Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Chrześcijańskie spojrzenie na wydarzenia polityczno-ekonomiczne - zarówno te krajowe jak i zagraniczne
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: dziunio » 28 kwie 2018, 10:03

Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?O jego decyzjach?O widmie "Polin"?Będziecie na niego głosować?

https://www.youtube.com/watch?v=3-2E7RIviKc


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: magda » 28 kwie 2018, 11:44

mnie zawsze dziwiło ze został wybrany na prezydenta , zawsze wybiera sie osobe znaną społeczeństwu a tego Dudy to nikt nie znał przed tym jego wybraniem jakas postać obca wszystkim a tu nagle wszyscy na niego głosują to mnie zastanowiło jakim cudem , chyba ze wybory to fałszują a ludzie na tyle są uspieni i jest im obojętne że nie zauważają. dlatego mnie nie obchodzi zadna polityka bo wiadomo że to samo zło i fałsz i cały śiwiat w złem sie koąpie a my chrześcijanie mamy ojczyznę w niebie i mamy już swojego króla


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: artur403 » 28 kwie 2018, 12:22

Ale czy Król ma królować tylko w Niebie??
"Niech Twoja wola spełnia się na ziemi tak, jak się spełnia w Niebie".
Chrześcijanie mają przybliżać Królestwo.
Niech wola Króla będzie też ważna na ziemi.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: magda » 28 kwie 2018, 13:29

Ależ będzie na ziemi też . na razie jest w niebie ,

Ap 21:2-5 bw
(2) I widziałem miasto święte, nowe Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, przygotowane jak przyozdobiona oblubienica dla męża swego.
(3) I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi.
(4) I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły.
(5) I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię.
I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe.

Ap 17:14 bw "Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a z nim ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni."

Ap 22:1-6 bw
(1) I pokazał mi rzekę wody żywota, czystą jak kryształ, wypływającą z tronu Boga i Baranka.
(2) Na środku ulicy jego i na obu brzegach rzeki drzewo żywota, rodzące dwanaście razy, wydające co miesiąc swój owoc, a liście drzewa służą do uzdrawiania narodów.
(3) I nie będzie już nic przeklętego.
Będzie w nim tron Boga i Baranka, a słudzy jego służyć mu będą (4) I oglądać będą jego oblicze, a imię jego będzie na ich czołach.
(5) I nocy już nie będzie, i nie będą już potrzebowali światła lampy ani światła słonecznego, gdyż Pan, Bóg, będzie im świecił i panować będą na wieki wieków.
(6) I rzekł do mnie: Te słowa są pewne i prawdziwe, a Pan, Bóg duchów proroków posłał anioła swego; aby ukazać sługom swoim, co musi się wkrótce stać.

No mamy tak wspaniałe obietnice że co tam sie jakimś Dudą przejmować to chwilowe Jezus jest naszym królem juz teraz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: artur403 » 28 kwie 2018, 22:22

Większość tekstu, to cytaty z przekładu Biblii na polski. Wolę to, niż kłótnie.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: magda » 28 kwie 2018, 22:49

Nie zamierzam się z tobą kłucić , no ale niestety nie jestem w stanie zaakceptować twojego kościoła.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nadrozd
Posty: 2522
Rejestracja: 07 paź 2015, 14:22
Ostrzeżenia: 3
wyznanie: Protestant
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: nadrozd » 29 kwie 2018, 14:15

dziunio pisze:Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?O jego decyzjach?O widmie "Polin"?Będziecie na niego głosować?


https://www.youtube.com/watch?v=3-2E7RIviKc



Nikt nas nie jest bez błedu......nawet pan prezudent Duda ale..... ja sie skupie na plusach....
Pan prezydent DUDA przynajmniej jest wierzacym katolikiem, nie kłotliwtwy cichy spokojny....
https://www.youtube.com/watch?v=xTAjra8oamQ
a reszta stoi i nic nie robi....nawet nie zareaguja...bo spia.


A to ze potrafi powiedziec Przepraszam, nawet jak nie musi
https://youtu.be/q-mxwZAiYGA?t=446
wynika prawdopodobnie z pewnej dorosłości.... ktorej wiekszosc ludzi nie zrozumie...\
Ale niestety zostanie wykorzystane przeciwko nam ....

bo rzuca perły miedzy........ :( a one to podepcza....

Byc moze pan Prezydent Duda ma zbyt dobra osobowośc by byc prezydentem.... tak mi sie wydaje przynajmniej.
I nie działa tak na pokaz by go wszyscy lubili.....
... nie sadze ze sie zmieni tylko dlatego ze go znow nie wybiora........


Uwaga !! Pan jeszcze nie skończył procesu Obrazek ulepszania Nadrozda..

* Materiał z jakiego zrobione sa Nadrozdy nadaje sie WYŁĄCZNIE do powolnej obróbki. Za utrudnienia PRZEPRASZAM.
artur403
Posty: 4107
Rejestracja: 03 mar 2014, 21:49
Ostrzeżenia: -1
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: artur403 » 29 kwie 2018, 15:41

Módlmy się za Prezydenta Dudę. Boże daj mu mądrość, by reprezentował Polskę tak, jak należy.


Sobota, czy niedziela? Trójca, czy nie? Czy zbawienie jest utracalne? Czy charyzmaty przeminęły? Czy deprawacja człowieka jest zupełna? Czy chrzest niemowląt jest ważny? Czy zbawienie jest chwilą? Jak rozumieć Sola Scriptura? Czy Biblia jest doskonała? Jezus rządzi na ziemi, czy nie?
Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: dziunio » 01 maja 2018, 15:10

Magda,został wybrany,bo nie był własnie znany,a szczególnie z afer politycznych,został wystawiony przez pis i wielu miało dość bula Komorowskiego.
Moja opinia jest taka,że to zwykły padalec i sługus synagogi szatana który chętnie by oficjalnie zamienił Polskę w Polin.Gadać pięknie,przepraszać,obiecywać,to każdy potrafi.Ten człowiek się już kompletnie skompromitował nawet swoimi gadkami.

https://www.youtube.com/watch?v=rZZMDKF8l0c


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: magda » 02 maja 2018, 01:02

Na szczęscie ja mam ojczyznę w niebie


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: Kitka » 02 maja 2018, 11:46

Taki reprezentacyjny DudoPIS władzy nam panującej


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: dziunio » 02 maja 2018, 21:51

Kitka pisze:Taki reprezentacyjny DudoPIS władzy nam panującej

hmm możesz rozwinąć?


Magda,tak,ale mamy starać się aby tam gdzie żyjemy było lepiej.Działać i świecić światłem.Brak reakcji na zło wokół,to poniekąd przyzwolenie na nie i za takie coś można dostać po głowie od Boga jako jednostka lub naród czego najlepszym przykładem jest cielesny Izrael.Tam też nie wszyscy mordowali itd,ale nie robili i nie chcieli robić nic z mordercami itd,a więc po głowie dostali..


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: Kitka » 02 maja 2018, 21:59

dziunio pisze:
Kitka pisze:Taki reprezentacyjny DudoPIS władzy nam panującej

hmm możesz rozwinąć?
Nie znasz tego określenia, że obecny prezydent to długopis DżejKeja? Czasem się tylko zacina


Awatar użytkownika
dziunio
Posty: 536
Rejestracja: 07 sie 2017, 13:53
wyznanie: Rzymsko Katolickie
O mnie: Deus lo vult...
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: dziunio » 02 maja 2018, 22:03

Kitka pisze:
dziunio pisze:
Kitka pisze:Taki reprezentacyjny DudoPIS władzy nam panującej

hmm możesz rozwinąć?
Nie znasz tego określenia, że obecny prezydent to długopis DżejKeja? Czasem się tylko zacina

Nie znałem.Wbrew pozorom nie jestem omnibusem nawet politycznym ;-) a ten dzejkej to kto?


Doskonałe są Pańskie pouczenia, bo ludziom pokrzepienie dają; wiecznotrwałe jest Pańskie prawo, bo mądrymi czyni wszystkich, co są prostego serca. (9) Nakazy Pańskie są słuszne i radują serce, wyraźna jest wola Pana i wzrok ludzki oświeca(Psalm 19:8-9)
Bo przykazanie jest niczym pochodnia, a pouczenia – światłem,
rady zaś i napomnienia – drogowskazem życia(Prz 6:23)

https://youtu.be/jMcrf1OuKDQ
Awatar użytkownika
Kitka
Posty: 2035
Rejestracja: 29 sie 2012, 13:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Co myślicie jak do tej pory o prezydenturze Andrzeja Dudy?

Postautor: Kitka » 02 maja 2018, 22:07

dziunio pisze:
Kitka pisze:
dziunio pisze:hmm możesz rozwinąć?
Nie znasz tego określenia, że obecny prezydent to długopis DżejKeja? Czasem się tylko zacina

Nie znałem.Wbrew pozorom nie jestem omnibusem nawet politycznym ;-) a ten dzejkej to kto?
miłościwie panujący Jarosław (JK)



Wróć do „Polityka i ekonomia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości