Pożegnanie

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Pożegnanie

Postautor: magda » 18 wrz 2016, 21:45

Pisze tu bo nie ma wątku "pozegnaj sie " a powinien być , ludzie odchodzą z cicha pękł a powinni chyba powiadomić i sie pożegnać . Żegnam sie z niektórymi nie miaam tu duzo zyczliwych dusz ,pare by sie znaazło. Juz mi sie to forum przestało podobać, przestałam sie też dziwic że ma na zewnątrz tak zą opinię. NO to bywajcie spotkamy sie u Boga. Au Dieu! jak mawiaja Francuzi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Norbi » 18 wrz 2016, 21:54

Zastanów się dla ilu "dusz" Ty byłaś życzliwa , wylewając na nie "kubły pomyj" . Może nieświadomie, a jednak...
Żegnaj.


ace
Posty: 80
Rejestracja: 21 kwie 2015, 09:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: ace » 18 wrz 2016, 22:11

Magda, szkoda, że odchodzisz.... mimo, że nie jestem super aktywny we wpisach, to często czytuję forum. Myślę, że to nie będzie to samo bez Ciebie :(


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: magda » 18 wrz 2016, 22:40

Norbi pisze:Zastanów się dla ilu "dusz" Ty byłaś życzliwa , wylewając na nie "kubły pomyj"

Kubły pomyj to może wylewaam alle na kościół antychrysta za te miliony istnień ludzkich prowadzonych na zagadę , na zadną osobę na tym forum nic nie wylewałm a ty na mnie teraz tak. Zwłaszcza ciebe nigdy niczym nie obraziłam ale założyłam ten wątek żeby waśnie tacy jak ty wylai pomyje i żebym sie upewniła ze dobrze robię.To forum ma najgorsza opinię ze wszystkich na zewnątrz i na początku nie rozumiałam dl.aczego teraz rozumiem i popatrz jak poparłeś ta opinię nie znasz mnie nic ci nie zrobiam a kamliwie piszesz ze na kogos tu wylałam pomyje i nie ty jeden tak sie zachowasz zaraz zobaczysz innych , nawet tych dla których byłam życzliwa . Miałam tu próbkę zgnojenia dziewczyny i wyrzucenia jej z forum , zrobienia jej świństwa dopiero wtedy zobaczyłam ze jest tu parę waśnie takich osób.Nawet ostatnio nazwano ją szumowiną, mimo że jej nie ma i nie moze się bronić to dalej sie ją miesza z błotem to wam nie przeszkadza.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Norbi » 19 wrz 2016, 00:38

Magdo, znam Ciebie od 4 lat.
Oczywiście znam Ciebie tylko z Twoich wypowiedzi na Forum (zakładam, ze jesteś sobą) i na tyle na ile pozwoliłaś się poznać.
Kiedyś wysłałaś mi słoiczek pasty na bazie papryki habanero, nie wiem czy pamiętasz... To było mega smaczne i mega pikantne :D
Ja Ciebie nie mam zamiaru w żaden sposób obrażać, po prostu napisałem to, co w mojej ocenie jest największym Twoim problemem.
Sama przyznajesz, że wylewasz "kubły pomyj na kościół antychrysta" jakbyś miała jakieś poczucie misji...
Mam dwie uwagi:

1- niestety ale Twoja walka z "antychrystem" w praktyce objawia się tym, że atakujesz LUDZI personalnie. I wyznanie niema tutaj większego znaczenia bo jedziesz równo tak samo po protestantach, tylko dlatego, że w danym temacie myślą inaczej niż Ty. To są fakty, wystarczy poczytać posty rok do tyłu.

2- skoro Forum ma rzekomo tak złą opinię (pierwsze słyszę, a jestem tutaj znacznie dłużej od Ciebie), to znaczy, że udzielając się na nim bardzo aktywnie przez 4 lata, przyczyniłaś się do tego własną postawą, bo obraz Forum tworzą ludzie udzielający się :)


Awatar użytkownika
Nastka
Posty: 38
Rejestracja: 08 sie 2016, 00:07
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Nastka » 19 wrz 2016, 09:15

Może i na forum jestem od niedawna, ale niestety zdążyłam zauważyć to, o czym pisze Norbi.
Zauważ, że Pan Jezus mówi o tym, że mamy MIŁOWAĆ nieprzyjaciół.


"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście. Ja dam wam wytchnienie. (...) Znajdziecie ukojenie dla waszych dusz." Mt 11, 28-29 :sailor:
Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Imperator » 19 wrz 2016, 10:48

magda pisze:Juz mi sie to forum przestało podobać... NO to bywajcie...


Bywaj!


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Zbyszekg4 » 19 wrz 2016, 11:02

Magda wróci... :yes:


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: kontousunięte1 » 19 wrz 2016, 11:09

Zbyszekg4 pisze:Magda wróci... :yes:

Z nowym zasobem przekleństw. :-/


Awatar użytkownika
Volgus
Posty: 45
Rejestracja: 09 sie 2016, 13:45
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: Mazury
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Volgus » 19 wrz 2016, 11:55

Z Bogiem, mimo iż z większością Twoich wypowiedzi się nie zgadzałem(i nie zgadzam do tej pory) jesteś jednak postacią tak charakterystyczną dla tego forum. Kiedy widzę, że gdzieś "najnowszy komentarz napisał użytkownik magda" to wiedz, że coś się dzieje :lol:
Podsumowując, mam nadzieję jednak, że kiedyś wrócisz z większą ilością życzliwości, miłości do innych użytkowników ;>
Tym czasem, bywaj i trwaj w Jezusie Chrystusie ;-)


"Kocha najmocniej, jest najłaskawszy i najbardziej miłosierny oraz współczujący. Jest cierpliwy, pełen dobroci i prawdy. Przebacza nieprawość, przestępstwo i grzech. Nagradza tych, którzy szukają Go gorliwie. Jest najsprawiedliwszy, a w Swych sądach straszny. Nienawidzi grzechu i winnego nie oszczędzi."
Janek
Posty: 2717
Rejestracja: 11 sty 2015, 14:30
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Janek » 19 wrz 2016, 14:39

adios


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: magda » 19 wrz 2016, 18:45

Norbi pisze:2- skoro Forum ma rzekomo tak złą opinię (pierwsze słyszę, a jestem tutaj znacznie dłużej od Ciebie), to znaczy, że udzielając się na nim bardzo aktywnie przez 4 lata, przyczyniłaś się do tego własną postawą, bo obraz Forum tworzą ludzie udzielający się

Zdziwisz sie ae ani sowem sie nie przyczyniam nawet dyskutowaam o Bogu z kimś i zaproponowaam ze skoro ubi rozmawiać o Bogu to zapraszam na nasze forum protestanci , na co posypały sie opinie takie ze szkoda gadać az byłam zaskoczona bo myślałam ze zapraszam ta osobę w fajne miejsce.
kontousunięte1 pisze:Z nowym zasobem przekleństw.

Jak zdążyaś zauważyć nie odpowiadałam do tej pory na twoje zaczepki których jest sporo, ale przeginasz widzisz że juz w zadnym wątku nie piszę oprócz tego i że niedugo znikam to jedziesz po mnie równo a moze byś sie zastanowiła troche nad tym co robisz, skrzywdziłas Andevi i inni ci w tym przyklasneli bo nie wiedzieli że na innych forach jedziesz po niej , czytałam to, bo mi ona wysłała na maila , za mało ci było zemsty na tym forum, ze doprowadziłas do jej wyrzucenia, to dalej to kontynuowałas a ostatnio nazwaaś ją szumowiną, a moze spójrz jaka wielka bela siedzi w twoim oku , nie wiedziałam ze masz samochód i ci współczułam ze masz daleko do koscioła a ty po prostu nie chcesz sie ruszyć , dobrze ci siedzieć i nie robić zadnego wysiłku dla Boga zreszta tak jak i na forum twoje posty to albo podlizywanie sie komuś że taki wspaniay, albo jakieś wykrzykniki że takie tu dziwne rzeczy piszą a to cie zupenie skołowało co powypisywali, takich postów co bys nad nimi popracowała powyszukiwała duzo wersetów to ze świecą szukać bardziej sie nadajesz na pogaduszki w świeckim czacie niz na dyskusje na forum a to tyko dlatego ze nie chce ci sie zrobic wysiłku i pocytować Bibię przemyśeć napisać cos ciekawego, Chyba powinno ci być wstyd bo ja bez srodków przeciwbólowych to pó przystanku moze przejdę a jednak staram sie chodzic do róznych kosciołow , na misje , ile razy gotowałam dla bezdomych i płakałam z bóu bo juz stać nie dawaam rady ałe robiłam to po to zeby ci ludzie przyszli i słuchali wykładu misjonarza o Jezusie wiec w czym jesteś lepsza ode mnie ze ciagle mi dogryzasz, kim jestes takim wspaniałym ze wszyscy dla ciebie są tacy do niczego , i Andevi była i tu też ktoś chciał sie za ciebie pomodić to pojechałas po tej dziewczynie ze jak śmie do ciebie pisać ze sie za ciebie pomodli i jak śmie ci pisać ze Jezus cie kocha , No napisz mi w czym jesteś lepsza od tych ludzi , moze jednak te modlitwy tych okropnych szumowin za ciebie poskutkowały w sprawie twojej rodzinnej , no tylko napisz w czym jestes taka wspaniała lepsza od tych wszystkich bo może jestem za gupia i nie widzę tej twojej wspaniaości. Dam ci dobrą radę zawsze zanim po kims pojedziesz to zabierz sie najpierw za pień baobabu który jest w twoim oku. Nie musicie mi odpisywac bo juz mam na prawdę tej obłudy na tym forum dosc. bZnajdę sobie inne forum bo jednak lubię i rozmowy o Bogu i walczyć z antychrystem. Sa jakieś fora biblijne a nie katolickie i nie swiadków moze ktos zna i jeśli zostła tu choś jedna zyczliwa mi dusza to moze mi poradzi takie forum bo nie chcę szukać i sie nadziać na jakas sektę czy sympatyków antychrysta .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: Samolub » 19 wrz 2016, 19:58

: D ale po co robić awanturę odrazu na całe forum, przecież nic się nie stało nawet

Przecież można krytykować Kościół Katolicki tutaj czy argumentować rozmawiac jak rzeczywiście jest. Administracja czy Moderacja interweniuje tylko w wycieczki ad persona lub jakieś radykalne przegiecia np obrażanie Boga itp.

To że ktos zwrócił Ci uwagę Magda co do formy czy języka to nie jest chyba koniec świata. Bo można podzielać czyjeś poglady ale jednak czasami nie warto przesądzać stając się zakładnikiem nienawiści. Chyba o to chodziło w ostatnio toczącym się wątku.

Kwestia Andevi to odległa sprawa. Wyjaśniona, każdy może zgłębiać temat oraz ocenić ten spór tylko jaki wogole jest problem? Problemu nie ma on był wymyślony i napędzony. Problemem bylo to, że ktos rozmawiał o problemie, a potem byla kłótnia o coś innego i innego. To nie miało sensu, dlatego obie te osoby miały zaprzestać publicznie angażować innych w ten konflikt ewentualnie jeśli chcą rozmawiac ze sobą na priv. I tyle...

Kolejna rzecz, to czy kontousunięte1 jeździ do Zboru czy nie, nie powinno być powodem jakiegoś ataku w jej kierunku.

Magdo jeśli chodzi o Twoją działalność pomocowa w Zborze to przykro, że pewna siostra zachowała się bezczelnie i głupio. To jednak nie znaczy że reszta wspólnoty czy Pastor to podzielali. I możesz mieć z tego powodu wlasnie żal i nerwy na Wuke ponieważ ktos podważył Twoja działalność charytatywną w Zborze ktorej poświęciłas wiele czasu i środków. Ale przecież zrobiłaś to dla Jezusa i z pewnością przyniosło to wiele dobrego.

To nie znaczy że należy wdawać się w ocenę innych nie znając rzeczywistych powodów i tysięcy aspektów. Pozatym nie widzę w tym też niczego złego.


Nie zauwazylem też żadnej nagonki na forum na Cb ani nacisków w sprawie Twoich wypowiedzi jeśli chodzi o sens. Raczej sugestia dotyczyła języka oraz przekazu jaki za tym idzie.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: kontousunięte1 » 19 wrz 2016, 20:05

Proszę o sprawdzenie czy karolina 159 to andevi.
Z wypowiedzi magdy wynika, że tak i magda o tym wie.
Dot.mojego rzekomego nazwania andevi szumowiną. Dotyczyło to innej osoby.


Awatar użytkownika
wisnia2168
Posty: 383
Rejestracja: 28 maja 2013, 21:18
wyznanie: Kościół Ewangelicko-Augsburski
Lokalizacja: Świdnica
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pożegnanie

Postautor: wisnia2168 » 19 wrz 2016, 20:17

Ile złości i nerwów.. ludzie o czym Jezus nauczał? :P
Rozejdźmy się w pokoju, przebaczmy nawzajem i niech nam wszystkim Bóg błogosławi! :D
Wiele razy się z tobą nie zgadzałem magdo, ale życzę ci wszystkiego dobrego i mam nadzieję że będziesz szczęśliwa :)

kłótnie wek- Chrystus patrzy :p


Teza 62: Prawdziwym skarbem Kościoła jest najświętsza Ewangelia chwały i łaski Bożej.

Moja strona Jedynie Krzyż
https://www.facebook.com/JedynieKrzyz/

Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości