Orędzie s. łucji- co sądzicie

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
niebieska777
Posty: 833
Rejestracja: 01 mar 2014, 19:04
wyznanie: Inne protestanckie
Lokalizacja: słowacja
Gender: Female
Kontaktowanie:

Orędzie s. łucji- co sądzicie

Postautor: niebieska777 » 15 paź 2016, 01:14

http://www.fronda.pl/a/oredzie-s-lucji- ... 64155.html

oni tak na poważnie (tzn. z tego portalu... ) jak myślicie - oni wierzą w te przepowiednie, czy to tylko dla manipulacji pospólstwem?
A o samej przepowiedni co myślicie?


3. I usłyszałem donośny głos mówiący od tronu: Oto przybytek Boga z ludźmi: i zamieszka wraz z nimi, i będą oni Jego ludem, a On będzie Bogiem z nimi.
4. I otrze z ich oczu wszelką łzę, a śmierci już nie będzie. Ani żałoby, ni krzyku, ni trudu już nie będzie, bo pierwsze rzeczy przeminęły.
Obj 21:3-4
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Orędzie s. łucji- co sądzicie

Postautor: Samolub » 15 paź 2016, 01:46

W jej przypadku to nie jest manipulacja tylko bajkopisarstwo. Bo są też objawienia takie gdzie ktos przemyca naprawde różne interesy narodowe, religijne, ekonomiczne. Jednak objawienia Łucjii to taka chęć skupienia uwagi na sobie i wymyślania różnych bajek, to jest całkowicie oderwane od rzeczywistości. Nikt kto zna historię, geografię czy logicznie myśli nie mniema że to co ona mowi jest normalne.

Dla mnie to zwykle bajki które piszę prosta kobieta która nawet nie potrafi dobrze manipulować. Jednak są ludzie którzy taki haczyk chwycą.


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
n.ellie
Posty: 380
Rejestracja: 09 maja 2016, 10:17
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Orędzie s. łucji- co sądzicie

Postautor: n.ellie » 15 paź 2016, 12:09



I choćbym miał dar prorokowania, i znał wszystkie tajemnice, i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał, byłbym niczym. (1 Kor 13:2)
Obrazek
https://www.instagram.com/kobieta_z_biblia/
http://kobietazbiblia.blogspot.com/
Awatar użytkownika
biblijny
Posty: 255
Rejestracja: 19 wrz 2016, 21:05
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Zawiercie/Sosnowiec
O mnie: W tej chwili nie jestem dostępny na forum. Kontakt ze mną tylko przez j1213.org
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Orędzie s. łucji- co sądzicie

Postautor: biblijny » 16 paź 2016, 13:08

Nie mamy obowiązku wierzyć w objawienia prywatne innych ludzi:

(5) Przeto nie sądźcie przed czasem, dopóki nie przyjdzie Pan, który ujawni to, co ukryte w ciemności, i objawi zamysły serc; a wtedy każdy otrzyma pochwałę od Boga. (6) A ja odniosłem to do siebie samego i do Apollosa przez wzgląd na was, bracia, abyście na nas się nauczyli nie rozumieć więcej ponad to, co napisano, żeby nikt z was nie wynosił się nad drugiego, stając po stronie jednego nauczyciela przeciwko drugiemu. (1 Koryntian 4, 5-6)


Z powyższego fragmentu wynika, że:
- Dopiero Pan Jezus, gry przyjdzie, ujawni sprawy, które są przed nami ukryte. Nie ma zatem sensu próbować wnikać w to, czego Bóg nam nie chce w tej chwili powiedzieć.
- Wszystko, co jest nam potrzebne do zbawienia i życia chrześcijańskiego, zostało NAPISANE. Nie powinniśmy być zatem ciekawi rzeczy, które nie są napisane w Piśmie Świętym.
- Zbytnia ciekawość i przyjmowanie rzeczy, które nie są jasno wyrażone w Biblii powoduje rozłamy w Kościele.


Szkoła Biblijna "Hosanna": www.j1213.org
Biblijny podcast: www.j1213.org/podcast
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Orędzie s. łucji- co sądzicie

Postautor: Samolub » 30 paź 2016, 05:11

Nie trzeba nawet Biblii cytować żeby nie zauważyć że objawienia Łucjii nie mają sensu, nie wnoszą ani nic nowego ani mądrego

To że niektórzy Katolicy wierzą w przekazy Łucji to nie jest wogole problem którym się trzeba szczegółówo zajmować

Jeśli są fałszywe i nic nie wnoszącę to takie pozostaną


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam
Awatar użytkownika
Samolub
Posty: 4751
Rejestracja: 12 wrz 2015, 22:28
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Loch Ness
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Orędzie s. łucji- co sądzicie

Postautor: Samolub » 30 paź 2016, 05:12

Nie trzeba nawet Biblii cytować żeby nie zauważyć że objawienia Łucjii nie mają sensu, nie wnoszą ani nic nowego ani mądrego

To że niektórzy Katolicy wierzą w przekazy Łucji to nie jest wogole problem którym się trzeba szczegółówo zajmować

Jeśli są fałszywe i nic nie wnoszącę to takie pozostaną


Obrazek HAPPYSAD- Jałowiec
Od połowy stycznia'17 nie udzielam się na forum bojkotując działania części moderacjii (Efendi oraz Kaan'a) jeśli obie te osoby ustąpią ze swoich funkcjii na forum rozważę powrót. Spotkasz mnie na moim >blogu< zapraszam

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości