Najśmieszniejsze posty z forum

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
MMW
Posty: 820
Rejestracja: 06 sie 2008, 20:44
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: MMW » 10 mar 2016, 10:47

Zieloni i szarzy są skończeni - to niezbity fakt. Jak już ucieknę z KK, zawalczę o intensywnie niebieski (granatowy).


Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Maddie » 10 mar 2016, 14:57

kontousunięte1, Efendi, MMW, padłam. :D

:P Ale czy te kolorki nie są zaraźliwe... Obrazek

Nie ma jak piękny navy :D


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: magda » 10 mar 2016, 17:38

oj niekoniecznie z niebieskim jest sie zbawionym, nie znamy szczerosci danego człowieka , bywaja i wilki w owczych skórach, wszystkosie okaże jak Jezus przyjdzie, a jak widać w wydarzeń będzie to raczej niedługo. Moze i zieloni bedą zbawieni np Arturek z naszego forum , bardzo kocha Jezusa , bardzo szczrze walczy o Jezusa i chce go na króla w Polsce jak myślicie skoro tak bardzo mu na Jezusie zależy to ani chybi bedzie zbawiony , to moje zdanie a jest intensywnie zielony.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Maddie » 10 mar 2016, 17:47

Nooo, nie wiem, czy będzie.... :O

Magda, trochę luzu i dystansu, to jest wątek humorystyczny :D


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: kontousunięte1 » 03 kwie 2016, 14:24

Dodaję wypowiedż Samoluba,która mnie rozbawiła do łez:

"Re: Stosunek do eksploracji kosmosu

Zgłoś ten post
Cytuj

Postautor: Samolub » 1 kwie 2016, o 20:22
Juz wiadomo czemu gornicy tacy osmoleni wychodza z "kopalni" tam ich diabeł napuszcza na strajk

Ty weź jeszcze sie do czyscca dokopia, i juz nie trzeba będzie chodzić do Ksiedza. Upadnie interes caly. Juz wiadomo czemu Papiez napisal encyklike pro ekologiczna i uwaza wydobywanie wegla dalsze za złe. Znaczy gornicy są blisko dokopania sie do czyścca"

:rotfl:


Awatar użytkownika
Maddie
Posty: 197
Rejestracja: 20 sty 2015, 02:46
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Maddie » 15 kwie 2016, 00:44

:) Czasem bardzo potrzeba wyluzować i odstresować się. Samolub, Twoją relacją z wydarzeń właśnie mi to zapewniłeś. :D

Samolub pisze:ostre sery" niebezpieczne banany, napady bandytow z masłem w ręku i kiścią jagód

Wczoraj w Pensylwani aresztowano groźnego człowieka który biegał po mieście z serem w ręce. napastnik nie chciał wypuścić broni z rąk dlatego policja otworzyła ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie spożył sera. Wokolu sera utworzono 3 strefy ochronne, specjalni komandosi zabezpieczyli teren, a w kierunku sera wysłano saperów w specjalnych kombinezonach. Zapach sera był odczuwalny w Wirgini oraz w Karolinie Północnej. Był to serek bri, jeden z najostrzejszych, o dużej mocy zapachu i smaku na kilogram. Prawdopodobnie został przemycony przez ocean przez szaike holenderskich piratów, ktorzy ukryli ser na jednym z kontenerowcow płynących z Amsterdamu.

Służby specjalne zneutralizowały ser, następnie w specjalnych ciezarowkach z 2 metrowymi ołowianymi ścianami konwój udał się do bazy wojskowej w Area 51, tam ser zostanie przebadany i zneutralizowany, mieszkańcy Ameryki odetchneli z ulgą, relację z tego wydarzenia relacjonuje nasz korespondent Endy Fox ktory własnie znajduje się w Oklahoma City, witaj Endy powiedz jak mieszkancy miasta zareagowali na wczorajsze informacje o tym że przez ich miasto przejedzie 30 dekagramow sera

Witaj, mieszkancy zareagowali z dużym dystansem na tą informację. Zresztą tutejsi ludzie pamiętają krwawą mleczną nidziele w roku 2002 kiedy to w jednym z mieszkań terrorysci spozywali płatki z mlekiem. Mieszkancy byli zdumieni że działo się to praktycznie tuż obok, nikt nic nie wiedział i nie podejrzewał że 30 letni Kenneth Osborn od 7 lat spożywa i przygotowuje płatki z mlekiem, sąsiedzi byli zaskoczeni wkońcu to taki normalny chłop był relacjonowała jedna z sasiadek.

Czy to prawda że w domu znaleziono rowniez masło.

Nie, te pogłoski zostały zdementowane, sledztwo zakończone w tym roku nie wykazało śladów masla w organizmie sprawcy. Sprawca więc może liczyc na złagodzenie wyroku, do 50 lat pozbawienia wolności.

Mieszkancy właśnie przygotowuja się na przejazd konwoju z serem, specjalne srodki bezpieczenstwa nakazują pozostanie w domach, zajecia w szkole zostały odwolane

Dziękuję Ci Endi, polaczymy się z Tobą wkrotce, teraz obejrzyjmy wystapienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych

Kochani pionierzy, wczoraj dokonano zamachu terrorystycznego na nasz kraj, to farmerzy z Wielunia wyprodukowali ser, a holenderscy handlarze dokonali zaladunku i przemytu sera do USA, Stany Zjednoczone nie będą wobec tego obojetne, bedziemy scigac was, wasze żony, dzieci i krowy, nie ugniemy się, Stany Zjednoczone są w stanie wojny z panstwami uczestniczacymi w tym precedensie. Wczoraj Krażownik im. Ellen White wypłynął z portu w Bostonie z 2 tys pionierow i czasopismem, doszło do nalotu na naszych sojusznikow w regionie, na glowy mieszkańców Paryża Anglicy zrzucili tonę sera, oblali wieże Eifla smietaną (3.2%) a u wybrzezy Dani Rosyjska Łódź podwodna rozpuscila masło.

Ameryka potrzebuje was jak nigdy dotąd

:P :D :)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: kontousunięte1 » 21 kwie 2016, 14:20

Tak mnie rozbawił ten wpis,że wrzucam:
" KAAN » dzisiaj, o 12:08

Janek pisze:

Justyna pisze:
Tak głosżą też Świadkowie Jehowy....


Mentorem Kaana jest jest Russel
ale sie do tego nie przyzna :-)
On jest krypto... :-D

Mentorem Janka jest Kain, a Janek ma na głowie palmę z daktylami, ale się do tego nie przyzna :) jest kryptocyklistą i łysy korespondencyjnie."


Padłam :rotfl: :lmao:


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 02 maja 2016, 14:30

Kamilzon pisze:Ech.. Typowy temat dla tak zwanej (przepraszam za wyrażenie) gównoburzy.

Ale wracając do tematu odnośnie niegnijących zwłok świętych. Chyba Lenina też można uznać za człowieka bogobojnego i świętego bo jego zwłoki też nie gniją.Obrazek
Całe te "cuda" watykanu to pic na wodę fotomontaż ;) tylko dla odciągnięcia ludzi od prawdziwego Słowa Bożego. Ale jak sam krk się przyznaje że są "Religią katolicką" Religia jest wymyślona przez ludzi a Waira pochodzi od Boga.

pozdro


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: kontousunięte1 » 02 maja 2016, 14:33

Chyba sobie wydrukuję i powieszę na środku ściany. :rotfl:


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 02 cze 2016, 20:52

2 Czerwiec 2016
Gwiazda/Bohater: Mr. Rembov

Rembov pisze:Nie myl grzechu i błędu w nauczaniu. Jeżeli ktoś głosi, że można udzielić rozwodu, to sprzeniewierza się nauce Chrystusa, bo On jasno powiedział, że tego nie wolno robić.

A w KK nie ma rozwodów. Wbrew powszechnemu, ale błędnemu mniemaniu, stwierdzenie nieważności małżeństwa NIE JEST rozwodem.


Awatar użytkownika
Psrus
Posty: 4052
Rejestracja: 11 paź 2008, 17:34
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Psrus » 03 cze 2016, 15:52

Maddie pisze::) Czasem bardzo potrzeba wyluzować i odstresować się. Samolub, Twoją relacją z wydarzeń właśnie mi to zapewniłeś. :D

Samolub pisze:ostre sery" niebezpieczne banany, napady bandytow z masłem w ręku i kiścią jagód

Wczoraj w Pensylwani aresztowano groźnego człowieka który biegał po mieście z serem w ręce. napastnik nie chciał wypuścić broni z rąk dlatego policja otworzyła ogień. Na szczęście nikomu nic się nie stało, nikt nie spożył sera. Wokolu sera utworzono 3 strefy ochronne, specjalni komandosi zabezpieczyli teren, a w kierunku sera wysłano saperów w specjalnych kombinezonach. Zapach sera był odczuwalny w Wirgini oraz w Karolinie Północnej. Był to serek bri, jeden z najostrzejszych, o dużej mocy zapachu i smaku na kilogram. Prawdopodobnie został przemycony przez ocean przez szaike holenderskich piratów, ktorzy ukryli ser na jednym z kontenerowcow płynących z Amsterdamu.

Służby specjalne zneutralizowały ser, następnie w specjalnych ciezarowkach z 2 metrowymi ołowianymi ścianami konwój udał się do bazy wojskowej w Area 51, tam ser zostanie przebadany i zneutralizowany, mieszkańcy Ameryki odetchneli z ulgą, relację z tego wydarzenia relacjonuje nasz korespondent Endy Fox ktory własnie znajduje się w Oklahoma City, witaj Endy powiedz jak mieszkancy miasta zareagowali na wczorajsze informacje o tym że przez ich miasto przejedzie 30 dekagramow sera

Witaj, mieszkancy zareagowali z dużym dystansem na tą informację. Zresztą tutejsi ludzie pamiętają krwawą mleczną nidziele w roku 2002 kiedy to w jednym z mieszkań terrorysci spozywali płatki z mlekiem. Mieszkancy byli zdumieni że działo się to praktycznie tuż obok, nikt nic nie wiedział i nie podejrzewał że 30 letni Kenneth Osborn od 7 lat spożywa i przygotowuje płatki z mlekiem, sąsiedzi byli zaskoczeni wkońcu to taki normalny chłop był relacjonowała jedna z sasiadek.

Czy to prawda że w domu znaleziono rowniez masło.

Nie, te pogłoski zostały zdementowane, sledztwo zakończone w tym roku nie wykazało śladów masla w organizmie sprawcy. Sprawca więc może liczyc na złagodzenie wyroku, do 50 lat pozbawienia wolności.

Mieszkancy właśnie przygotowuja się na przejazd konwoju z serem, specjalne srodki bezpieczenstwa nakazują pozostanie w domach, zajecia w szkole zostały odwolane

Dziękuję Ci Endi, polaczymy się z Tobą wkrotce, teraz obejrzyjmy wystapienie Prezydenta Stanów Zjednoczonych

Kochani pionierzy, wczoraj dokonano zamachu terrorystycznego na nasz kraj, to farmerzy z Wielunia wyprodukowali ser, a holenderscy handlarze dokonali zaladunku i przemytu sera do USA, Stany Zjednoczone nie będą wobec tego obojetne, bedziemy scigac was, wasze żony, dzieci i krowy, nie ugniemy się, Stany Zjednoczone są w stanie wojny z panstwami uczestniczacymi w tym precedensie. Wczoraj Krażownik im. Ellen White wypłynął z portu w Bostonie z 2 tys pionierow i czasopismem, doszło do nalotu na naszych sojusznikow w regionie, na glowy mieszkańców Paryża Anglicy zrzucili tonę sera, oblali wieże Eifla smietaną (3.2%) a u wybrzezy Dani Rosyjska Łódź podwodna rozpuscila masło.

Ameryka potrzebuje was jak nigdy dotąd

:P :D :)

Przypominają mi się "nowniki" z gry SimCity 3000, kto z moich rówieśników grał ten wie o co chodzi, podobny rodzaj humoru.


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 03 cze 2016, 16:08

Post byl pisany w temacie o naukach zywieniowych Adwentystow i rygorystycznym ograniczeniu nabialu przez Ellen White

Grałem w Simcity 3000, ale już nawet nie pamietam tych wieści z miasta. W Simcity 4 czegos takiego nie ma, choc w Simsach tych standardowych jest wiele smiesznych elementow z ironicznym zabarwieniem humorystycznym. Podczas ładowania gry wyswietlaja się informacje techniczne w stylu <strzyżenie trawników> niektore są bardzo zabawne.

Potrzeba troche dystansu do rzeczywistosci ktora przeciez czasami jest zdziwiaczała


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: kontousunięte1 » 10 cze 2016, 10:12

Ku pamięci uwieczniam:
Samolub pisze:Sól egzorcyzmowana z Medjugorie w różnych smakach i zapachachach, do kąpieli, do rosołu, na grilla, edycja limitowana, zamów u swojego proboszcza

Obrazek

Polecam Franczesko Bergoglio
Obrazek

Przed użyciem skonsultuj się z najbliższym egzorcystom, gdyż źle stosowana zagraża twojemu życiu i zdrowiu

Chronić przed dziećmi oraz Protestantami
Trzymac w miejscu ciemnym oraz zapajęczonym
Najlepiej smakuje do potraw postnych
Zwiększona moc oraz właściwości w pierwsze piątki miesiaca
Włożyć przed wyjęciem

===================
I kolejny, innego autora:
nadrozd pisze:
Rembov pisze:Błąd, protestancie. Jest możliwe stwierdzenie nieważności małżeństwa, czyli że nie zostało ważnie zawarte, nie "za niebyłe".
[*]


no to wklejmy to w chmurke

Obrazek


ż: heniu
m: co ?
z: stanowczo stwoerdzam nieważność naszego małżeństwa ......
m: echhhhh co masz namysli
ż: no jak to co .....nie zostało ważnie zawarte
m: :eek: :question: .... no jak To ?
ż: no w prawie tutaj mam szereg popdunktów..... a ja bym do nich dopisała jeszcze że diament na pierścionku był za mały
m:.................................. co mam zrobic
ż: jesli nie chcesz mojej zguby ..... to dom z basenem kup mi luby =D
m: :przestraszony: :padam:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: kontousunięte1 » 12 cze 2016, 12:35

Przepis na pozbycie się papieża - może czosnek na tofika
Rozaliiji przepis
* Odwłok muchy, dwa patyki, ogon żubra, trzy papryki, płetwa rybia, łój z indora, jedna mysza, ale spora. Dodaj octu, arszeniku i zamieszaj to w nocniku.

PawełSz podał ten przepis, a ja dostałam napadu śmiechu, aż się popłakałam :lmao: :rotfl: ;-)


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Najśmieszniejsze posty z forum

Postautor: Samolub » 12 cze 2016, 15:25

kontousunięte1 pisze:
Przepis na pozbycie się papieża - może czosnek na tofika
Rozaliiji przepis
* Odwłok muchy, dwa patyki, ogon żubra, trzy papryki, płetwa rybia, łój z indora, jedna mysza, ale spora. Dodaj octu, arszeniku i zamieszaj to w nocniku.

PawełSz podał ten przepis, a ja dostałam napadu śmiechu, aż się popłakałam :lmao: :rotfl: ;-)



O-ja-cie :lol-above: :O


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości