Ewolucja rozumienia eucharystii

Rozmowa o teologicznych różnicach międzywyznaniowych
KamilPawelak
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2017, 09:06
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: www.droga.milejewo.eu
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: KamilPawelak » 23 sie 2017, 15:30

Od kiedy polityka jest obiektywna :) ?
No tak ma szmyrgla, ale lepsze to niż aborcja, homo i inne.


saracen
Posty: 720
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: saracen » 23 sie 2017, 15:31

Aborcja, homo i inne????
Ojp...


KamilPawelak
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2017, 09:06
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: www.droga.milejewo.eu
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: KamilPawelak » 23 sie 2017, 16:35

Z czym masz problem ponownie? Wiem iż 90% protestantów lewicuje. Co z tego wychodzi widać na zachodzie. A luteranie to już w ogóle same zboczenia promują typu lesbijka biskupem, walka w obronie aborcji, sporo waszych księży za PRLu było TW..


wuka2
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:10
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: wuka2 » 23 sie 2017, 17:26

Oczywiście pedalstwo księży i inne zboczenia to taki margines, że nie warto wspomnieć.
Moralność Kalego.
I w te łapy zbrukane mieszaniem dzieciom w majtkach biorą ponoć prawdziwe ciało Jezusa i do ust podają, fuj.


saracen
Posty: 720
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: saracen » 23 sie 2017, 17:32

A co jest na zachodzie?
Wolna niedziela?

A co do zboczeń... Przypomnij sobie kto to był zwyrodnialec Degollado... Kto był wówczas szefem krk...


KamilPawelak
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2017, 09:06
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: www.droga.milejewo.eu
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: KamilPawelak » 23 sie 2017, 17:35

krk nie promuje dewiacji, lecz walczy zeń; a luteranie biją brawo bo mają biskupkę lesbijkę. Słaba argumentacja.


wuka2
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:10
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: wuka2 » 23 sie 2017, 17:39

Ta walka polega na zamiataniu pod dywan, chronieniu swoich zboczeńców, wmawianiu pokrzywdzonym, że dzieci księżom do łóżka się pchają bo miłości potrzebują, oby tylko się nie wydało. Od papieży do najniższych rangą są w te procedury zaangażowani.
Ty popatrz lepiej na swoje bagno a potem na bagienko innych.


KamilPawelak
Posty: 71
Rejestracja: 10 lip 2017, 09:06
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: www.droga.milejewo.eu
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: KamilPawelak » 23 sie 2017, 17:40

wuka2 pisze:Oczywiście pedalstwo księży i inne zboczenia to taki margines, że nie warto wspomnieć.
Moralność Kalego.
I w te łapy zbrukane mieszaniem dzieciom w majtkach biorą ponoć prawdziwe ciało Jezusa i do ust podają, fuj.



Za dużo tvn-u oglądasz. Odpowiedź j.w. znam sekty protestanckie gdzie brat gwałcił siostry i pastorzy kupowali ofiarom za pieniadze koscielne mieszkania by siedzialy cicho. Spoo tego.


wuka2
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:10
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: wuka2 » 23 sie 2017, 17:46

KamilPawelak pisze:
wuka2 pisze:Oczywiście pedalstwo księży i inne zboczenia to taki margines, że nie warto wspomnieć.
Moralność Kalego.
I w te łapy zbrukane mieszaniem dzieciom w majtkach biorą ponoć prawdziwe ciało Jezusa i do ust podają, fuj.



Za dużo tvn-u oglądasz. Odpowiedź j.w. znam sekty protestanckie gdzie brat gwałcił siostry i pastorzy kupowali ofiarom za pieniadze koscielne mieszkania by siedzialy cicho. Spoo tego.

Może gdybym miała telewizor to bym oglądała i guzik ci do tego. A o tym, że brat gwałcił siostry to pewnie w telewizji trwam albo radyjku pewnym słyszałeś, co? A ja znam katolika, który zgwałcił swoją córkę i mają dziecko. Mieszkają razem, w gromadzie on, jego żona, córka i córko-wnuczka. Nadal chodzą do komunii. I co? Będziesz się tak przerzucał? Czy wiesz jaki jest wymiar procentowy krzywd wyrządzonych dzieciom prze księży katolickich? To poraża. A skoro tak bronisz tego świństwa to widocznie masz w tym interes.


Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: Rembov » 23 sie 2017, 17:52

wuka2 pisze:Czy wiesz jaki jest wymiar procentowy krzywd wyrządzonych dzieciom prze księży katolickich? To poraża.

Ja wiem: Na przykład w USA jest on dwukrotnie mniejszy niż te wyrządzane przez pastorów protestanckich: http://www.tokfm.pl/blogi/hiddendepths/ ... azy_wiecej


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.
wuka2
Posty: 86
Rejestracja: 21 sie 2017, 12:10
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: wuka2 » 23 sie 2017, 17:59

Rembov pisze:
wuka2 pisze:Czy wiesz jaki jest wymiar procentowy krzywd wyrządzonych dzieciom prze księży katolickich? To poraża.

Ja wiem: Na przykład w USA jest on dwukrotnie mniejszy niż te wyrządzane przez pastorów protestanckich: http://www.tokfm.pl/blogi/hiddendepths/ ... azy_wiecej

Aż chce się powiedzieć po twojemu: udowodnij, bo rzucasz oskarżenia. Czy zauważyłeś, że tam jest taki oto znak:???????
Czyli gdybologia i pobożne życzenia, odskocznia dla waszych brudów, aby złagodzić nieco syf takim miłym akcentem: no przecież nie tylko nasi księża, pastorzy też, więc spoko.
Ale co tam. To nie mój cyrk ani nie moje małpy. Wedłu mnie mogą sobie i pastorzy i księża robić co chcą, byle ode mnie i od moich bliskich daleko.


Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: chwat » 23 sie 2017, 18:01

Chyba nie ma potrzeby się licytować, ani katolicy ani protestanci nie sankcjonują przecież pedofilii. A że wszędzie są ludzie, którzy chcą wykorzystać "system"?


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: kontousunieteMtl » 23 sie 2017, 18:04

Rembov pisze:
wuka2 pisze:Czy wiesz jaki jest wymiar procentowy krzywd wyrządzonych dzieciom prze księży katolickich? To poraża.

Ja wiem: Na przykład w USA jest on dwukrotnie mniejszy niż te wyrządzane przez pastorów protestanckich: http://www.tokfm.pl/blogi/hiddendepths/ ... azy_wiecej



Rembow, babrzesz sie w bagnie swiatowym katolikow i protestantow...

Skoncentruj sie raczej na Kosciele Chrystusa, ktorego bramy piekielne nigdy nie przemogly... :->

Tam jest Duch Sw., ktory zmienia perspektywe spojrzenia na to bagno...nie bedziesz sie musial tak emocjonowac... :->


Awatar użytkownika
chwat
Posty: 1254
Rejestracja: 10 kwie 2017, 00:10
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: "...aby wszyscy stanowili jedno..."
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: chwat » 23 sie 2017, 18:05

Rembov się nie babrze, tylko odpowiada na babrzące zarzuty. To różnica.


Podobnie jak ulewa i śnieg spadają z nieba i tam nie powracają, dopóki nie nawodnią ziemi, nie użyźnią jej i nie zapewniają urodzaju, tak iż wydaje nasienie dla siewcy i chleb dla jedzącego, tak słowo, które wychodzi z ust moich, nie wraca do Mnie bezowocne, zanim wpierw nie dokona tego, co chciałem, i nie spełni pomyślnie swego posłannictwa. (Iz 55, 10-11)
Awatar użytkownika
Rembov
Posty: 20012
Rejestracja: 21 sty 2009, 14:10
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ewolucja rozumienia eucharystii

Postautor: Rembov » 23 sie 2017, 18:06

wuka2 pisze:Ale co tam. To nie mój cyrk ani nie moje małpy.

Nie twój cyrk i małpy? Sądzę, że jednak twój:
wuka2
Posty: 50
Rejestracja: 21 sie 2017, o 11:10
wyznanie: Protestant

Jak masz zamiar wypominać katolikom księży, którzy dopuszczają się przestępstw seksualnych, to NAJPIERW rozlicz się z pastorów protestanckich, którzy tak postępują!


Siła argumentów jest bezsilna wobec argumentu siły.

Wróć do „Teologia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości