23 września układ gwiazd

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

23 września układ gwiazd

Postautor: magda » 08 wrz 2017, 22:03

Co wy na to :

21 września ONZ wyznaczył Światowy Dzień Pokoju. W tym czasie rozpoczyna się Nowy Rok (Jom Teruah-Święto Trąb ) według kalendarza hebrajskiego, a kończy się 23 września. Na niebie zakończy się znak z Ks. Ojawienia 12 rozdziału ( rodząca kobieta ).....
23 września 2017 roku utworzy się na niebie bardzo nietypowy układ gwiezdny. Konstelacja gwiazd znana w astronomii jako - panna. Co ciekawe wystąpi dokładnie 3,5 roku po tetradzie (cztery krwawe księżyce 2014-2015) oraz całkowitym zaćmieniu słońca które miało miejsce 20 marca 2015 roku w biblijne święto Nissan. Ten układ przeniknie planeta Jowisz, która będzie się w nim znajdowała przez 41 tygodni - okres normalnej ciąży. "I ukazał się wielki znak na niebie: Niewiasta odziana w słońce i księżyc pod stopami jej, a na głowie jej korona z dwunastu gwiazd. A była brzemienna, i w bólach porodowych i w męce rodzenia krzyczała."(Apokalipsa 12:1-2).
Hasło przewodnie wydarzenia:
"Together for peace: respect safety and dinginty for all."
"Razem dla pokoju: szacunek, bezpieczeństwo i godność dla wszystkich."

No a taki wersecik do tego
1Tes.5 (2) Sami bowiem dokładnie wiecie, iż dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy. (3) Gdy mówić będą: Pokój i bezpieczeństwo, wtedy przyjdzie na nich nagła zagłada, jak bóle na kobietę brzemienną, i nie umkną. (4) Wy zaś, bracia, nie jesteście w ciemności, aby was dzień ten jak złodziej zaskoczył. (5) Wy wszyscy bowiem synami światłości jesteście i synami dnia. Nie należymy do nocy ani do ciemności. (6) Przeto nie śpijmy jak inni, lecz czuwajmy i bądźmy trzeźwi.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
MrSponge
Posty: 1616
Rejestracja: 26 lip 2013, 13:16
wyznanie: Protestant
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: 23 września układ gwiazd

Postautor: MrSponge » 09 wrz 2017, 22:55

Czyli, że w okolicach 24 września skończą się polemiki...? Nudno na forum będzie. XP


Dz 4:12 BW: I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
Ga 2:16 BW: wiedząc wszakże, że człowiek zostaje usprawiedliwiony nie z uczynków zakonu, a tylko przez wiarę w Chrystusa Jezusa, i myśmy w Chrystusa Jezusa uwierzyli, abyśmy zostali usprawiedliwieni z wiary w Chrystusa, a nie z uczynków zakonu, ponieważ z uczynków zakonu nie będzie usprawiedliwiony żaden człowiek.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: 23 września układ gwiazd

Postautor: magda » 10 wrz 2017, 11:47

No niekoniecznie . Ma być to wydarzenie dłuzej na niebie zacznie sie 23-go. Ciekawy zbieg okoliczności z tym układem gwiazd na niebie i opisem w Apokalipsie . W sumie jest napisane ze znak się ukaże na niebie, wszelkie proroctwa mają czasem rózne podwójne spełnienie może to jednak ma się ukazać literalnie na niebie , lub wskazywać na jakiś czas, spełnienia tego proroctwa . No Apokalipsa jest trudna .Maja być znaki na niebie może to właśnie jeden z nich.

Łk 21:25 bw "I będą znaki na słońcu, księżycu i na gwiazdach, a na ziemi lęk bezradnych narodów, gdy zahuczy morze i fale."

A ma potem zahuczeć morze wiec niby wojny czy co ?

wygląda ze wyjechało dopiero 3 konie ostatni ten z miarką przenicy czyli jakiś gospodarczy kryzys ale został ten ostatni blady koń i jakaś duża z nim zagłada , może to te zahuczenie morza będzie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: 23 września układ gwiazd

Postautor: kontousunięte1 » 10 wrz 2017, 12:10

Wklejam wypowiedź jednego z dyskutantów :"Można się z niego dowiedzieć, ze układ konstelacji jaki wystąpi 23 września wystąpił 4 razy w ciągu ostatniego tysiąclecia (najwcześniej w 1056, a ostatnio we wrześniu 1827). Więc... Raczej to co zawsze.

Jeszcze jak się dołoży do tego fakt, ze za lwią częścią tej teorii stoją (o zgrozo) numerolodzy pokroju pana Meade'a, którzy na ów dzień zapowiadają przylot jakiejś planety (odbywający się chyba co roku od 1995... 3 razy rocznie), mimo że wcześniej mówił ze październik albo w ogóle 2018 to wiecie... Smiech na sali."
Znalazłam artykuł o tym tu: http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-za-d ... ez-sw-jana
Sam artykuł do bani, ale pod spodem jest kilka wypowiedzi, trochę śmiesznych, trochę fajnych i ten powyżej ...jakiś konkret.



Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość