Witam wszystkich!

Zapraszamy każdego użytkownika do napisania kilku słów o sobie. To najlepsze miejsce dla nowych użytkowników.
Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 17 kwie 2017, 19:14

Cześć, w sumie jak widać po dacie mojego założenia konta, jestem tutaj nowy, i chciałbym wykorzystać cały ten post na przywitanie się z każdym żyjącym i odwiedzającym to forum czlowiekiem! :)

Co moge powiedzieć o sobie?
Mam na imie Kacper, i jestem z Wroclawia.
Jak widzicie, jestem dość młodą osobą, mam 17lat(w grudniu 18), a wierzący jestem od ok 2lat :)

Moje pierwsze przygody ewangelizacyjne zaczynałem w internecie, gdzie prowadziłem prywatne rozmowy, i starałem się im pokazać Biblijną Prawdę :)

Moja przygoda z poznawaniem Pana i Jego Słowa zaczeła sie od prostych argumentów naukowych, historycznych i logicznych, zacząłem badać, modlić się... I się działo, więc jako młody naukowiec intelektualista( :D ) musiałem uznać to co sie dzieje za fakt bezsprzeczny :D

Zacząłem interesować sie nauką, historia, psychologią, badaniem naszego świata w świetle Pisma... Proroctwami, naukami.. :)

Jestem kreacjonistą, uznaje sześciotysiącletni obraz istnienia maszej planety, tak samo młodej jak i kulistej :D

Uczęszczam i wyznaje zasady wiary Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego, choć jeszcze chrztu nie miałem, to mam to w planie, lecz narazie mam jeszcze spraw spraw do załatwienia :))

A więc z ogółu to tyle! Jestem chętny fo dyskusji publiczmej, jak i prywatnej :) miło was poznać!


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Zbyszekg4 » 17 kwie 2017, 19:40

Kacper, witaj :)
Nie będziesz miał tu lekko, ale młodość więcej zniesie... ;)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 17 kwie 2017, 19:45

Zbyszekg4 pisze:Kacper, witaj :)
Nie będziesz miał tu lekko, ale młodość więcej zniesie... ;)


haha, no mam nadzieje ze dobrze mnie to wyszlifuje i utwierdzi! :D
Dzieki!


Norbi
Posty: 8516
Rejestracja: 02 mar 2009, 23:08
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Newcastle upon Tyne
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Norbi » 17 kwie 2017, 19:45

Cześć :)


Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Zbyszekg4 » 17 kwie 2017, 20:37

Efendi pisze:Witaj.

Nie macie tam zadnych normalnych kosciolow ze do AD7 musisz chodzic? ;)

Po co ta uszczypliwość?! Czy ja kiedyś źle o baptystach mówiłem, kolego?...


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Awatar użytkownika
Zbyszekg4
Posty: 13148
Rejestracja: 06 lut 2010, 15:00
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Bielsko-Biała
O mnie: Ten świat nie jest domem mym... Lepszy będzie ten: sprawdź Filipian 3,20-21
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Zbyszekg4 » 17 kwie 2017, 20:44

Zabawne... Nie grzebię się w śmieciach... Ty to lubisz widać... ;)


Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie - powiedział Jezus [Mt 25,40]
Facebook
Obrazek
siepomaga.pl - DOŁĄCZ I POMAGAJ TV LEKCJE BIBLIJNEKURSY BIBLIJNE
Staram się zadowolić wszystkich we wszystkim, dbając nie o to, co mi służy, lecz co służy innym, bo zależy mi na ich zbawieniu - napisał Paweł [1Kor 10,33]
Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 17 kwie 2017, 21:01

Efendi pisze:Bo nie masz czego powiedziec :D a o bledach adwentyzmu juz cale tematy wielostronicowe tu byly ;)



Najwidoczniej uznalem iz jest to najlepszy wybor, i nie spotaklem sie z zadnym innym kosciolem w naukach, ktoryby tak idealnie opisywal i nauczał o Bibijnych prawdach i naukach :)

Jak nauka o Sabacie, nauka o rychlym przyjsciu Chrysusa, Zbawieniu z łaski przez wiare, proroczym duchu :)

Pozdrawiam! I zachecam do rozmowy :)


Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 17 kwie 2017, 21:02

Norbi pisze:Cześć :)

Czesc! :)


Awatar użytkownika
Wściekłakoza
Posty: 48
Rejestracja: 02 kwie 2017, 00:23
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Wściekłakoza » 17 kwie 2017, 22:44

Ludzie nie sprzeczajcie się jesteśmy dla siebie bliźnimi prawda? Rozumiem każdy ma swoją naukę. Według mnie najważniejsze jest to, że wierzymy w Boga. Jestem KRK na papierze, lecz chcę należeć do K.Baptystów. Życzę ci powodzenia Kacper


Pozdrawiam serdecznie Klaudia :)

Selfie z kopyta :D
Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 17 kwie 2017, 23:11

Zgodzę się!
Pozostańmy dobrego ducha! zarówno nikt nie powinien siebie nawzajem prowokować gburliwym słownictwem, czy tsz zdaniamo, czy tez nie powinniśmy siebie nawzajem nazywać wulgarnie.

"Boga żaden nigdy nie widział; ale jeźli miłujemy jedni drugich, Bóg w nas mieszka, a miłość jego doskonała jest w nas. Przez to poznajemy, iż w nim mieszkamy, a on w nas, iż z Ducha swego nam dał."
1 Jana 4:12‭-‬13


dottkka
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwie 2017, 19:47
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: dottkka » 18 kwie 2017, 19:49

witam wszystkich serdecznie!


Awatar użytkownika
kruszynka
Posty: 2844
Rejestracja: 10 cze 2013, 16:56
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Śląsk
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: kruszynka » 18 kwie 2017, 20:02

Kacperr777 pisze:Moja przygoda z poznawaniem Pana i Jego Słowa zaczeła sie od prostych argumentów naukowych, historycznych i logicznych, zacząłem badać, modlić się... I się działo, więc jako młody naukowiec intelektualista


(5) aby wiara wasza nie opierała się na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej. (6) My tedy głosimy mądrość wśród doskonałych, lecz nie mądrość tego świata ani władców tego świata, którzy giną; (7) ale głosimy mądrość Bożą tajemną, zakrytą, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwale naszej, (8) której żaden z władców tego świata nie poznał, bo gdyby poznali, nie byliby Pana chwały ukrzyżowali. (9) Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują. (10) Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.

:]

Witaj.


"I choćbym miał dar prorokowania i znał wszystkie tajemnice i posiadał całą wiedzę, i choćbym miał pełnię wiary, tak żebym góry przenosił, a miłości bym nie miał byłbym niczym"
Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 18 kwie 2017, 20:43

kruszynka pisze:
Kacperr777 pisze:Moja przygoda z poznawaniem Pana i Jego Słowa zaczeła sie od prostych argumentów naukowych, historycznych i logicznych, zacząłem badać, modlić się... I się działo, więc jako młody naukowiec intelektualista


(5) aby wiara wasza nie opierała się na mądrości ludzkiej, lecz na mocy Bożej. (6) My tedy głosimy mądrość wśród doskonałych, lecz nie mądrość tego świata ani władców tego świata, którzy giną; (7) ale głosimy mądrość Bożą tajemną, zakrytą, którą Bóg przed wiekami przeznaczył ku chwale naszej, (8) której żaden z władców tego świata nie poznał, bo gdyby poznali, nie byliby Pana chwały ukrzyżowali. (9) Głosimy tedy, jak napisano: Czego oko nie widziało i ucho nie słyszało, i co do serca ludzkiego nie wstąpiło, to przygotował Bóg tym, którzy go miłują. (10) Albowiem nam objawił to Bóg przez Ducha; gdyż Duch bada wszystko, nawet głębokości Boże.

:]
Witaj.


Zgadzam sie z tym!
I wiedz, ze zupelnie o cos innego mi chodzilo, zupelnie inny kontekst wypowiedzi :)
Witam i Pozdrawiam!


Florian
Posty: 771
Rejestracja: 08 mar 2017, 21:52
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Florian » 20 kwie 2017, 00:50

Kacperr777 pisze: Najwidoczniej uznalem iz jest to najlepszy wybor, i nie spotaklem sie z zadnym innym kosciolem w naukach, ktoryby tak idealnie opisywal i nauczał o Bibijnych prawdach i naukach :)

Jak nauka o Sabacie, nauka o rychlym przyjsciu Chrysusa, Zbawieniu z łaski przez wiare, proroczym duchu :)


Czyli krótko mówiąc ,zacząłeś szukać sobie wyznania, które odpowiada Twoim poglądom, zamiast swoje poglądy dopasować do tego, czego naucza Kościół założony przez Chrystusa.


Kacperr777
Posty: 28
Rejestracja: 15 kwie 2017, 01:51
wyznanie: Kościół Adwentystów Dnia Siódmego
Lokalizacja: Wrocław
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Witam wszystkich!

Postautor: Kacperr777 » 20 kwie 2017, 16:38

Florian pisze:
Kacperr777 pisze: Najwidoczniej uznalem iz jest to najlepszy wybor, i nie spotaklem sie z zadnym innym kosciolem w naukach, ktoryby tak idealnie opisywal i nauczał o Bibijnych prawdach i naukach :)

Jak nauka o Sabacie, nauka o rychlym przyjsciu Chrysusa, Zbawieniu z łaski przez wiare, proroczym duchu :)


Czyli krótko mówiąc ,zacząłeś szukać sobie wyznania, które odpowiada Twoim poglądom, zamiast swoje poglądy dopasować do tego, czego naucza Kościół założony przez Chrystusa.


Napisałem przecież:
"I nie spotaklem sie z zadnym innym kosciolem w naukach, ktoryby tak idealnie opisywal i nauczał o Bibijnych prawdach i naukach".

Pozostałem w Kościele Adwentystów gdyż najlepiej odzwierciedla Biblijne nauki :)

Poztym, wprost sie nie zgodze by Jezus mial jakikolqiek zwiazek z zalozeniem Kosciola Katolickiego, o ile o nim mowisz. A do tego, podam Ci fajny przykład Żydów, ktorzy pomimo swojego Bozego blogoslawienstwa, i tego IŻ FAKTYCZNIE zostali powołani przez Boga, odeszli od Niego czccąc Zlotego cielca, nsizcząc Boży Sabat swoimi nakazami, tworzac wiele zła.

Gdyby nawet Chrysus powołał jakakolwiek wspolnote jako swoj kosciol, a ten kosciol odszedl by od zasad Bozych, nauczając fałszu i nieprawości, wzgledem Pisma. Uznałbym go za Babilon.

Jezus jednak nic takiego nie zrobił :)

Pismo jednak mowi jasno o kobiecie ktora swym nierzadem i odejsciem od Boga, niszczy ziemie. Pojdzie za nia caly swiat, a zarazem jest wiekim miastem. Razem z corkami dokonujee nierzadu. I zostanie zniszczena dopiero przez Boga w czasie plag.

Jak to Izajasz powiedział:

"Gdyż ta ziemia została skażoną pod jej mieszkańcami; bo przekroczyli Prawa, zmienili przykazania, naruszyli wieczne przymierze."
Księga Izajasza 24:5

Wystarczy mi Ewangelia o tym, jak wygladalo zycie Jezusa, Jego nauki i wczesna wspolnota Chrysusa.
W taki spsoob Jezus jasno stwierdzil co powinnismy robic, jako Jego uczniowie :)

Pozdrawiam!



Wróć do „Przedstaw się”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości