modlitwa o MieczDucha

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
Awatar użytkownika
Luna
Posty: 124
Rejestracja: 23 mar 2016, 23:58
wyznanie: Agnostyk
Lokalizacja: Mazowieckie
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Luna » 16 sie 2016, 08:13

Dzięki Bogu, że mu lepiej. Oby wkrótce wrócił do siebie.


To all those people doing lines, don't do it, don't do it
Inject your soul with liberty, it's free, it's free
To all the kids with heroin eyes, don't do it, don't do it.
Because it's not, not what it seems
No, no it's not, not what it seems
Salvation, salvation, salvation is free
Salvation, salvation, salvation is free
Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Velure » 16 sie 2016, 14:02

Ponawiam pytanie - czy ktoś wie jak się czuje MieczDucha?


Awatar użytkownika
Imperator
Posty: 6337
Rejestracja: 22 kwie 2010, 17:05
wyznanie: Prezbiterianizm
Lokalizacja: Merry ol' England
O mnie: PhD
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Imperator » 16 sie 2016, 14:14

Dominiku czyli Mieczu Ducha (pseudo w internecie).

Od Magduli wiem, że Dominik wybudził się ze śpiączki odzyskując przytomność.

Tak więc poza modlitwą o zdrowie winniśmy się modlić o to, aby Bóg Ojciec podniósł Dominika na duchu, o siłę i wytrwałość w wierze.

Dominik ma amputowaną jedną rękę, a drugą w gipsie.

Ten wypadek jest dla mnie szokiem i nie tylko, dlatego że MieczDucha jest przy Bogu a mimo tak został doświadczony, ale z całkowicie innej przyczyny o czym nie chcę pisać.

Jeszcze nie wiemy tego co on czuje, ale wg mnie osoby z okolic Puław i Lublina winny go odwiedzić.

Zrodlo: http://detektywprawdy.pl/2016/06/14/inf ... -dominiku/


Teologia na poważnie i z humorem: http://mlodykalwin.blox.pl
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 23 wrz 2016, 22:21

christianinroman pisze:Minęło ponad miesiąc od ostatniego wpisu na temat stanu zdrowia Dominika-Miecz Ducha i co się okazuje, że stronę,, poznaj prawdę ''autorzy usunęli. Czyżby Dominik odszedł do wieczności?


:-) nie odszedłem do wiecznosci, ale wyszedłem dzisiaj ze szpitala i mam sie dobrze - czuje sie duchowo mocniejszy niz przedwypadkiem, wiec jest dobrze :-)

dziekuje za modlitwy, zainteresowanie mna. Troche o wypadku napisalem juz na blogu - http://mieczducha888.blogspot.com/2016/ ... owany.html , ale jak Pan pozwoli to jeszcze odniose sie do tego. .... " Gdyby Pan nie był mi pomocą, Dawno leżałbym w krainie milczenia " - Psalm 94:17. Straciłem m.in rękę ale będę miał nową : " On przemieni nasze podłe ciało, aby było podobne do jego chwalebnego ciała ... " - filipian rozdział 3
, " Oto oznajmiam wam tajemnicę: Nie wszyscy zaśniemy, ale wszyscy będziemy przemienieni;
52 W jednej chwili, w mgnieniu oka, na ostatnią trąbę. Zabrzmi bowiem trąba, a umarli zostaną wskrzeszeni niezniszczalni, a my zostaniemy przemienieni.
53 To bowiem, co zniszczalne, musi przyodziać się w to, co niezniszczalne, a to, co śmiertelne, przyoblec się w nieśmiertelność. " - 1 kor 15

, pozdrawiam


Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: n.ellie » 23 wrz 2016, 22:29

Chwała Panu!


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 23 wrz 2016, 22:50

n.ellie pisze:Chwała Panu!


chwała :-) , najechał mi m.in na brzuch ale Pan sprawił, że posunęło mnie po asfalcie a nie zmiażdzyło jak to bywa przewaznie. Nie dawano mi zadnych szans, ale co niemozliwe dla ludzi mozliwe jest dla Boga. Dostałem kilkanascie litrów krwi wiec - dobrze ze nie nalezałem do organizacji Świadków Jehowy ;-)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: kontousunięte1 » 24 wrz 2016, 10:59

Bardzo się cieszę, że Bóg na tobie pokazał swoją moc i miłość do nas, paskudnych grzeszników :-D


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Noemi » 24 wrz 2016, 11:29

niesamowite cuda czyni nasz Pan chwała Mu ,fajnie że napisałeś ,zaufanie do Boga i Jego działania ,radość i pogoda ducha tryska z twojego postu i to jest bardzo dobre dzięki :)


Velure
Posty: 524
Rejestracja: 21 lut 2015, 11:38
wyznanie: Protestant
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: Velure » 24 wrz 2016, 13:25

Mieczu Ducha - jestem wzruszona łaską Boga i Twoją postawą :) Nie zbuntowałeś się, nie wylewa się z Ciebie fala goryczy, ale radość i pełne zaufanie Bogu. Piękne, budujące świadectwo. Będziemy nadal modlić się za Ciebie. Pozdrawiam serdecznie :)


kasiapelasia
Posty: 160
Rejestracja: 19 kwie 2016, 07:56
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: kasiapelasia » 24 wrz 2016, 17:35

Chwała Panu, Bóg jest cudowny. Dobrze, że wszystko jest w porządku. Będę się także modlić. Pozdrawiam w Panu.


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 24 wrz 2016, 21:12

dziękuję PANU JEZUSOWI ZA WAS ... gdzie indziej tak napisałem :

" Dziękuję za modlitwy, zainteresowanie moją osobą. Wczoraj wyszedłem ze szpitala.
Mam się dobrze duchowo, jestem bliżej PANA JEZUSA, który mnie wyratował z grobu – nie dawano mi szans, a nawet w jakichś policyjnych dokumentach byłem zakwalifikowany jako „zgon” :-)

straciłem m.in rękę, ale nie straciłem zaufania do PANA JEZUSA, ani do JEGO SŁÓW, OBIETNIC. Jestem duchowo mocniejszy niż przed wypadkiem, PAN był cały czas przy mnie – wszystko w tym wypadku było jak w układance. PAN dopuścił do tego, ale do czego ON dopuszcza – to zawsze jest ku dobru dla człowieka, Kościoła czy na świadectwo dla świata.
Już ja OIOM-ie jak się wybudziłem ze śpiączki wiedziałem, że to nie był tak na prawdę wypadek, ale Boży plan. Jak wróbel nie może spaść na ziemię bez Jego woli, to tym bardziej na dziecko BOŻE nie może przyjść coś bez dopustu BOŻEGO, ale jak napisałem PAN to sprawia ku umocnieniu, ku wieczności. On jest prawdziwie mądry więc wszystko co daje trzeba przyjąć i dziękować, nawet jeśli jeśli to bardzo ciężkie, trudne, a może niezrozumiałe. Ale nie musi być zrozumiałe, jednak przez wiarę wiemy, że PAN jest wszechmądry, a my jesteśmy ograniczeni, więc zawsze trzeba Jemu ufać, a nigdy sobie.

On wie co robi, wiem, że jest dobry, wszechmogący, doskonale miłuje, więc jestem spokojny. Sprawił, że mimo,że ten TIR najechał mi na brzuch, to mnie nie zmiażdżyło, później były inne cuda, ale o tym napiszę szerzej na blogu.
Nawet w Klinice Intensywnej Terapii słyszałem głosy : „cudownie ocalony ” a ja mówiłem, że PAN JEZUS nadal czyni cuda

Nie zasługujemy na nic – ani nażycie, ani jedzenie, wodę i na nic innego – oprócz śmierci, więc nie mamy prawa do narzekania. Nie zasługuję nawet na tą jedną rękę, ale PAN mi ją zostawił, choć ktoś tam chciał mi amputować i prawą

mogę powtórzyć za Hiobem : ” Pan dał, Pan wziął, niech będzie imię Pańskie błogosławione …. Dobre przyjmujemy od Boga, czy nie mielibyśmy przyjmować i złego? ”

, ” modlitwy szept ” – https://www.youtube.com/watch?v=07VvJ9VI3Sg : ” ale wiem, że moc mego BOGA zstępuje właśnie tam, gdzie w ogniu doświadczani zachowują wierność Mu ”

, kwestią czau jest i będę miał znowu dwie ręce :-) – ” … oczekujemy Zbawiciela, Pana Jezusa Chrystusa.
21 On przemieni nasze podłe ciało, aby było podobne do jego chwalebnego ciała … ” – Filipian 3. Chwalebnych ciał nie zniszczy żaden TIR :), zresztą w nowym świecie nie będzie TIR-ów

, chwalebne ciała będą niezniszczalne np : ” W jednej chwili, w mgnieniu oka, na ostatnią trąbę. Zabrzmi bowiem trąba, a umarli zostaną wskrzeszeni niezniszczalni, a my zostaniemy przemienieni.
53 To bowiem, co zniszczalne, musi przyodziać się w to, co niezniszczalne, a to, co śmiertelne, przyoblec się w nieśmiertelność. ” – 1 Koryntian 15:52-53 UBG

obecne ciała i tak idą w proch i nawet ci, którzy doczekają powrotu PANA to nie będą mieć tych ciał i chwała PANU.

” Pan zadaje śmierć, ale i przywraca do życia, Strąca do krainy umarłych, ale i wyprowadza, (7) Pan zuboża, ale i wzbogaca, Poniża, ale i wywyższa ” – Samuel 2:6-7

;-) Dobrze, że nie należałem do organizacji Świadków Jehowy – dostałem kilkanaście litrów krwi ;-)


ToBe
Posty: 80
Rejestracja: 18 lip 2016, 11:46
wyznanie: Kościół Boży w Chrystusie
O mnie: Gal 5:19, 22-23
2 Kor 13:13
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: ToBe » 24 wrz 2016, 21:58

Chwała Najwyższemu :)


Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: n.ellie » 24 wrz 2016, 22:10

Dominiku, Twoje świadectwo jest bardzo budujące.


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: MieczDucha » 25 wrz 2016, 08:13

Oby to co mnie spotkało było ku chwale Zmartwychwstałego i ku umocnieniu mojemu, jak i umocnieniu innych.


Podam jeszcze wam taką ciekawostkę - cytuję : " Chory Dominik - dalej nazwisko - będąc w całkowitym braku świadomości otrzymał warunkowo : rozgrzeszenie, sakrament namaszczenia chorych i odpust zupełny na godzinę śmierci. Lublin 12.06.2016 - dalej jest popis księdza. " - mam to na papierze ;)

_______________

w 2010 roku wypisałem się z kościoła rzymskokatolickiego, więc ciekawe czy zrobili mi też pogrzeb katolicki ;) - ten ksiądz nie wiedział pewnie, że nie jestem katolikiem. Również te czynności wykonywane jak np rozgrzeszenie, odpust zupełne jak wiemy to kpina z CHRYSTUSA, przekręcanie Bożej nauki, ale jak to wygodne. Ludzie mogą sobie tak naprawde prowadzic swoje zycie a potem inny człowiek mówi im o rozgrzeszeniu, odpustach itp. Nie trzeba byc uczniem, zapierac sie siebie, brac krzyz, uswiecac sie, ale wystarczy wierzyc w BOGA a nie również BOGU. Wystarczy byc trybikiem w religinej machinie, ale jak napisane diabeł zwodzi cały świat.


Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: modlitwa o MieczDucha

Postautor: n.ellie » 25 wrz 2016, 11:54

Przepraszam, że zapytam, ale ksiądz był, bo rodzina tak chciała, mimo że wie o Twojej wierze, czy to tak z automatu w szpitalach się dzieje?


I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/

Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość