Piernikowe różności

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
Awatar użytkownika
Yoko
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2017, 18:52
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: Yoko » 08 sty 2018, 20:27

magda pisze:ja mam dar napominania to dlatego dostaje ciągle po łbie


A czy w jakiś sposób rozwijasz ten dar? Czytasz o nim, poznajesz Pismo pod kierunkiem używania tego daru? :)

Bo wiesz, dar to jedno a sposób w jaki go używamy to drugie..
Dla mnie napominanie to nie skarcenie, to inaczej mówiąc zachęta, dodawanie odwagi, pobudzanie by coś zmienić a nawet dodawać otuchy. Znam osobę, która potrafi napominać "przy grubych sprawach" a ci napomniani jeszcze jej dziękują i dają kwiaty. Strzelenie komuś między oczy co robi źle nie jest rozwiązaniem, natomiast jest nim przekazanie informacji w taki sposób aby druga strona czuła się zachęcona i zmobilizowana, że warto podjąć próbę, wysiłek by coś zmienić ;)

Życzę ci tego, abyś już więcej po łbie nie dostawała, tylko mogła cieszyć się tym darem :)


Gdyż Słowo o krzyżu a jest głupstwem dla tych, którzy giną, dla nas jednak, którzy dostępujemy zbawienia, jest mocą Bożą. 1 Kor.1:18
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: nadrozd » 08 sty 2018, 21:00

Yoko pisze:
magda pisze:ja mam dar napominania to dlatego dostaje ciągle po łbie


.....

Życzę ci tego, abyś już więcej po łbie nie dostawała, tylko mogła cieszyć się tym darem :)


MI sie wydaje ze z tym darem jest tak samo jak z Kamieniem.
Widziałem na Facebooku jakie piekne rzeczy Magda z róznych kamieni robi, ....jak ozdoby na szacie arcykapłana =D
Trzeba być naprawde mieć dar .....by takie ładne rzeczy robić.

Problem w tym że takim samym kamieniem można rzucic i ukamieniować.... kogos kto już w dole leży i zdycha
Skład chemiczny i budowa atomowa może być taka sama, rózni sie tylko forma podania.

Jeden kamień weżmiesz z checia i zatrzymasz jako ozdobe, a przed drugim uciekasz.


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: magda » 09 sty 2018, 01:43

Zdziwsz sie jak zobaczysz moje posty po kolei do każdej z tych osób którą napominałam, najpierw próbowałam pomagać . jak zobaczysz to MM przyszła na forum do działu pomocowego udając poszukującą jest z Radomia jak ja byłam wiec chciałam ja zapoznać z ludźmi z koscioła Chrystusowego bo tam chodziłam w Radomiu odmówiła i zaczęła wrzucać nauki Lojoli Jezuicke pisałam że tu nie powinna takich rzeczy wrzucać i też agitować do tych nauk , jak grochem o ścianę, to samo z wybraną też najpierw szukałam jej wersetów potwierdzajacych apostolstwo Pawła i prawdziwosć ST i długo to robiłam tez było to grochem o ścianę co się dziwisz ze nie podoba mi się ze założono wątek w którym wyśmiewa sie cuda Jezusa chodzenie po wodzie uzdrowienie ślepego , dosłownie wysmiewanie Syna Bozego na forum protestanckim to się reformatorzy w grobie przewracają wszyscy, nie będzie mi sie takie coś podobać nigdy, wyśmiewanie Biblii czy ludzi wierzących tak jak uczy Pismo świete w akt stworzenia no
i będę strofować i napominać bo wiem ze Bóg mi dał taki dar , jak mam odpowiedzieć komuś takiemu Duch Bozy wrzuca mi do głowy wersety jakie mam użyć i nawet takie które dawno nie pamietam ze ST czy takie nie często używane , czasem mi sie cos nie podoba ale nie wiem co napisać a Bóg sam mi podaje z wersetami które pasują. do tego zawsze sie modlę przed pisaniem na forum żebym nie pisała czegoś niezgodnego z Słowem Bożym i zawsze mam do tego wersety nawet się nad nimi nie namyślam same mi wpadają do głowy. Owszem zdarza sie ze czasem sama kombinuję ale wtedy jest róznica muszę dużo główkować jaki werset znaleść a też nie przypominają mi sie łatwo i sama widzę ze to moje wypociny , Widzę róznicę. A co do tych ludzi którzy dziekowali za napomnienia to musieli być ludzie szlachetni i prawdziwi chrześcijanie, mi też sie zdarzyło podziekowanie ale na pw aż byłam zaskoczona bo raczej obrywam za to ,z regóły pycha ludzi nadyma i nawet się nie zastanawiają nad tymi słowami które im w Biblii znajduję bo nad moimi to trudno nie chcą to nie, ale przeciez Biblia to nie moje słowo i też olewają. są szlachetni mądrzy ludzie co korzystają z naponień a są tacy którzy się pienia ze złosci jak ktoś śmiał im nie przytaknąć . Różnie bywa. Mnie też wiele razy karcono nawet miałam zakaz pisania ale nie wyobrażam sobie żebym wybuchła na kogoś takiego gniewem za to ze mnie napomniał, zebym miała taką nienawiść do kogoś za napomnienie , mnie to się nie miesci w głowie taka reakcja.

Nadrozd ja nie walę kamieniami zawsze próbuję najpierw po dobroci szukam poparcia w Biblii i tłumaczę ale jak ktos zaczyna dalej pisać rzeczy które gorszą innych , obrażają Ducha Bożego , Pismo świete i Jezusa no TO NIE BEDZIE MI SIĘ NIGDY PODOBAĆ !!!!! taka rzecz i będe pisała mi napominała , nie karcę od tego jest KAAN . Ludzie muszą szanować to forum i protestantów nie można sobie wypisywac co sie komu podoba .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
polk
Posty: 826
Rejestracja: 24 mar 2013, 13:19
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: polk » 09 sty 2018, 19:50

Magda czytając twoje wypowiedzi widać wiele czynników wskazujących na pewne zaburzenia psychologiczne, prosze nie odbieraj tego personalnie. Spróbuj porozmawiać z jakimś chrześcijańskim terapeutą, myślę, że mógłby ci pomóc.


"Z łaski jesteście zbawieni, przez wiarę. Nie jest to waszym osiągnięciem, ale darem Boga" - List do Efezjan 2,8
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: magda » 09 sty 2018, 20:18

moze ty sie przejdz do psychiatry , ani mnie znasz ani rozumiesz więc tez mogę myśleć ze masz zaburzenia


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: kontousunięte1 » 09 sty 2018, 20:24

ja mam dar napominania to dlatego dostaje ciągle po łbie, chyba najgorszy dar widzieć błędy braci

I kto ci powiedzial ze masz taki dar?? Randy Clark, Artur Ceronski czy Joyce Meyer? :lmao: Bledy braci widzisz tylko swoich nie :) Zawsze jestes cacy tylko inni do kitu :) I co po takim darze? Ze widzisz sie czyjesz bledy a swoich nie?[/quote]
I w dodatku tak tym "darem" dysponuje, że tylko chce się uciekać, jak najdalej od takich osób, a w dodatku doprowadza do zniechęcenia całym protestantyzmem, chrześcijaństwem i wszystkim, co ma z tym jakikolwiek związek. :lmao:


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: magda » 09 sty 2018, 20:55

Efendi pisze:I kto ci powiedzial ze masz taki dar?? Randy Clark, Artur Ceronski czy Joyce Meyer? Bledy braci widzisz tylko swoich nie Zawsze jestes cacy tylko inni do kitu I co po takim darze? Ze widzisz sie czyjesz bledy a swoich nie?


Bóg mi pomaga w wypowiedziach , dostaję wersety jak pisze nawet takie które dawno zapomniałam i wiem ze to Bóg mi pomaga w wypowiedziach , jak pisze cos od siebie to mi trudno wyszukać wersety i po tym wiem ze mi Duch Bozy pomaga po tym jeszcze ze zwykle człowiek nie myśli pisząc o dalekich konsekwencjach tego co pisał a ja w wypadku właśnie napominania widze dlaczego to pisze bo widzę dalekie konsekwencje ze ktos to czyta i odchodzi od Boga po czytaniu takich wypowiedi jak np wybranej czy jak czyta wupowiedzi protestantki wątpiącej w Boga czy w mooc Jezusa i piszacej w działach z ateistami nasmiewającymi się jawnie ze Słowa Bozego czy nawet Jezusa , ktoś to przeczyta i zobaczywszy taką postawę chrześcijanki moze go to odrzucić od protestantyzmu . Was odrzucaja moje wypowiedzi bo są prawdą i dlatego ze nie jesteście w porządku,to wam przeszkadza ze ja to widzę , oceniałam kościół i to co sie w nim dzieje dokładnie tak jak ty Efendi oceniałeś Zielonych i ich kościół nie ma róznicy ty go opuściłeś a ja opuszczę baptystów bo mi się tam nie podoba wiele rzeczy tak jak sie tobie u Zielonych nie podobało , mam do tego prawo. popracujcie moze troche nad wasza pychą . Swoje błędy tez widzę ale są inne niz te które sugerujecie .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Maria-Magdalena
Posty: 340
Rejestracja: 15 lip 2016, 20:40
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: Maria-Magdalena » 09 sty 2018, 21:41

Pan Piernik pisze:Dla mnie, jest to jedna z najważniejszych Ksiąg Biblijnych, a zdanie „Dobro przyjęliśmy z ręki Boga. Czemu zła przyjąć nie możemy?”

:-)


Wskutek braku umiaru dobro zamienia się w zło, a cnota w wadę.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: magda » 09 sty 2018, 22:16

Efendi pisze:Natomiast jak ktos czyta twoje wypowiedzie pelne jadu to go wrecz zauroczy protestantyzm


Moje wypowiedzi nie są pełne jadu bo są odpowiedziami biblijnymi i zawsze popieram je wersetami , moze nie zauważyłeś i nie zauważyłeś ze zawsze najpierw staram sie taką osobę przekonać zeby czegoś nie pisała i nie robiła .

Efendi pisze:Sa prawda bo tak mowi Magda


Nie dlatego tylko dlatego ze używam do tych odpowiedzi Biblii bo mnie na Bogu zależy.

Efendi pisze:No jednak jest roznica, bo Ty pisalas ze baptysci sa letni wiec to znczy ze jestes Bogiem i znasz cudze serca wiesz kto jest letni a kto nie


Mylisz się własnie że tak napisałam , napisałam ze kosciół jest wedłóg mnie letni bo jest skupiony na człowieku nie na Bogu , kazanie trwa niecałe 30 min a sprawy zborowe 1,5 godziny no przesadzam godzine bo są jeszcze spiewy i modlitwy , napisałam ze kosciół z nie ludzie , bo na pweno są tak ludzie szczerzy i wierzący i gorący w wierze ale całosc wyglada właśnie na letniość w porównaniu do np Zielonych czy Chrystusowego gdzie sprawy zborowe trwaja 15 min. No ale każdy ma swój gust co do prowadzenia nabozeństw , ja wolę zeby było więcej czasu dla Boga a mniej o człowieku.

Efendi pisze: Dla mnie KZ jest kosciolem niebiblijnym bo glosi sie tam odstepcze nauki


To zależy w jakim kościele ja tam gdzie chodziłam do tej pory nie słyszałam odstepczych nauk , moze ty trafiłeś na taki . To samo z Baptystami za granica też baptyści schodza na psy jak Luteranie a u nas w Polsce nie, to zależy od kościoła na jaki sie trafi


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: Kitka » 10 sty 2018, 11:40

magda pisze:ja mam dar napominania to dlatego dostaje ciągle po łbie

Dary służą Kościołowi, a Ty Magdo w żadnym nie jesteś, więc komu poddany pod ocenę jest ten Twój dar i kto go potwierdził?
chyba najgorszy dar widzieć błędy braci, bo rzadko który brat się zastanowi nad tym a większosć zaraz się obraża i zieje nienawiscią.
To nie dar widzieć błędny innych, to nasza ludzka natura chętniej rozlicza innych niż nas samych. A z Biblią w ręce to zdaje się nam, że Pana Boga wyręczać możemy w sądzeniu innych.

Dopóki nie usługujesz w jakimś Kościele takim darem, wśród ludzi, których znasz, którzy mogą zweryfikować Twoją posługę, to nie jesteś wiarygodna.

A szafowanie osądami w internecie w stosunku do ludzi, których nie znasz, jest po prostu nieładne, bo i delikatna nie jesteś.

I nie ma się co tłumaczyć, że fragmenty Biblii same ci się przypominają, kiedy masz "napomnieć". Powiem Ci, że kiedy mnie włącza się osąd nad drugim człowiekiem, też tak mam :roll: ni stąd ni zowąd... diabeł też sprytnie może podpowiadać nam Biblię


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: kontousunięte1 » 10 sty 2018, 11:54

Kitka, dzięki za twój post. Nie odzywałam się, bo zaraz by było...., ale napisałaś prawdę.
Bardzo łatwo przypisać swoje wyobrażenia o innych na podstawie właśnie "swoich wyobrażeń". łatwo osądzić, zgnoić, podeptać, a jak w imię boga i z cytatem w garści, to hura.
Podłą robotę Magda robi, chociaż może w dobrej wierze i bardzo się dziwię moderacji, że nikt uwagi nie zwrócił na to, że swoimi postami jedynie zniechęca. Do wszystkiego.
I nie jest prawdą, że kłamać w dobrej wierze to...jak najbardziej. Kłamstwo w każdej intencji jest złe. Jest straszne. I jest też nieprawdą, że inni są pyszni, bo z pokorą nie przyjmują "uwag" jednej nawiedzonej userki.
Mnie ta "robota" Magdy kompletnie rozwala.
Gdyby nie priv i kontakt z osobą na której mi zalezy, to bym zupełnie odpuściła. Wiele złych emocji sie zgromadziło. I kompletnie nic nie daje, że niechcianych się do ignorowanych wrzuca, bo i tak są cytowani. :-(


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: nadrozd » 10 sty 2018, 16:01

Moja mama i zona sa nauczycielkami i ich dar napominania wygaldał by poprostu tak
kontousunięte1 i Wagda do konta ;)
i nie ciagnąc mi sie za warkoczyki..
:krzeslem: ..



Pawel upominal efezjan tak.....

Eph 4:1-3
(1) Proszę was tedy ja więzień w Panu, abyście chodzili tak, jako przystoi na powołanie, którem jesteście powołani; (2) Ze wszelaką pokorą i cichością, i z nieskwapliwością, znosząc jedni drugich w miłości, (3) Starając się, abyście zachowali jedność ducha w związce pokoju.


ale chyba nauczyciele sa w tym skuteczniejsi :)


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: kontousunięte1 » 10 sty 2018, 16:10

nadrozd pisze:Moja mama i zona sa nauczycielkami i ich dar napominania wygaldał by poprostu tak
kontousunięte1 i Wagda do konta ;)
i nie ciagnąc mi sie za warkoczyki..
:krzeslem: ..



Pawel upominal efezjan tak.....

Eph 4:1-3
(1) Proszę was tedy ja więzień w Panu, abyście chodzili tak, jako przystoi na powołanie, którem jesteście powołani; (2) Ze wszelaką pokorą i cichością, i z nieskwapliwością, znosząc jedni drugich w miłości, (3) Starając się, abyście zachowali jedność ducha w związce pokoju.


ale chyba nauczyciele sa w tym skuteczniejsi :)

Z całym szacunkiem, nadrozd, ale to nie jest takie proste. Dla uzdrowienia sytuacji proszę o zablokowanie konta, abym nie mogła nigdy więcej tu wchodzić. Daj mi jeden dzień na wysłanie pw do kogoś i ustalenie innej formy kontaktu niż przez forum.
Magdzie życzę jak najlepiej. Dojrzałości przede wszystkim.


Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: nadrozd » 10 sty 2018, 20:56

Emmm ale ze co nie jest proste ?

Upominać ? CZy znosic z cichoscia i nieskawpliwościa jedni drugich ;)
co do znoszenia nie ma wyboru , trzeba by sie zamknac w 4 scianach i zdomu nie wychodzic.

co do strategi na atak słowny to jest kilka....
https://www.youtube.com/watch?v=jaxXYXCrGQA
tylko jasne ze to nie przychodzi samo z siebie..... i proste nie jest.
Możesz se poświczyc na forum :P Po to jest. W realu mozna by dostac odlamkiem.....


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Piernikowe różności

Postautor: magda » 12 sty 2018, 00:54

Kitka a skąd ty wiesz ze ja nigdy do kościoła nie chodziłam , byłam długie lata u adwentystów , potem w Radomiu kilka lat chodziła do Chrystusowego i na misjaę dla bezdomnych i zawsze jak się kogokolwiek napomina to reakcja taka sama , no nie aż taka chamska jak np Wuki że wyzywa od obrzydliwych ale ludzie nie słuchają i robia swoje co się z reszta xle kończy dla nich . Miałam włąśnie taki przypadek w Chrystusoweym , był jeden gościu co grał na gitarze w kosciele i prowadził grupę domową a do tego przychodził do fundacji na misje dla bezdomnych gdzie wyciągali z nałogów ludzi dawali pokój aż stana na nogi znajdą pracę i mieszkanie , Polski misjonarz jak amerykanie wyjechali na wakacje wyrzucił tego goscia żeby nie prowadził wykładów biblijnych i śpiewania a sprowadził swoją siostrę dwudziestolatkę wierzącą zeby to ona prowadziła nauczanie tych starych meneli ( pomysł poroniony) dziewczyna za młoda a zeby miała gdzie miszkać to wyrzucił z misji 2 nawróconych co sobie próbowali ułozyć zycie, skutek chłopaki się rozzjechali i znów zaczęli pić i sie szwendać . Ja właśnie napominałm tego misjonarza ze kobiety nie powinny nauczać ze ta dziewczyna nie powinna w ogóle z takimi facetami się zadawać ani nie jest dla nich autorytetem , no i oczywiscie on huzia na mnie jego żona też wywalili mnie z misji jak tego gościa co grał na gitarze ?( ja gotowałam zupę) i zaczęło sie xle dziać zawsze ludzi było pełno na ciepła herbate jedzenie a jak on rządził to 2-3 osoby przychodziły , ludzie uciekli, nikt ich nie słuchał. no i wrócili amerykanie i zrobili porzadek no ale dwóch facetów się zmarnowało , niestety a napominalam i uważasz Kitka że nie można wcale napominać jeśli się widzi jak ktoś coś złego robi lub pisze, dlaczego ty nie pisałaś wybranej jak wypisywała brednie Kubikowe, dlaczego jako chrześcijanka milczałaś jak nesto jawnie wysmiewał się z códów Jezusa i z ksiegi rodzaju , dla świetego spokoju i uprzejmosci każdy milczy zeby się nie wychylać , to nie jest postawa chrześcijańska , pewnie ze jest miło i wygodnie jeśli sie tak postępuje ale nikt nie myśli że są tu ludzie z zewnatrez co czytają takie rzeczy i mogą stracić wiarę a to ważniejsze niz wszelkie uprzejmosci zeby tej wiary nie stracili .Nie mozna egoistycznie siedzieć z załozonymi rękami jak ktoś obraża Słowo Boże , czy Jezusa, Ja inaczej myślę niz wy wiec dajcie sobie z tym juz spokój bo to nic nie zmieni nie będę nigdy milczeć jak ktoś będzie obrazał Boga albo jego słowo a ty kontousunięte1 nie szantazuj ze odejdziesz bo juz to robiłaś i nawet odeszłaś na luterańskie forum po to zeby wywalili andevi a to była szczera dziewczyna nieszcześliwa matka trojga niepełnosprawnych dzieci co jedyną rzecz co ci zrobiła to zaproponowała ze sie za ciebie pomodli . Teraz czepiasz się mnie za to ze skrytykowałam jedna twoją wypowiedź i wiem ze dopóki nie doprowadzisz do tego ze mnie wywalą z forum nie spoczniesz . Nie zapominaj ze cie znam od dawna i że czytałam co pisałaś do andevi na innym forum ona mi dała to przeczytać . Mozna robic wiele złego w bialych rękawiczkach uchodząc za skrzywdzoną , pomyśl sobie jak ty mnie nazwałaś a czy ja kiedyś napisałam cos takiego o tobie, ja odniosłam się do twojej wypowiedzi nie do ciebie personalnie, z resztą rób co chcesz bo widze ze co bym nie napisała to i tak grochem o ścianę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości