Pismo Święte zawsze ma rację.

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 22 sty 2018, 22:02

diedmaroz pisze:Paweł nigdzie nie głosi siebie.




Razem z Chrystusem zostałem przybity do krzyża. Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Choć nadal prowadzę życie w ciele, jednak obecne życie moje jest życiem wiary w Syna Bożego, który umiłował mnie i samego siebie wydał za mnie.(Ga 2,19-20).


Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: diedmaroz » 22 sty 2018, 22:11

Niezłe wyrwanie z kontekstu plus nadinterpretacja. Gratulacje. Przeczytaj to i rozważ naprawdę, a nie pod swoje gotowe teorie antypawłowe.

A cierpliwość Pana naszego uważajcie za ratunek, jak i umiłowany brat nasz, Paweł, w mądrości, która mu jest dana, pisał do was; tak też mówi we wszystkich listach, gdzie o tym się wypowiada; są w nich pewne rzeczy niezrozumiałe, które, podobnie jak i inne pisma, ludzie niewykształceni i niezbyt umocnieni przekręcają ku swej własnej zgubie.

- 1 Piotra 3:15-16


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 22 sty 2018, 22:26

[quote="diedmaroz"]Niezłe wyrwanie z kontekstu plus nadinterpretacja[quote]



Nic z kontekstu nie wyrywam...poza tym sola scriptura... :->

Odpowiedz...czy jeden Zbawiciel nie wystarczy....?


Z jakiej racji Pawel "ukrzyzowal" sie razem z Jezusem...?



A te slowa Piotra o madrosci pawlowej mogl ktos zwyczajnie wlozyc w jego usta....krk znany jest z falszowania PISMA....ktore zreszta uwaza za swoja wlasnosc.... :->


Awatar użytkownika
diedmaroz
Posty: 815
Rejestracja: 22 gru 2015, 22:02
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: diedmaroz » 22 sty 2018, 22:36

Nie obchodzi mnie za co uważa się KK, ich papież uważa się za "Ojca Świętego" to nie znaczy, że nim jest. Pismo Święte to Słowo Boże nawet oni to przyznają, Ty nie.

Przekład dosłowny:
Gdyż ja przez Prawo umarłem Prawu, abym żył Bogu. Wraz z Chrystusem zostałem ukrzyżowany;
Biblia Gdańska:
Bom ja przez zakon zakonowi umarł, abym żył Bogu.
Biblia Warszawska:
Albowiem ja przez zakon umarłem zakonowi, abym żył Bogu.
Biblia Tysiąclecia:
Tymczasem ja dla Prawa umarłem przez Prawo, aby żyć dla Boga: razem z Chrystusem zostałem przybity do krzyża.
King James Version:
For <1063> I <1473> through <1223> the law <3551> am dead <599> (5627) to the law <3551>, that <2443> I might live <2198> (5661) unto God <2316>.

Paweł uważa, że ukrzyżował się z Chrystusem, bo Chrystus zwyciężył na krzyżu śmierć. Paweł "zwlekł z siebie starego człowieka" i narodził się na nowo z wiary przez Ducha Świętego. Sola scriptura nic Ci nie da jak będziesz rozumowo czytała Biblię. Bóg pokornym łaskę daje. Ty nie chcesz rozumieć. Gdybyś sama przeczytała bez założeń z góry, że Paweł to kłamca, to, co zacytowałaś, gdzie Paweł wyraźnie pokazuje na miłość Jezusa Chrystusa, który umarł na krzyżu za nas to nie wysnuwałabyś teorii spiskowych.

Dopóki sama rozsądzasz Pisma (co jest kąkolem w Biblii, a co prawdą od Boga) to jesteś dla siebie bogiem. Dlatego uważam, że panoszy się new age, nagle wszyscy są oświeceni i nie potrzebują drogowskazu od Boga w postaci Jego Słowa, nie potrzebują Jezusa. To duch przeciwny Bożemu.


17:20-21
A nie tylko za nimi proszę, lecz i za tymi, którzy przez ich słowo uwierzą we mnie;
Aby wszyscy byli jedno, jak ty, Ojcze, we mnie, a ja w tobie, aby i oni byli w nas jedno, aby świat uwierzył, że ty mnie posłałeś.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 22 sty 2018, 23:07

diedmaroz pisze:Nie obchodzi mnie za co uważa się KK, ich papież uważa się za "Ojca Świętego" to nie znaczy, że nim jest. Pismo Święte to Słowo Boże nawet oni to przyznają, Ty nie.




A mnie to wszystko jakos obchodzi...

KK powstal na nauce Pawla....ktory nawet pierwszego ich" papieza" obsztorcowal...a przeciez nieomylny jest..... ;)


Gdy więc spostrzegłem, że nie idą słuszną drogą, zgodną z prawdą Ewangelii, powiedziałem Kefasowi wobec wszystkich: „Jeżeli ty, choć jesteś Żydem, żyjesz według obyczajów przyjętych wśród pogan, a nie wśród Żydów, jak możesz zmuszać pogan do przyjmowania zwyczajów żydowskich?” (Ga 2,11-15).


Katolicy nazywaja Pismo Slowem Bozym, bo Pawel taki prikaz im dal..... :)


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunięte1 » 23 sty 2018, 12:48

Motyl pisze:
kontousunięte1 pisze:To niektóre interpretacje sa skrajnie różne, ale Paweł głosi dokładnie tą samą Ewangelię, którą inni apostołowie.
:-)


Oto fragment katolickiego artykulu:

Św. Paweł z Tarsu to jedna z najjaśniejszych gwiazd na firmamencie katolickiego świata i najdonioślejszych głosów, jakie kiedykolwiek dane było słyszeć ludzkości. Apostoł Narodów przyciągnął na łono Kościoła ogromną liczbę pogan, żyjących przedtem w cieniu śmierci. Do tego stopnia utożsamiał się z Jezusem Chrystusem, że mógł o sobie samym powiedzieć: Razem z Chrystusem zostałem przybity do krzyża. Teraz zaś już nie ja żyję, lecz żyje we mnie Chrystus. Choć nadal prowadzę życie w ciele, jednak obecne życie moje jest życiem wiary w Syna Bożego, który umiłował mnie i samego siebie wydał za mnie.(Ga 2,19-20).



Plinio Maria Solimeo

Artykuł ukazał się w 42 numerze "Przymierza z Maryją".
DATA: 2016-01-25 07:45


kontousunięte1, czy moglabys jakos wykazac, ze prawdziwi apostolowie powolani za zycia Jezusa na ziemi rowniez glosili siebie tak jak Pawel...?


Zaczynam podejrzewać, że tobie wcale nie chodzi o Pawła i poznanie prawdy, ale o wciągnięcie mnie (i innych) w jakieś dyskusje bezsensowne.
Napisałam ci obszerną odpowiedź na twój krytyczny wpis o Pawle. Powielam ten post: "Postautor: kontousunięte1 » wczoraj, o 11:25
@kontousuniete pisze:
Tak...Pawel uwazal, ze tylko jego ewangelia jest prawdziwa....Dlatego pozostale ("inne") zostaly przez niego przeklete....


Pewnie masz tu na myśli słowa Ap.Pawła do Galacjan. Specjalnie na użytek tego wpisu dziś po raz kolejny przeczytałam ten list i "na świeżo" odpowiadam.
Niestety, wyrwałaś to zdanie z kontekstu (dokładnie na wzór wyrwanego: "Boga nie ma"z Psalmu ;-) ).
Zwróć uwagę do kogo i co konkretnie pisze Paweł. Popatrz też na całość jego działalności.
Piotr był posłany do Żydów (co sam Pan Jezus mówił - też o sobie - , że jest do dzieci Izraela posłany), a Paweł do pogan.
Paweł, zanim zaczął głosić Ewangelię, poszedł się upewnić do Apostołów do Jerozolimy, czy prawidłowo rozumie ją. Dostał potwierdzenie.
Wiem, że świadectwo samego Pawła (a jest ich sporo) dla ciebie niewiele znaczy, ale przecież i Ap.Piotr w swoim Liście potwierdza prawidłowość nauk Pawła.
W tym konkretnym Liście do Galacjan zwróć uwagę na wersety 6 i 7 rozdziału 1: "(6) Dziwię się, że tak prędko dajecie się odwieść od tego, który was powołał w łasce Chrystusowej do innej ewangelii, (7) chociaż innej nie ma; są tylko pewni ludzie, którzy was niepokoją i chcą przekręcić ewangelię Chrystusową." , a nie tylko na 8 i 9, gdzie sławetne słowa o przeklinaniu padają.
" (8) Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty! (9) Jak powiedzieliśmy przedtem, tak i teraz znowu mówię: Jeśli wam ktoś zwiastuje ewangelię odmienną od tej, którą przyjęliście, niech będzie przeklęty!"
W innym Liście Paweł pisze o tej "swojej" Ewangelii i jest ona dokładnie taka sama, jak głosił Jezus i apostołowie: Syn Boży przeszedł, aby nas zbawić, urodził się z kobiety, ukrzyżowano Go, zmartwychwstał...
Gdzie Paweł głosi coś innego?
Jasne jest, że Galacjanie po prawidłowo przyjętej, właściwej Ewangelii, głoszonej przez Pawła, ulegli jakimś zwodniczym naukom, już po wyjeździe Pawła. I stąd takie zdanie pada.
To tak, jak byś powiedziała, przekazując komuś jakieś wiadomości, że :"ja, Motyl ci mówię to i tamto. To jest moja prawda". Przyjdzie inna osoba i powtarza dokładnie tą samą wiadomość swoimi słowami, ale treść ta sama i też mówi:To maja prawda. Ja tu nie widzę sprzeczności, skoro treść jest identyczna.
To niektóre interpretacje sa skrajnie różne, ale Paweł głosi dokładnie tą samą Ewangelię, którą inni apostołowie."

...a ty odniosłaś się do jednego, ostatniego zdania i domagasz się ode mnie analizy jakichś katolickich artykułów zupełnie "ni z gruszki ni z pietruszki" :eek:
Odnieś się do mojego wpisu o Pawle i mojemu wyjaśnieniu odnośnie tego przeklinania innej ewangelii, o któe to słowa toczysz spór od kilku stron.
Motyl, to, że ciebie fascynuje KK i ich pisemka nie oznacza, że wszystkich innych też. Z katolicyzmem rozstałam się dziesiątki lat temu i nie będę dla twojego komfortu babrać się w błocie.


PIN
Posty: 89
Rejestracja: 17 cze 2015, 17:46
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: PIN » 23 sty 2018, 18:59

Motyl pisze:
diedmaroz pisze:Nie obchodzi mnie za co uważa się KK, ich papież uważa się za "Ojca Świętego" to nie znaczy, że nim jest. Pismo Święte to Słowo Boże nawet oni to przyznają, Ty nie.




A mnie to wszystko jakos obchodzi...

KK powstal na nauce Pawla....ktory nawet pierwszego ich" papieza" obsztorcowal...a przeciez nieomylny jest..... ;)


Gdy więc spostrzegłem, że nie idą słuszną drogą, zgodną z prawdą Ewangelii, powiedziałem Kefasowi wobec wszystkich: „Jeżeli ty, choć jesteś Żydem, żyjesz według obyczajów przyjętych wśród pogan, a nie wśród Żydów, jak możesz zmuszać pogan do przyjmowania zwyczajów żydowskich?” (Ga 2,11-15).


Katolicy nazywaja Pismo Slowem Bozym, bo Pawel taki prikaz im dal..... :)



Motylu masz rację Tora-Tanach-Stary Testament został wiele razy zmieniany i modyfikowany. Tora samarytańska jest najbliższa tłumaczeniom Septuaginty. Natomiast dopatrzono się przez badaczy biblijnych, 5800 poważnych różnic pomiędzy Septuagintą a późniejszymi tłumaczeniami masoreckimi. Także opowiadania, że nic nie zostało zmienione, nawet kropka i przecinek-to dla dzieci tłumaczenia. Tora była modyfikowana w związku z nową rodzącą się siłą chrześcijańską jako konkurencją. Dlatego posłano Pawła faryzeusza z określonym zadaniem.


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 23 sty 2018, 20:25

kontousunięte1 pisze:Odnieś się do mojego wpisu o Pawle i mojemu wyjaśnieniu odnośnie tego przeklinania innej ewangelii, o któe to słowa toczysz spór od kilku stron.




kontousunięte1, spokojnie..... :->


Nie mam sily, ani nie widze sensu, wojowac na cytaty biblijne.....


To, co probuje tu przekazac, to zwrocenie uwagi na roznice pomiedzy nauka Jezusa, a chrzescijanstwem opartym na przebieglosci i talencie Pawla, ktory tak naprawde nie tylko nie glosil ewangelii Jezusa ale , bedac wyrafinowanym, bezwzglednym czlowiekiem , zniszczyl nauke Jezusa w zarodku....doprowadzajac posrednio do upadku cesarstwa rzymskiego .....:!:


Podepre sie tutaj wypowiedzia Hubertusa Mynarka, naukowca do spraw religii, filozofa, teologa i pisarza...jednego z najwybitniejszych krytykow Kosciola XX wieku....profesora wykladajacego religioznawstwo, filozofie religii oraz teologie fundamentalna na uniwersytetach w Bambergu i Wiedniu...:


Całe to chrześcijaństwo, jakie znamy bądź w które wierzą sami chrześcijanie, jest na wskroś Pawłowym dziełem od A do Z. Natomiast religia nazarejska, czyli religia praktykowana przez bezpośrednich uczniów i następców Jezusa w Jerozolimie — Piotra, Jakuba etc. — była i pozostała wyłącznie pewnym wariantem religii żydowskiej, wzbogaconym jedynie o wiarę w zmartwychwstanie Jezusa i to, że Jezus nadal był dla nich przyobiecanym Mesjaszem.


Za to wszystko inne jest już dziełem Pawła. To on stworzył całkowicie nową religię z tym do dzisiaj tak centralnym dla chrześcijaństwa mitem o pojednawczej śmierci przybyłej z nieba na Ziemię boskiej istoty, o konieczności wiary w tę ofiarną śmierć i w mistyczne uczestnictwo w śmierci bóstwa będącego jedyną drogą do ocalenia rodzaju ludzkiego przed potępieniem.

A jak pisze Hyam Maccoby,znawca tradycji Talmudu i historii judaizmu, "Jezus (...) nigdy nie miał nawet podobnego wyobrażenia; świadomość o przydzielonej mu przez Pawła roli cierpiącego męki bóstwa wywołałaby u niego szok i zażenowanie". On "uznałby taką ideę za przejaw pogaństwa i bałwochwalstwa, za naruszenie pierwszych Dziesięciu Przykazań".


Nie zapominajmy, ze Jezus byl wielkim judejskim patriota.... :->


Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ami » 23 sty 2018, 20:46

kontousunięte1

kontousunięte1 napisała do Motyl:"Odnieś się do mojego wpisu o Pawle i mojemu wyjaśnieniu odnośnie tego przeklinania innej ewangelii, o któe to słowa toczysz spór od kilku stron".

Chciałem o tym napisać nowy temat,ale ten gorliwy Moderator co po cichu usuwa moje posty,zablokował mi taką możliwość.

kontousunięte1,Motyl- działa u Was opcja pisania nowych tematów?
Motyl- za co dostałaś już trzecie ostrzeżenie.Domyślam się,że za swoje słuszne poglądy,bo nie widzę,abyś kogoś poniżała tak jak to czynią niektórzy na tym forum w stosunku do nas.
Ostatnio zmieniony 23 sty 2018, 20:52 przez ami, łącznie zmieniany 1 raz.


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 23 sty 2018, 20:51

ami pisze:kontousunięte1

kontousunięte1 napisała do Motyl:"Odnieś się do mojego wpisu o Pawle i mojemu wyjaśnieniu odnośnie tego przeklinania innej ewangelii, o któe to słowa toczysz spór od kilku stron".

Chciałem o tym napisać nowy temat,ale ten gorliwy Moderator co po cichu usuwa moje posty,zablokował mi taką możliwość.

kontousunięte1,Motyl- działa u Was opcja pisania nowych tematów?



ami..... ja probowalam kilka razy otworzyc nowy temat....niestety, KAAN wszystko kasuje i daje osty ..... :->


Awatar użytkownika
ami
Posty: 754
Rejestracja: 17 gru 2008, 11:07
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: ami » 23 sty 2018, 21:04

Motyl

ami..... ja probowalam kilka razy otworzyc nowy temat....niestety, KAAN wszystko kasuje i daje osty ..... :->

Mogę jedynie współczuć tej osobie,że jeszcze bardziej zaciemnia swoją duszę,a poziom ten przebija jedynie osoba,o której nie muszę Ci pisać.Przy Twojej jasności duszy nie ma takiej możliwości,aby to co piszesz zrozumiały tego typu osoby.To nie ta klasa i nie ten poziom duchowy.Jak Jezus mówił żydom prawdę,to go chcieli zrzuci ze skały,tutaj chcą Ciebie wyeliminować z dyskusji,bo im prawda nie odpowiada.Ciemność zawsze walczyła i walczy z jasnością.


Jeden jest Bóg,jeden jest też pośrednik między Bogiem i ludźmi,Syn Boży Chrystus,obecny we wszystkich ludziach przez swojego Ducha Chrystusowego.Kto wierzy w Syna Bożego,ma świadectwo Jego obecności w sobie.
kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 23 sty 2018, 21:16

ami pisze:Motyl

ami..... ja probowalam kilka razy otworzyc nowy temat....niestety, KAAN wszystko kasuje i daje osty ..... :->

Mogę jedynie współczuć tej osobie,że jeszcze bardziej zaciemnia swoją duszę,a poziom ten przebija jedynie osoba,o której nie muszę Ci pisać.Przy Twojej jasności duszy nie ma takiej możliwości,aby to co piszesz zrozumiały tego typu osoby.To nie ta klasa i nie ten poziom duchowy.Jak Jezus mówił żydom prawdę,to go chcieli zrzuci ze skały,tutaj chcą Ciebie wyeliminować z dyskusji,bo im prawda nie odpowiada.Ciemność zawsze walczyła i walczy z jasnością.




Jestem tutaj, bo nie moge sie wyrejestrowac.....napisalam w tej sprawie do admina i...nic z tego.....

Ale pisza tutaj rowniez osoby, ktore cos soba reprezentuja i dlatego" przymusowy" pobyt na tym forum jest nawet chwilami "blogoslawienstwem" dla mojego ducha..... :)


christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: christianinroman » 23 sty 2018, 21:25

Moderatorzy i wy pozwalacie na cytowanie takich herezji ludzi odrzucających Biblię jako Słowo Boże. Magda odeszła, ja też opuszczam, szkoda czasu na czytanie tych kłamstw diabelskich. Lepiej jest modlić się i karmić się żywym Słowem.


kontousunieteMtl
Posty: 1618
Rejestracja: 02 kwie 2017, 13:11
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunieteMtl » 23 sty 2018, 21:32

christianinroman pisze: Lepiej jest modlić się i karmić się żywym Słowem.




....i zywym cialem tez....podobno..... :eek:


kontousunięte1
Posty: 8825
Rejestracja: 07 kwie 2011, 16:43
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Pismo Święte zawsze ma rację.

Postautor: kontousunięte1 » 23 sty 2018, 21:44

kontousunięte1, spokojnie..... :->


Nie mam sily, ani nie widze sensu, wojowac na cytaty biblijne.....


To, co probuje tu przekazac, to zwrocenie uwagi na roznice pomiedzy nauka Jezusa, a chrzescijanstwem opartym na przebieglosci i talencie Pawla, ktory tak naprawde nie tylko nie glosil ewangelii Jezusa ale , bedac wyrafinowanym, bezwzglednym czlowiekiem , zniszczyl nauke Jezusa w zarodku....doprowadzajac posrednio do upadku cesarstwa rzymskiego .....:!:


Ależ ja jestem spokojna :D ;-)
To zdanie o Pawle... Skąd masz takie drobiazgowe wiadomości o charakterze Pawła.
Trudno mi uwierzyć nawet jeśli jest to podparte autorytetem pisarza, krytyka KK itd. (z całym szacunkiem ;-) ).
Pisać i filozofować, snuć teorie można, jak najbardziej, ale niekoniecznie należy łykać wszystko.
Ja, czytając Biblię zupełnie inaczej odbieram Pawła (chociaż przyznaję, że nie jestem i nigdy nie byłam jego fanką; wolę Jana ;-) ).
Całkowicie innej religii Paweł nie stworzył, bo apostołowie poszli głosić na Wschód, na Południe i co mamy? Zgodność w najważniejszych przekazach Jezusa, zgodność co do Jego ofiary na krzyżu, Zmartwychwstania itd.itd. Więc jednak Paweł nie głosił innej Ewangelii.
Nie zapominajmy, ze Jezus byl wielkim judejskim patriota....

Zgadza się, ale obawiam się, że postrzegasz Jezusa jedynie jako zwykłego faceta, żyda i tyle. Nie zapominaj jednak, że to Boży Syn, Mesjasz.

@ami
Chciałem o tym napisać nowy temat,ale ten gorliwy Moderator co po cichu usuwa moje posty,zablokował mi taką możliwość.

kontousunięte1,Motyl- działa u Was opcja pisania nowych tematów?
Motyl- za co dostałaś już trzecie ostrzeżenie.Domyślam się,że za swoje słuszne poglądy,bo nie widzę,abyś kogoś poniżała tak jak to czynią niektórzy na tym forum w stosunku do nas.

U mnie działa. Być może pisałeś, umieściłeś temat w "złym" dziale? Upewnij się, proszę.
Jesli jednak ktokolwiek usuwa tematy tylko dlatego, że napisał je ami, Motyl czy inny "niewygodny" :oops: użytkownik, to...uważam, że to skandaliczne.
@christiasroman
Moderatorzy i wy pozwalacie na cytowanie takich herezji ludzi odrzucających Biblię jako Słowo Boże. Magda odeszła, ja też opuszczam, szkoda czasu na czytanie tych kłamstw diabelskich. Lepiej jest modlić się i karmić się żywym Słowem.

I po co się gorączkujesz? A może lepiej spróbować wyjaśnić i rozwiać wątpliwości? Najlepiej strzelić focha, zbanować, ogłosić heretykiem...a, jak dobrze pójdzie to...na stos? Magdą się nie podpieraj, bo ona zwiała gdyż nie potrafi odpowiedzieć na konkretne pytania Pana Piernika (za to plucie i wyzwiska idą jej doskonale).



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości