czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 05 gru 2017, 23:34

Motyl pisze:
diedmaroz pisze:Mogłabyś pokazać gdzie widzisz różnice w sprawozdaniach?



Ty nie widzisz...?


Nie ma sprzeczności. Paweł słyszał "w głowie" głos przemawiajacego Pana. Grecki rozróżnia czasownik "słyszeć' jako szum w dopełniaczu lub przekaz myślowy w bierniku.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 05 gru 2017, 23:40

Mycho pisze:
Sebek pisze:Nie widzę sensu dalszej dyskusji.
Tym wpisem potwierdzasz że odrzucasz Pawła, czyli równoczesnie odrzucasz Pana Jezusa który Pawła powołał do głoszenia Ewangelii.


Pan Jezus nie powołał Pawła do apostolstwa bo gdyby tak było byłby od samego początku jako świadek życia, nauczania, śmierci i zmartwychwstania.



Powołał, podałem przykłady wprost ze SŁOWA BOŻEGO.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: kontousunieteMtl » 05 gru 2017, 23:41

Mycho pisze: jedynie od samego Pawła się dowiemy, że Apostołowie go nie uznają :O




Wlasnie....dlaczego....?


Czy ktos z liderow-protestantow moglby wyjasnic jakos pawlowe problemy....?

Jak to mozliwe, ze bedac pod wplywem Ducha Sw. Pawel pisze czasami o sobie jak...ofiara mobingu ......?


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 05 gru 2017, 23:55

Motyl pisze:
Mycho pisze: jedynie od samego Pawła się dowiemy, że Apostołowie go nie uznają :O




Wlasnie....dlaczego....?


Czy ktos z liderow-protestantow moglby wyjasnic jakos pawlowe problemy....?

Jak to mozliwe, ze bedac pod wplywem Ducha Sw. Pawel pisze czasami o sobie jak...ofiara mobingu ......?


Jak wcześniej cytowałem Paweł był powołany do głoszenia Ewangelii wśród pogan.


Gal 2
2,1 Potem, po czternastu latach, udałem się ponownie do Jerozolimy wraz z Barnabą, wziąwszy ze sobą także Tytusa.
2,5 Nie ustąpiliśmy im ani na chwilę i nie poddaliśmy się, aby pozostała wśród was prawda ewangelii.
2,6 A co do cieszących się uznaniem – jakimi kiedyś byli, jest dla mnie bez znaczenia, Bóg bowiem nie ma względu na osobę – ci więc, którzy cieszą się uznaniem, nic mi nie narzucili.
2,7 Wręcz przeciwnie, gdy widzieli, że została mi powierzona ewangelia wśród nieobrzezanych, jak Piotrowi wśród obrzezanych;
2,8 (Ten bowiem, który działał skutecznie przez Piotra w sprawowaniu apostolstwa wśród obrzezanych, skutecznie działał i we mnie wśród pogan);
2,9 I gdy poznali daną mi łaskę, Jakub, Kefas i Jan, którzy są uważani za filary, podali mnie i Barnabie prawicę na znak wspólnoty, abyśmy my poszli do pogan, a oni do obrzezanych.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: diedmaroz » 05 gru 2017, 23:58

Co mamy wyjaśniać? Czemu taki wielki problem z Pawłem, co takiego zdrożnego naucza? Przecież głosi zbawienie z łaski tak, jak ewangelie.

2 Piotra 3
14 Dlatego, umiłowani, oczekując tego, starajcie się, aby [On] was zastał bez plamy i skazy - w pokoju, 15 a cierpliwość Pana naszego uważajcie za zbawienną, jak to również umiłowany nasz brat Paweł8 według danej mu mądrości napisał do was, 16 jak również we wszystkich listach, w których mówi o tym. Są w nich trudne do zrozumienia pewne sprawy, które ludzie niedouczeni i mało utwierdzeni opacznie tłumaczą, tak samo jak i inne Pisma9, na własną swoją zgubę.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: kontousunieteMtl » 06 gru 2017, 00:03

Sebek pisze:Mycho podważa autorytet Pawła, podawałem cytaty ze SŁOWA BOŻEGO że Paweł jest powołanym apostołem przez Pana. jeśli zaczynamy podważać to wszystko i szukać wszędzie spisku to próbujemy udowadniać że jednak Biblia nie do końca jest Słowem Bożym.


Postac Pawla z Tarsu budzi niestety podejrzenia....A jesli dojdzie do tego swiadomosc, ze Biblia wyszla spod matrycy krk....to jakos trudno na 100 % uwierzyc, ze nie zakradlo sie klamstwo do tej Ksiegi....zawierajacej niewatpliwie Slowo Boze..... :->

A Daniel prorokowal przeciez o wzroscie poznania.....


W samej Biblii zawarte sa slowa o ewentualnym dodaniu albo ujeciu z Jej tresci...i o skutkach takiego dzialania....A wiec sama Biblia takiej mozliwosci nie wykluczyla.....

Ja nie podwazam w ten sposob Slowa Bozego.....staram sie tylko upewnic, czy wszystko, co czytam w Biblii jest Slowem Bozym....

Czy to grzech....?


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 06 gru 2017, 00:22

Słucham Boga przez Jego Słowo a nie ludzkich wymysłów. Albo się zgadzam że wszystko w Biblii jest w 100% od Boga albo nie i twierdzę że Bóg pozwolił "namieszac" w Swoim Słowie.

Nie daj Boże! Przeciwnie, niech Bóg będzie prawdziwy, a każdy człowiek – kłamcą, jak jest napisane: Abyś okazał się sprawiedliwy w swoich słowach i żebyś zwyciężył, gdy będziesz sądzony.
Rzym 3:4


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Yoko
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2017, 18:52
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Yoko » 06 gru 2017, 07:06

Badanie Biblii nie polega na poddawaniu w wątpliwość Słowa Bożego, dodawanie do niej czynnika ludzkiego czy pójście po najprosztszej lini oporu, że napewno ktoś kiedyś w niej namieszał.

Jeżeli mam problem z jakimś wersetem czy postacią to czytam ten fragment przez pryzmat rożnych tłumaczeń, zaglądam do komentarzy biblijnych czy sprawdzam etymologię słów a nagle okazuje się, że Biblia sobie nie przeczy a jest ze sobą bardzo spójna.

Kosztuje to trochę wysiłku ale warto go podjąć bo zaczynając wątpić w prawdziwość poszczególnych fragmentów zawsze dopiszemy sobie jakąś własną interpretacje a stąd prosta droga do podważenia fundamentalnych praw chrześcijaństwa. Jeżeli jesteśmy gotowi zakwestionować postać i postępowanie apostoła Pawła to równie dobrze za jakiś czas tymi samymi argumentami bedzie można zakwestionować ofiarę Jezusa na krzyżu. Zgadzam się z przedmówcą, że albo traktujemy całe Pismo za natchnione albo lepiej darować sobie jego czytanie.


Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 06 gru 2017, 11:59

Ludzie nie dajcie się zwodzić heretykom którzy niedługo powyrywają wszystkie kartki z Biblii!!!
Nie mogę tego strawic i jeszcze coś dopiszę, proszę wziąć również pod uwage wszystkie wersety które wcześniej cytowałem.

Rz 9,1 Mówię prawdę w Chrystusie, nie kłamię, co mi poświadcza moje sumienie w Duchu Świętym;
9,2 Że odczuwam wielki smutek i nieustający ból w moim sercu
.
Przeczytaj kolejne wersety i rozdziały (9-11), zobacz, jak Paweł potwierdza, że ​​kocha Izrael. Był niesłusznie oskarżony o nienawidzenie Izraela.Oskarżył ich o zabicie ich Mesjasza.Głosił, że Izrael upadł przed Bogiem.Jezus wysłał go, aby głosił, i zrobił to odważnie. Izrael z pewnością zamordował Pana Jezusa Chrystusa. I, oczywiście, Pawełwiedział to najlepiej jako Saul z Tarsu.Dz 7:57-58, Dz 8:1-4, Dz 9:1-6,13-14,Dz.8,Dz 26:9-11, Gal 1:12,23, 1 Tymoteusza 1:13 Teraz, jako Boży apostoł narodów, Paweł opowiadał zagubionemu Izraelowi, aby słuchał Słowa Bożego wypowiedzianego przez niego, aby uwierzyli w Jezusa Chrystusa i Jego zakończone dzieło na krzyżu.


Bóg i Ojciec naszego Pana Jezusa Chrystusa, który jest błogosławiony na wieki, wie, że nie kłamię.
IIKor 11:31

W kontekście tego wersetu zobacz cierpienie Pawła ze względu na służbę, którą dał mu zmartwychwstały Pan Jezus.Paweł przetrwał wiele niewyobrażalnych pobić, kamienowanie, wraki statków, uwięzienia.

Często oskarżano go o bycie "nikim", kimś, kto nie zasługuje na bycie wyróżnionym jako apostoł przeczytaj II Kor 4. Liczne próby, które Paweł przechodził przez wzgląd na Kościół, Ciało Chrystusa, pokazując Koryntianom i nam że był bardzo wiernym sługą Jezusa Chrystusa. W rzeczywistości był bardziej sługą Chrystusa niż ci, którzy go krytykowali! Żadne oszustwo nie zniosłoby tak wiele złego traktowania. Dotyczy to wszystkich anty-Pawłowych ludzi w obrębie chrześcijaństwa !!!


II Kor 11
11,1 O, gdybyście mogli trochę znieść moje głupstwo! Doprawdy znoście mnie.
11,22 Są Hebrajczykami? Ja także. Są Izraelitami? Ja także. Są potomstwem Abrahama? Ja także.
11,23 Są sługami Chrystusa? Mówię jak głupi: Ja jeszcze bardziej; w pracach więcej, w chłostach nad miarę, w więzieniach częściej, w niebezpieczeństwie śmierci wielokroć.
11,24 Od Żydów pięciokrotnie otrzymałem czterdzieści razów bez jednego.
11,25 Trzy razy byłem bity rózgami, raz kamienowany, trzy razy rozbił się ze mną okręt, dzień i noc spędziłem w głębinie morskiej.
11,26 Często w podróżach, w niebezpieczeństwach na rzekach, w niebezpieczeństwach od bandytów, w niebezpieczeństwach od własnego narodu, w niebezpieczeństwach od pogan, w niebezpieczeństwach w mieście, w niebezpieczeństwach na pustyni, w niebezpieczeństwach na morzu, w niebezpieczeństwach wśród fałszywych braci;
11,27 W trudzie i znoju, często w czuwaniu, w głodzie i pragnieniu, często w postach, w zimnie i nagości;
11,28 A poza tymi sprawami zewnętrznymi, w tym, co mi codziennie ciąży, w trosce o wszystkie kościoły.
11,29 Któż jest słaby, żebym i ja nie był słaby? Któż się gorszy, żebym i ja nie płonął?
11,30 Jeśli mam się chlubić, będę się chlubić z moich słabości.
11,31 Bóg i Ojciec naszego Pana Jezusa Chrystusa, który jest błogosławiony na wieki, wie, że nie kłamię.
11,32 W Damaszku namiestnik króla Aretasa otoczył strażą miasto Damasceńczyków, chcąc mnie schwytać;
11,33 Ale przez okno spuszczono mnie w koszu przez mur i uszedłem jego rąk.



Oświadczam przed Bogiem, że w tym, co do was piszę, nie kłamię.
Gal 1:20
Gal2
2,18 Jeśli bowiem na nowo buduję to, co zburzyłem, samego siebie czynię przestępcą.
2,19 Bo ja przez prawo umarłem dla prawa, abym żył dla Boga.
2,20 Z Chrystusem jestem ukrzyżowany: żyję, ale już nie ja, lecz żyje we mnie Chrystus. A to, że teraz żyję w ciele, żyję w wierze Syna Bożego, który mnie umiłował i wydał za mnie samego siebie.
2,21 Nie odrzucam łaski Boga. Jeśli bowiem przez prawo jest sprawiedliwość, to Chrystus umarł na próżno
.

Ludzie zaprzeczaja apostolstwu Pawła. Paweł wyjaśnia, w jaki sposób jego posługa jest szczególna, jak nie został wyświęcony ani nauczony przez 12 apostołów Izraela, jak głosił inne przesłanie ewangeliczne niż to, które głosili, i jak Kościół Ciało Chrystusa było oddzielne i odrębne od Izraela i jej programu prawnego. Nawet dzisiaj ludzie nazywają Pawła kłamcą w tej samej sprawie!


Tym2
2,3 Jest to bowiem rzecz dobra i miła w oczach Boga, naszego Zbawiciela;
2,4 Który chce, aby wszyscy ludzie zostali zbawieni i doszli do poznania prawdy.
2,5 Jeden bowiem jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek Chrystus Jezus;
2,6 Który wydał samego siebie na okup za wszystkich, na świadectwo we właściwym czasie.
2,7 Ze względu na nie zostałem ustanowiony kaznodzieją i apostołem – mówię prawdę w Chrystusie, nie kłamię – nauczycielem pogan w wierze i prawdzie.



Teraz zbawienie przez Golgotę było dostępne dla całego świata, nie tylko dla Izraela

Został zabrany z więzienia i z sądu. Kto wypowie jego pokolenie? Został bowiem wyrwany z ziemi żyjących i zraniony za przestępstwo mojego ludu.
Izaj53:8

Tak jak Syn Człowieczy nie przyszedł, aby mu służono, ale aby służyć i oddać swoje życie na okup za wielu.
Mat20:28
Który wydał samego siebie na okup za wszystkich, na świadectwo we właściwym czasie.
Tym 2:6

System religijny tego dnia nazwał Pawła kłamcą, mając nadzieję, że przyciągnie do siebie jego uczniów od niego i od Pana Jezusa. Pan Jezus, po wniebowstąpieniu, posłał Pawła do pogan, a Paweł sprawował swoje święte apostolstwo.I nikt go nie wyznaczył. To była wola Boża aby uczynić Pawła apostołem Jezusa Chrystusa!!!

Paweł, apostoł nie od ludzi ani przez człowieka, ale przez Jezusa Chrystusa i Boga Ojca, który go wskrzesił z martwych;
Gal 1:1
Paweł, apostoł Jezusa Chrystusa według nakazu Boga, naszego Zbawiciela, i Pana Jezusa Chrystusa, który jest naszą nadzieją;
Tym 1:1


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 06 gru 2017, 12:16

Wierzę że cała Biblia jest jest Słowem Boga i że Bóg nad tym czuwa, jesli ktos odrzuca Pawła to jak pisałem wcześniej odrzuca również PANA JEZUSA!!

I Kor 14
14,37 Jeśli ktoś uważa się za proroka albo człowieka duchowego, niech uzna, że to, co wam piszę, jest nakazem Pana.
14,38 A jeśli ktoś jest w niewiedzy, niech pozostanie w niewiedzy.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: kontousunieteMtl » 06 gru 2017, 16:23

Sebek pisze:Wierzę że cała Biblia jest jest Słowem Boga i że Bóg nad tym czuwa, jesli ktos odrzuca Pawła to jak pisałem wcześniej odrzuca również PANA JEZUSA!!

I Kor 14
14,37 Jeśli ktoś uważa się za proroka albo człowieka duchowego, niech uzna, że to, co wam piszę, jest nakazem Pana.
14,38 A jeśli ktoś jest w niewiedzy, niech pozostanie w niewiedzy.



Sebek, ja napewno nic nie odrzucam...lecz pragne rozwiac swoje watpliwosci co do Pawla.....abym przez brak czujnosci nie ulegla urokowi klamstwa, ktore czai sie na kazdym kroku.....nawet klamstwo w Biblii nie jest wykluczone, o czym swiadcza slowa konczace jej tresc....ktore komunikuja mi wlasnie potrzebe czujnosci....

Czy chrzescijanie wspolczesni Pawlowi, ktorzy odcinali sie od niego...czy oni odrzucali Pana Jezusa...?????

Nie rob wiec takich uogolnien, bo nie jestesmy w zalozonym przez ciebie kosciele, lecz na forum dyskusyjnym....i wbrew twoim przekonaniom pojawily sie np. u mnie watpliwosci co do prawdziwosci pawlowego apostolstwa...


Awatar użytkownika
Sebek
Posty: 364
Rejestracja: 19 lut 2016, 21:31
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: Pan Jezus jest moją drogą,prawdą i życiem.
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Sebek » 06 gru 2017, 16:37

Jeśli nadal zaprzeczamy tym wszystkim wersetom to dalsza dyskusja na ten temat jest stratą czasu. Przez całkowite zaprzeczanie Pawłowi jako apostołowi, wykazujemy głębokie znieważenie i nienawiść do dużej części Biblii. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Ponieważ jeśli nie uznajemy Pawła,to nie akceptujemy Ewangelii Pawła dla zbawienia. Jeśli nie akceptujemy Ewangelii Pawła to nie akceptujemy Pana Jezusa który wybrał go do głoszenia Ewangelii o wspaniałym dziele jakiego Pan dokonał na krzyżu abysmy byli zbawieni.


Staraj się, abyś stanął przed Bogiem jako wypróbowany pracownik, który nie ma się czego wstydzić i który dobrze rozkłada słowo prawdy. II Tym 2:15
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: kontousunieteMtl » 06 gru 2017, 16:41

Yoko pisze: Zgadzam się z przedmówcą, że albo traktujemy całe Pismo za natchnione albo lepiej darować sobie jego czytanie.


A ja sie nie zgadzam....bo w ten sposob szybko popada sie w skrajnosci, ktore prowadza do wojen..... :-(

Zreszta znowu przytaczasz slowa Pawla na poparcie swoich pogladow....

Jesli dodasz do tego te wypowiedz o " niedouczonych", ktorzy maja problem z czytaniem pawlowych nauk to.....poczuje sie jak dawniej....Swojskie, rzymsko-katolickie klimaty.... :-?


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: kontousunieteMtl » 06 gru 2017, 16:45

Sebek pisze:Jeśli nadal zaprzeczamy tym wszystkim wersetom to dalsza dyskusja na ten temat jest stratą czasu. Przez całkowite zaprzeczanie Pawłowi jako apostołowi, wykazujemy głębokie znieważenie i nienawiść do dużej części Biblii. Nie mam nic więcej do powiedzenia. Ponieważ jeśli nie uznajemy Pawła,to nie akceptujemy Ewangelii Pawła dla zbawienia. Jeśli nie akceptujemy Ewangelii Pawła to nie akceptujemy Pana Jezusa który wybrał go do głoszenia Ewangelii o wspaniałym dziele jakiego Pan dokonał na krzyżu abysmy byli zbawieni.



Ciekawie to ujmujesz....

Jednak postaraj sie czytac ze zrozumieniem.....Nikt przeciez tutaj nie napisal, ze zaprzecza wszystkiemu, co powiedzial Pawel....Nie przesadzaj, Sebek... :->


Awatar użytkownika
Yoko
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2017, 18:52
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: czy to juz tuz tuz koniec świata?????

Postautor: Yoko » 06 gru 2017, 17:09

Motyl pisze:
Yoko pisze: Zgadzam się z przedmówcą, że albo traktujemy całe Pismo za natchnione albo lepiej darować sobie jego czytanie.


A ja sie nie zgadzam....bo w ten sposob szybko popada sie w skrajnosci, ktore prowadza do wojen..... :-(

Zreszta znowu przytaczasz slowa Pawla na poparcie swoich pogladow....


Ja się zgadzam a ty nie, tak więc tutaj się nie dogadamy :) A o ile dobrze rozumiem, żeby przekonać cię do tego, że całe Pismo Święte jest natchnione musiałabym podać przykład ale nie może on pochodzić z listów pawłowych ani być związany z osobą Pawła?

To już rzeczywiście chyba koniec świata XP przepraszam ale zastanawiam się na poważnie skąd takie poglądy się biorą :nerd:


Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości