufaj Panu Jezusowi w tej sprawie. Mam czworo dzieci, które już mają swoje rodziny i z perspektywy tego co widziałem, słyszałem i sam doświadczyłem radzę ci nie robić niczego na siłę, połóż tą sprawę przed Bogiem, módl się i czekaj na przyszłość.
Mogę cię tylko ostrzec że znam przypadki małżeństw i związków zrobionych "na siłę", według własnego widzimisię i pożądania, co doprowadziło do dużych problemów, osobistych tragedii i frustracji. Miej społeczność z wierzącymi, bywaj na zjazdach, konferencjach, obozach chrześcijańskich, szukaj kontaktu wśród tych, którym Pan Jezus jest prawdziwym Panem i Bogiem. Moje wszystkie dzieci znalazły wierzących małżonków i widzę jakie to jest błogosławieństwo, jestem szczęśliwym dziadkiem już sześciu wnucząt (siódme w drodze :D ) , tobie też bym życzył udanego małżeństwa i potomstwa :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: Norbi » 15 mar 2016, 22:27

NiebieskaRybka pisze:Tak bardzo bym chciała a ciągle nie mogę nikogo poznać:(

Czasy manny z nieba przeminęły :-) Chęci warto zawsze połączyć z działaniem- wtedy łatwiej o efekty ;-)


Awatar użytkownika
Dziecko
Posty: 7
Rejestracja: 31 mar 2016, 20:12
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: Dziecko » 31 mar 2016, 20:34

Twój sen jest odzwierciedleniem Twoich pragnień.
Jesteś na tyle zdesperowana, że nie zawahała byś się podjąć niebezpieczne środków aby tylko osiągnąć swoje pragnienie.
Dziś przeczytałem bardzo ważną rzecz w bibli ;)
2 list do koryntian 5;15
"A właśnie za wszystkich umarł po to, aby ci, co żyją, już nie żyli dla siebie, lecz dla Tego, który za nich umarł i zmartwychwstał"

Ja przechodzę dramat, ledwo się podnoszę po tym jak poznałem kobietę, która zawróciła mi w głowię, narobiłem sobie nadzieii wiele na małżeństwo, dzieci, dom :) wszystko runęło gdy mnie zostawiła, teraz cierpię bardzo mocno, a więź z moim Panem wciąż ulega upadkom, co kiedyś nie miało miejsca.
Lepiej aby było to z woli Pana niż z naszej :)
Szukajcie Pierwej królestwa Bożego a wszystko inne będzie wam dodane!


Bez Jezusa jestem Zerem
Awatar użytkownika
biblijny
Posty: 255
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:05
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Zawiercie/Sosnowiec
O mnie: W tej chwili nie jestem dostępny na forum. Kontakt ze mną tylko przez j1213.org
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: biblijny » 20 wrz 2016, 21:08

NiebieskaRybka pisze:Tak bardzo bym chciała a ciągle nie mogę nikogo poznać:(


W pełni rozumiem Twoje rozterki i cierpienie, które wynika z samotności. Mimo wszystko powinnaś starać się polegać nie na swoich uczuciach, lecz na Bogu, Jego obietnicach oraz Jego słowie. Wiem, że to może być niezwykle trudne, lecz mimo wszystko warto spróbować. A oto, co na temat samotności mówi Słowo Boże:

Pragnąłbym, aby wszyscy byli jak i ja, lecz każdy otrzymuje własny dar od Boga: jeden taki, a drugi taki. Tym zaś, którzy nie wstąpili w związki małżeńskie, oraz tym, którzy już owdowieli, mówię: dobrze będzie, jeśli pozostaną jak i ja. Lecz jeśli nie potrafiliby zapanować nad sobą, niech wstępują w związki małżeńskie. Lepiej jest bowiem żyć w małżeństwie, niż płonąć. (1 Koryntian 7, 7-9)


Zauważ, że zarówno małżeństwo jak i samotność jest darem Bożym. Nie powinniśmy zatem martwić się tym, że Bóg nas obdarowywuje, nieprawdaż? Zarówno małżeństwo jak i samotność mają swoje problemy i wyzwania. Jeśli będzie Ci dane kiedyś wyjść za mąż, z pewnością docenisz wówczas zalety samotności.

I jeszcze jedno: pamiętaj, że niebo będzie dopiero w niebie. Gdybyśmy tu na ziemi doświadczali pełnego szczęścia, jaki sens miałoby nasze staranie, aby pójść do nieba? Tak więc bez względu na to, czy w rodzinie, czy w samotności, zawsze będzie nas coś ugniatać i trwożyć. Dopiero gdy spotkamy się z Panem, wszelkie troski odejdą.

Postaraj się, aby dobrze wykorzystać dar, który otrzymałaś od Boga - samotność. Czas ten nie może być tylko oczekiwaniem na coś lepszego, tak jak byś uznała, że Bóg dał Ci coś niepełnowartościowego. Wykorzystuj czas dobrze i dąż do tego, aby dar samotności zaprocentował dla Twojego pożytku i pożytku innych ludzi.


Szkoła Biblijna "Hosanna": www.j1213.org
Biblijny podcast: www.j1213.org/podcast
Katarzynka-KK
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2017, 23:09
wyznanie: Stowarzyszenie Zborów Chrześcijan
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: Katarzynka-KK » 21 gru 2017, 15:51

NiebieskaRybka pisze:Tak bardzo bym chciała a ciągle nie mogę nikogo poznać:(

Wczoraj modliłam się żeby Bóg powiedział mi, jeśli nie ma dla mnie małżeństwa żebym wiedziała i nie oczekiwała tego.
A więc miałam taki sen:
Że bardzo chciałam mieć dziecko i nie miałam męża. W celu zapłodnienia chciałam się przespać z żonatym facetem, nie wiedziałam czy zaszłam czy nie więc chciałam potem z drugim też żonatym. W dodatku byłam w tym śnie chora na poważną chorobę...


Ile masz lat? :-) Miałam podobnie, bardzo przejmowałam się, że nigdy nie znajdę męża. Koleżanki ze zboru już dawno znalazły mężów a ja wciąż sama.. Zawsze byłam nieśmiała i wydawało mi się, że jestem bez szans, ale modliłam się i Pan postawił na drodze mojego męża. Módl się i wykorzystuj czas na zbliżanie się do Pana i poznawanie jego woli w swoim życiu. Nie daj się zwariować :-)

P.S. Mam szwagra, który poszukuje żony w Panu :-)


Awatar użytkownika
pietrobus
Posty: 350
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:07
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: pietrobus » 09 kwie 2018, 20:12

Ja miałem dzisiaj sen, że czytałem Biblię. Im więcej czytałem tym wyżej leciałem. Na dole stali ludzie i wykrzykiwali swe grzechy. Im bardziej krzyczeli i mnie dotykali, tym bardziej to mnie bolało i opadalem. Leciałem i nie mogłem wzbić się wysoko. Czułem się zarazem wolny, jak i ograniczony.

Zawsze możesz zostać moja żoną. ;-) niedługo wyprowadzam się w góry. Więc towarzystwo mile widziane. ;-)


https://m.youtube.com/watch?v=g0_J0Um98xk

Dobre świadectwo.Podoba mi się.

Juda 1:6
Aniołów zaś, którzy nie zachowali zakreślonego dla nich okręgu, lecz opuścili własne mieszkanie, trzyma w wiecznych pętach w ciemnicy na wielki dzień sądu;
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: magda » 10 kwie 2018, 00:59

Najwazżniejsze zeby wyjsć za maz w Panu ,to na prawdę najważniejsze ,wielu to zlekceważyło miedzy innymi mój syn i jego przyjaciółka z koscioła i to się źle skończyło i dla niego bo jest teraz niewierzący a jego koleżanka jest juz rozwódką ,warto znalesć osobę wierzącą to wszystko bedzie dobrze , nie ryzykuj z kimś ze świata czy innej religii ,nie myśl sobie , ze zmienisz ta osobę , ja tak wyszłam za muzułmanina i mi się udało go nawrócic ale miałam koleżanki co im sie nie udało , więc nie szukaj a nawet nie patrz na facetów ze świata tylko w kosciele jak ci KAAN dał dobrą radę jeżdzić na różne obozy chrześcijańskie , na zjazdy są konferencje a nawet krótkie wycieczki zawsze mozna kogos poznać wierzącego to bardzo dobra rada, ja tak synom zawsze radziłam. KAAN nie wiedziałam ze masz takie cudowne życie rodzinne 7 wnucząt to błogosławienstwo Boże . :-D :hurra: :super:


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Kazetha
Posty: 118
Rejestracja: 27 kwie 2016, 19:56
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: Kazetha » 12 maja 2018, 16:47

Bazowanie i wróżenie przyszłości na bazie snów to bardziej praktyka ezoteryczna niż mająca cokolwiek wspólnego z "boskim przesłaniem".


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: magda » 13 maja 2018, 01:30

Niebieska rybko , zrób tak jak ja swego czasu , pomodliłam sie o męża i czekałam i do mnie Bóg przyorowadził człowieka ktry miał byc nawrócony na chrześcijaństwo ale ty pomódl się o chrześcijanina , ja wtedy nie wiedziałam ze trzeba sie pobierać w Panu bo byłam katoliczką i nie znałam Biblii ale teraz są złe czasy wiec módl się o chrześcijanina bo nie mozna w tych czasach ryzykować , Powiedz to Bogu i że chcesz szybko i właściwą osobę a on ci da męza. bo jak się pomodlisz to własnie dostaniesz własciwą dla ciebie osobę, ja byłam bardzo szczęsliwa w małzeństwie i gdybym miała drugi raz wychodzic za mąz to też za tego samego męza a on przed smiercia mi powiedział ze też by się ze mną znów ozenił , wiec Bóg daje zwsze to co najlepsze dla człowieka.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: KAAN » 13 maja 2018, 20:14

magda pisze:KAAN nie wiedziałam ze masz takie cudowne życie rodzinne 7 wnucząt to błogosławienstwo Boże . :-D :hurra: :super:
Wtedy to było, teraz mam 9 cha cha :D


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: magda » 17 maja 2018, 01:34

Niebieska rybko specjalnie dla ciebie sprawdzałam w tym kościele Baptystów co ja chodzę koło mnie ogłoszenia bo zwykle takich zborowych nie czytam a teraz szukałam ci wczasów moze byś złapała jakiego Baptystę ale niestety są obozy dla młodych od 17-20 lat no i nie ma takich coby męża znaleśc w tym roku, najłatwiej to na takich obos=zach czy konferencjach. Zobaczyłabym w Zielonoświatkowym ale juz tam nie chodzę.

KAAN to masz jeszcze fajniej ale na tym nie koniec wyobraź sobie jak te wnuczki zaczna się rozmnażać to dopiero będziesz miał z 50 prawnuczków , to jednak błogosławieństwo od Boga jest.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: christianinroman » 18 maja 2018, 10:14

W lipcu są zjazdy chrześcijan z całej Polski w Puławach Dolnych. Byłem tam pierwszy raz dwa lata temu i było REWELACYJNIE ! Dużo młodych ludzi przyjeżdża. W tym roku też może pojadę. Niech Pan tym wszystkim kieruje. Też jestem sam, ale wdowcem. Sam nigdy nie jestem bo mam Pana.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: boję się, że nigdy nie wyjdę za mąż :( może ktoś wytłumaczy mój sen?

Postautor: magda » 27 maja 2018, 16:14

Niebieska rybko dzis w kosciele myślałam o tobie i rozglaądałam sie po zborownikach , nigdy wczesniej nie patrzyłam na nich pod takim kątem i zdziwiłam sie jak duzo jest młodych ludzi, Moze bys tak spróbowała u Baptystów jest wiekszosć to młodzi ludzi pwłno facetów a dzis jeszcze lyli przyjezdni z radosci i z Irlandii większosc faceci i niektórzy przystojni ze cho, cho! poza tym u Baptystów bywaja takie nabożeństwa wesołe jak to dzisiejsze jak imprezka ludzie prawie tańcza bo wybieraja wesołe pieśni i rytmiczne a po nabożeństwie gril. Na cos takiego jak szukanie meza to idealny zbór . poszukaj Baptystów fajni ludzie i duzo młodych. Nie wiem czy widzisz jak dizo młodych i ci we fioletowych podkoszulkach to Irlandia a maja wieksza grupa przyjechać do Polski niedługo , co do wczasów to znalazłam w ogłoszeniach też na zdjeciach młodzi ludzie no zobacz sama.ObrazekObrazekObrazek

Na prawde polecam Bapyustów jest tam radosc chrześcijańska i też wesoło , duzo spotkań bo w srodę też iobozy wycieczki ijak widać grile a jakie ciasta przepysznec czasem są na jakiś spotkaniach czy wykładach, i jak widać pełno młodych . Bo jak jeszcze bywałm u zielonych czy byłam w znorze Chystusowego koscioła to raczej starsi i żonaci a tu masz w czym wybierać.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Bezpieczny Kącik”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości