Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: Samolub » 14 wrz 2016, 16:14

Nie podzielam w 100% ale coś na rzeczy jest
Uzytkownik o pseudonimie jasnowidz Aron krytykuje elity rządzące w tym Brukselskie, polecam obejrzeć

https://youtu.be/4qFB5c5tYUA


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: KAAN » 14 wrz 2016, 16:32

Ten jasnowidz to jakiś antychryst, coś ty podlinkował, zastanów się zanim coś takiego zrobisz znowu. :(


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: Samolub » 14 wrz 2016, 16:36

To że błędnie rozczytuje wiele rzeczy nie oznacza odrazu, że ma złe intencje. Jest czlowiekiem zagubionym i poszukujacym prawdy. Dziś panuje dezinformacja i wielu ludzi dostrzega wiele rzeczy próbując to wszystko połączyć. Jeśli chcesz komuś pomóc, wskaż mu odpowiednią drogę i podziel się swoim doswiadczeniem Kaan


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: kruszynka » 14 wrz 2016, 16:50

Samolub pisze:Jest czlowiekiem zagubionym i poszukujacym prawdy

Nie odnoszę takiego wrażenia
https://youtu.be/y9YPOJ-Rs4k
Totalna maniana. :lmao:

Link dałam tylko ku przestrodze Samoluba.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: Samolub » 14 wrz 2016, 17:00

Po to wrzucam link... skoro nawet ciemnowidze, ludzie wierzacy w przekazy od Ufo mówią o czasach końca... często zazebiajac to z Chrześcijanstwem to jest coś na rzeczy i wszyscy staraja się pokazać swoje racje dużo po fakcie mielac informacje badz rzucając pol prawdy. Ale spisek swiatowy i NWO jest wdrazany i każdy to widzi...


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: Velure » 14 wrz 2016, 17:27

kruszynka pisze:
Samolub pisze:Jest czlowiekiem zagubionym i poszukujacym prawdy

Nie odnoszę takiego wrażenia
https://youtu.be/y9YPOJ-Rs4k
Totalna maniana. :lmao:

Link dałam tylko ku przestrodze Samoluba.


A mnie Samolubik zapewniał, że ów osobnik o wymownym nicku to chrześcijanin , co wydawalo mi się wielce wątpliwe :-/ :th_laie_59:
A to jakiś czarnoksiężnik ...


Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Jasnowidz Aron- Bruksela NWO

Postautor: Samolub » 14 wrz 2016, 17:42

Posłuchajcie całość przekazu, specjalnie podalem link aby posłuchać. Napisalem że ze wszystkim sie nie zgadzam, ale wnioski wyciąga często poprawne.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości