Moje świadectwo uzdrowienia

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: magda » 26 paź 2017, 13:09

Kreciku w tych wersetach które podałes chodzi o takich którzy czynią bezprawie, niekoniecznie każdy katolicki ksiądz to bestja. te panny to takie ktiore nie mają oleju do lamp olej symbolizuje Ducha Bożego w Słowie Bozym to ci co nie raczyli ani razu otworzyć słowa Bozego bo całe zycie nie byli zainteresowani co Bóg do nich mówi w 99% to katolicy tak robią ale na zachodzie jest inny procent tam protestanci bywaja tacy co nie otworzyli nigdy Biblii.

Te owoce Ducha co wymieniasz to nie oznaczają ze jak ktos błądzi i innych sprowadza na drogę zagłady to trzeba go pogłaskać po głowie , czasem trzeba powiedzieć "plemię zmijowe", obłudnicy i mówić ze macie ojca djabła. Czasem tak trzeba nie wolno milczeć i przyzwalać na zło i zwiedzenie w imię uprzejmoości. .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
jasio
Posty: 16
Rejestracja: 02 paź 2017, 22:55
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Warszawa
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: jasio » 28 paź 2017, 23:32

Cześć wybrana,
Jeżeli wierzysz, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany za twoje grzechy i nie ma innych pośredników między Bogiem a ludźmi, i chcesz być uczniem Chrystusa, to zachęcam Ciebie do kolejnego kroku wiary, czyli świadomego chrztu wodnego.
Dz.Ap. 4:12
12. I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
1 Tym. 2:5-6
5. Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus,
6. Który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie.
Dz.Ap. 8:12
12. Kiedy jednak uwierzyli Filipowi, który zwiastował dobrą nowinę o Królestwie Bożym i o imieniu Jezusa Chrystusa, dawali się ochrzcić, zarówno mężczyźni, jak i niewiasty.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 07 lis 2017, 23:30

jasio pisze:Cześć wybrana,
Jeżeli wierzysz, że Jezus Chrystus został ukrzyżowany za twoje grzechy i nie ma innych pośredników między Bogiem a ludźmi, i chcesz być uczniem Chrystusa, to zachęcam Ciebie do kolejnego kroku wiary, czyli świadomego chrztu wodnego.
Dz.Ap. 4:12
12. I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni.
1 Tym. 2:5-6
5. Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus,
6. Który siebie samego złożył jako okup za wszystkich, aby o tym świadczono we właściwym czasie.
Dz.Ap. 8:12
12. Kiedy jednak uwierzyli Filipowi, który zwiastował dobrą nowinę o Królestwie Bożym i o imieniu Jezusa Chrystusa, dawali się ochrzcić, zarówno mężczyźni, jak i niewiasty.


Już przyjęłam pełny chrzest Janowy.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: Noemi » 07 lis 2017, 23:56

Cytując pamiętaj.

Nie cytuj postu, pod którym odpowiadasz. Jeżeli chcesz odnieść się do osoby, która napisała kilka postów wyżej, zacytuj treść do której się odnosisz. .


ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: ZbiMacz » 08 lis 2017, 12:23

8 W Listrze mieszkał pewien człowiek o bezwładnych nogach, kaleka od urodzenia, który nigdy nie chodził. 9 Słuchał on przemówienia Pawła; ten spojrzał na niego uważnie i widząc, że ma wiarę potrzebną do uzdrowienia, 10 zawołał głośno: «Stań prosto na nogach!» A on zerwał się i zaczął chodzić.
Skąd ten ksiądz wie jak św.Paweł czy dany chory ma wiarę potrzebną do uzdrowienia? Tak jak hurtem, bez wiary chcą udzielać chrztów tak hurtem, bez wiary chcą uzdrawiać. Jest to co najmniej podejrzane. W księdze Hioba to właśnie szatan zesłał wszystkie choroby i nieszczęścia. W uzdrowieniach maryjnych też często jest wątek uzdrowienia. Można domniemywać że niektórzy "specjalnie" wcześniej sie rozchorowali aby potem mogli uwierzyć w objawienia.


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 08 lis 2017, 15:05

ZbiMacz, a jak Jezus uzdrawiał, to robił to tylko ludziom wierzącym?

Uzdrowił sługę setnika i z opętanych demony wyrzucał.
To Bóg wie co robi, a nie ksiądz. Ksiądz sam z siebie nic nie może.
To sprawa decyzji Boga a nie ludzi.
Gdyby człowiek miał na wszystko odpowiedz, to chciałby się stać mądrzejszy i ważniejszy od samego Boga.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: ZbiMacz » 08 lis 2017, 15:44

Te hurtowe uzdrowienia to bardziej show przypominają. Ani Jezus ani apostołowie nie chodzi po miastach i tak nie robili.


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 08 lis 2017, 16:04

ZbiMacz pisze:Te hurtowe uzdrowienia to bardziej show przypominają. Ani Jezus ani apostołowie nie chodzi po miastach i tak nie robili.


Wątpisz w uzdrowienia Jezusa?
Skąd ty tu przybyłeś?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: kontousunięte1 » 08 lis 2017, 16:13

wybrana pisze:
ZbiMacz pisze:Te hurtowe uzdrowienia to bardziej show przypominają. Ani Jezus ani apostołowie nie chodzi po miastach i tak nie robili.


Wątpisz w uzdrowienia Jezusa?
Skąd ty tu przybyłeś?[/quote
Gdzie ty widzisz w wpisie ZbiMicza zwatpienie w uzdrowienia?
Natomiast prawda jest, ze Jezus hurtowo nie uzddawial, ja ma to miejsce w takich show w roznych kosciolach. To na jakies chore imprezy wyglada, a nie na boze dzialanie.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 08 lis 2017, 16:19

@kontousunięte1, a ty słyszałaś o hurtowych uzdrowieniach, bo ja nie.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: kontousunięte1 » 08 lis 2017, 16:25

Pelno tego jest na yt. To niby wypedzanie demoniw, uwolnienia, padanie itd. To przeciez niby masowe uzdrwienia, duchowe i fizyczne. Uwazam, ze to diabelska sciema i robota zlego. O tym mowie.


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 08 lis 2017, 16:33

kontousunięte1 pisze:Pelno tego jest na yt. To niby wypedzanie demoniw, uwolnienia, padanie itd. To przeciez niby masowe uzdrwienia, duchowe i fizyczne. Uwazam, ze to diabelska sciema i robota zlego. O tym mowie.


Ja też bardzo ostrożnie podchodzę do tego tematu. Ludzie mają różną wyobraźnie i różną wrażliwość.
Słyszałam na przykład na Nabożeństwie w Zborze jak jedna a może i kilka osób mówiło językami.
Zapytałam się tej pani obok, czy rozumie co mówi. Odpowiedziała mi, że nie rozumie tych słów. Zastanawiam się, czemu wypowiadała jakieś słowa, których treści nie rozumiała.
Może ktoś tu z piszących uważa, że ma taki dar i odpowie mi - co on oznacza?
Jak można głosić słowa, których nie zna się treści. A co jeżeli te słowa nie wielbią, ale obrażają Boga?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: kontousunieteMtl » 08 lis 2017, 19:18

kontousunięte1 pisze: To na jakies chore imprezy wyglada, a nie na boze dzialanie.



Tez tak to widze....i zadaje sobie pytanie, czy to w ogole jest chrzescijanstwo...?


wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: wybrana » 08 lis 2017, 19:25

Słyszałam na przykład na Nabożeństwie w Zborze jak jedna a może i kilka osób mówiło językami.
Zapytałam się tej pani obok, czy rozumie co mówi. Odpowiedziała mi, że nie rozumie tych słów. Zastanawiam się, czemu wypowiadała jakieś słowa, których treści nie rozumiała.
Może ktoś tu z piszących uważa, że ma taki dar i odpowie mi - co on oznacza?
Jak można głosić słowa, których nie zna się treści. A co jeżeli te słowa nie wielbią, ale obrażają Boga?

Moja prośba jest do osób, którzy coś wiedzą na ten temat, niech się podzielą i pomogą zrozumieć.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
ZbiMacz
Posty: 382
Rejestracja: 07 lis 2016, 22:20
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
O mnie: "Wiara tedy jest ze słuchania, a słuchanie przez Słowo Chrystusowe." BW - List św. Pawła do Rzymian 10 10:17
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Moje świadectwo uzdrowienia

Postautor: ZbiMacz » 08 lis 2017, 21:06

https://www.youtube.com/watch?v=iNdw-4MUXHw Tu macie takie show, gość sobie chodzi po mieście i mówi że Jezus ciebie uzdrawia.


"Bo wszystko, co się narodziło z Boga, zwycięża świat, a zwycięstwo, które zwyciężyło świat, to wiara nasza." BW - 1 List św. Jana 5 5:4

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości