Sprawa wiary

Ateizm, antytrynitaryzm, buddyzm, islam, itd.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: wybrana » 10 lis 2018, 19:46

KAAN pisze:
wybrana pisze:KAAN w sumie nie dpowiedziałeś na żadne moje zadane powyżej pytanie.
- dlaczego ta walka?
Jaka walka, nie ma walki, Pan Bóg panuje nad historią, a nie wywalcza coś sobie.

To nie wiesz, że zwyciężył lew z pokolenia Judy?
A słyszałeś o armagedonie?
Odrzucasz Ewangelię i Proroctwo Jana?
Nie będę ci cytowała potwierdzających cytatów, bo jest ich zbyt dużo - ale doczytaj w Biblii.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Suzuja » 10 lis 2018, 21:14

KAAN pisze:Pan Bóg panuje nad historią


Jest to o tyle ciekawe że PŚ naucza iż wszystkim rządzi przypadek i czas


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: magda » 10 lis 2018, 21:41

wybrana ewidentnie masz problem ja ci pokazuję jak bardzo sie mylisz jak bardo jestes przeciwna temu czego naucza Jezus a ty dalej jak byś tego nie była w stanie przeczytac jedziesz znów o Zaratustrze czyli o pogańskiej religii , widać że jakiś duch tobie nie pozwala przejrzeć na oczy. Kobieto Bóg pozwala na działanie diabła przez całą historię nic na tym świecie nie dzieje sie bez woli Bozej Nic ta wola Najwyższego jest wolą nadrzędną Bóg nie jest bezwolny i diabeł nie ma mocy zeby z nim wygrać i on to wie bo jest bardzo inteligetny . Bóg nad wszystkim co sie dzieje panuje nawet wróbel nie spadnie na ziemie bez jego woli .

Suzuja nie kompromituj sie takimi wypowiedziami , miej ty troche wstydu żeby nie pisac az takich głupot bo to jednak wstyd być takim ignorantem . Biblia nie uczy takich kretyńskich rzeczy a wręcz przeciwne ze nawet podaje w proroctwach co się ma wydarzyć bo zna przyszłosć i nad nią panuje całkowicie uczy że nie istnieje przypadek. poprostu wstydził byś sie wypisywać aż takie brednie. każdy rozumie że jako katolik nie znasz Słowa Bozego tylko słowa antychrysta z rzymskiego kościoła ale choc w zarysie powinieneś sie z tym zapoznać skoro chcesz gadać z ludem Bozym ,który kocha jego Słowo i go dobrze zna. Czy zapomniałeś gdzie jesteś.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: wybrana » 10 lis 2018, 22:46

:roll:
magda pisze:wybrana ewidentnie masz problem ja ci pokazuję jak bardzo sie mylisz jak bardo jestes przeciwna temu czego naucza Jezus a ty dalej jak byś tego nie była w stanie przeczytac jedziesz znów o Zaratustrze czyli o pogańskiej religii , widać że jakiś duch tobie nie pozwala przejrzeć na oczy. Kobieto Bóg pozwala na działanie diabła przez całą historię nic na tym świecie nie dzieje sie bez woli Bozej Nic ta wola Najwyższego jest wolą nadrzędną Bóg nie jest bezwolny i diabeł nie ma mocy zeby z nim wygrać i on to wie bo jest bardzo inteligetny . Bóg nad wszystkim co sie dzieje panuje nawet wróbel nie spadnie na ziemie bez Jego woli

12:7I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
12:8Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
12:9I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
12:10I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący:Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

19:4I upadło dwudziestu czterech starców, i cztery postacie, i oddały pokłon Bogu, siedzącemu na tronie, mówiąc: Amen, Alleluja!
19:5A od tronu rozległ się głos mówiący: Chwalcie Boga naszego, wszyscy słudzy jego, którzy się go boicie, mali i wielcy.
19:6I usłyszałem jakby głos licznego tłumu i jakby szum wielu wód, i jakby huk potężnych grzmotów, które mówiły: Alleluja! Oto Pan, Bóg nasz, Wszechmogący, objął panowanie.


20:1I widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce.
20:2I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat.
20:3I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas.

E.Jana
16:11O sądzie zaś, gdyż książę tego świata został osądzony.

14:30Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie.

16:33To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.

To może ty magda odpowiesz - jest walka w niebie i na ziemi?


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Suzuja » 10 lis 2018, 23:24

Magda pisze:
Suzuja nie kompromituj sie takimi wypowiedziami , miej ty troche wstydu żeby nie pisac az takich głupot bo to jednak wstyd być takim ignorantem . Biblia nie uczy takich kretyńskich rzeczy a wręcz przeciwne ze nawet podaje w proroctwach co się ma wydarzyć bo zna przyszłosć i nad nią panuje całkowicie uczy że nie istnieje przypadek. poprostu wstydził byś sie wypisywać aż takie brednie. każdy rozumie że jako katolik nie znasz Słowa Bozego tylko słowa antychrysta z rzymskiego kościoła ale choc w zarysie powinieneś sie z tym zapoznać skoro chcesz gadać z ludem Bozym ,który kocha jego Słowo i go dobrze zna. Czy zapomniałeś gdzie jesteś


Ale to już nie mój problem że wasza religia odrzuca kanoniczne księgi


Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Albertus » 10 lis 2018, 23:43

wybrana pisze:12:7I wybuchła walka w niebie: Michał i aniołowie jego stoczyli bój ze smokiem. I walczył smok i aniołowie jego,
12:8Lecz nie przemógł i nie było już dla nich miejsca w niebie.
12:9I zrzucony został ogromny smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały świat; zrzucony został na ziemię, zrzuceni też zostali z nim jego aniołowie.
12:10I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący:Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.

19:4I upadło dwudziestu czterech starców, i cztery postacie, i oddały pokłon Bogu, siedzącemu na tronie, mówiąc: Amen, Alleluja!
19:5A od tronu rozległ się głos mówiący: Chwalcie Boga naszego, wszyscy słudzy jego, którzy się go boicie, mali i wielcy.
19:6I usłyszałem jakby głos licznego tłumu i jakby szum wielu wód, i jakby huk potężnych grzmotów, które mówiły: Alleluja! Oto Pan, Bóg nasz, Wszechmogący, objął panowanie.


20:1I widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce.
20:2I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat.
20:3I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas.

E.Jana
16:11O sądzie zaś, gdyż książę tego świata został osądzony.

14:30Już wiele nie będę mówił z wami, nadchodzi bowiem władca świata, ale nie ma on nic do mnie.

16:33To powiedziałem wam, abyście we mnie pokój mieli. Na świecie ucisk mieć będziecie, ale ufajcie, Ja zwyciężyłem świat.

To może ty magda odpowiesz - jest walka w niebie i na ziemi?


Walka bez wątpienia jest. Ale w Biblii nie ma nic o równorzędnej walce Boga z szatanem.

Walka toczy się o ludzi a nie sensu stricto między Bogiem a szatanem. Jasno to wynika nawet z tych wersetów które przytoczyłaś:

zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem.


Jak widzimy szatan oskarża ludzi przed Bogiem ( domyślnie - po to aby Bóg ich potępił ukarał , odrzucił). Nie ma tu mowy o równorzędnej walce Boga z szatanem. Widać natomiast że szatan stara się zaszkodzić i zniszczyć ludzi


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
wybrana
Posty: 871
Rejestracja: 02 gru 2016, 19:25
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: wybrana » 11 lis 2018, 00:56

Albertus pisze: Widać natomiast że szatan stara się zaszkodzić i zniszczyć ludzi

Bo to jest walka o ludzkie dusze.
Królestwo Boże jest w niebie, bo tam dusze należą do Boga.
Królestwo szatana jest na ziemi, bo tu większość dusz jest w jego władaniu.
Nikt mu tej władzy nie nadał.
On sam poprzez zwiedzenie dusz - ją przejął.


Miłość Jezusa - moim zbawieniem
Trwanie w Jezusie - Boga uwielbieniem
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Riddick » 11 lis 2018, 08:38

Suzuja pisze:
Magda pisze:
Suzuja nie kompromituj sie takimi wypowiedziami , miej ty troche wstydu żeby nie pisac az takich głupot bo to jednak wstyd być takim ignorantem . Biblia nie uczy takich kretyńskich rzeczy a wręcz przeciwne ze nawet podaje w proroctwach co się ma wydarzyć bo zna przyszłosć i nad nią panuje całkowicie uczy że nie istnieje przypadek. poprostu wstydził byś sie wypisywać aż takie brednie. każdy rozumie że jako katolik nie znasz Słowa Bozego tylko słowa antychrysta z rzymskiego kościoła ale choc w zarysie powinieneś sie z tym zapoznać skoro chcesz gadać z ludem Bozym ,który kocha jego Słowo i go dobrze zna. Czy zapomniałeś gdzie jesteś


Ale to już nie mój problem że wasza religia odrzuca kanoniczne księgi

Twoja religia też odrzuca kanoniczne księgi, więc przytaczał kocioł garnkowi...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Albertus
Posty: 9427
Rejestracja: 02 kwie 2008, 20:28
wyznanie: Kościół Katolicki
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Albertus » 11 lis 2018, 08:53

wybrana pisze:
Albertus pisze: Widać natomiast że szatan stara się zaszkodzić i zniszczyć ludzi

Bo to jest walka o ludzkie dusze.
Królestwo Boże jest w niebie, bo tam dusze należą do Boga.
Królestwo szatana jest na ziemi, bo tu większość dusz jest w jego władaniu.
Nikt mu tej władzy nie nadał.
On sam poprzez zwiedzenie dusz - ją przejął.


Tylko że nie o to chodzi. Chodzi o to że ze słów Apokalipsy które przytaczałaś wynika że nie ma jakichś dwóch równorzędnych walczących sił - światła i ciemności tak jak to jest w religii zaratustrian. Szatan oskarżał ludzi przed Bogiem jako tym który ma moc ich osądzić.

Królestwo szatana jest w pewnym sensie tam gdzie ludzie są posłuszni jego woli i działają na szkodę ludzi, w tym przede wszystkim na swoją własną szkodę. I tutaj odbywa się walka, Natomiast przeciw samemu Bogu szatan absolutnie nie jest w stanie walczyć i nie panuje nad światem stworzonym bo sam jest stworzeniem.Stworzoną istotą wolną - zdolną do buntu która nie wytrwała w prawdzie.

J8:44 Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.

Jak więc widać , pomimo pewnych podobieństw, chrześcijaństwo a wcześniej judaizm różni się zasadniczo od zoroastryzmu.


2Kor7:(1) Mając przeto takie obietnice, najmilsi, oczyśćmy się z wszelkich brudów ciała i ducha, dopełniając uświęcenia naszego w bojaźni Bożej.
Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Suzuja » 11 lis 2018, 09:29

Riddick pisze:
Suzuja pisze:
Magda pisze:
Suzuja nie kompromituj sie takimi wypowiedziami , miej ty troche wstydu żeby nie pisac az takich głupot bo to jednak wstyd być takim ignorantem . Biblia nie uczy takich kretyńskich rzeczy a wręcz przeciwne ze nawet podaje w proroctwach co się ma wydarzyć bo zna przyszłosć i nad nią panuje całkowicie uczy że nie istnieje przypadek. poprostu wstydził byś sie wypisywać aż takie brednie. każdy rozumie że jako katolik nie znasz Słowa Bozego tylko słowa antychrysta z rzymskiego kościoła ale choc w zarysie powinieneś sie z tym zapoznać skoro chcesz gadać z ludem Bozym ,który kocha jego Słowo i go dobrze zna. Czy zapomniałeś gdzie jesteś


Ale to już nie mój problem że wasza religia odrzuca kanoniczne księgi

Twoja religia też odrzuca kanoniczne księgi, więc przytaczał kocioł garnkowi...


Ale mnie twoje wymysły nie interesują. Tak btw, rozwody to w myśl nauczaniu Jezusa to uznajecie, nie?


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: KAAN » 11 lis 2018, 11:14

wybrana pisze:
KAAN pisze:
wybrana pisze:KAAN w sumie nie dpowiedziałeś na żadne moje zadane powyżej pytanie.
- dlaczego ta walka?
Jaka walka, nie ma walki, Pan Bóg panuje nad historią, a nie wywalcza coś sobie.
To nie wiesz, że zwyciężył lew z pokolenia Judy?
To jest w innym kontekście, to walka szatana z człowiekiem, za którego walczy Bóg na wielu płaszczyznach; duchowo i z fizycznym zagrożeniem. Pan Bóg jest wszechmocny i osobiście nie musi nic wywalczać, panuje nad wszystkim.
A słyszałeś o armagedonie?
To sąd i walka ludzi przeciwko ludziom którą wygra Pan Bóg, bo będzie walczył za ludzi. Sąd to nie wywalczanie sobie czegokolwiek, ale egzekwowanie prawa Bożego.
Odrzucasz Ewangelię i Proroctwo Jana?
Przeciwnie potwierdzam Słowo które mówi o walce Pana Jezusa w kontekście ziemi, ludzi, sądów:

II Księga Mojżeszowa 14:14 Pan za was walczyć będzie, wy zaś milczcie!

Księga Zachariasza 14:3 Potem wyruszy Pan i będzie walczył z tymi narodami, jak zwykł walczyć w dniu bitwy.

Objawienie św. Jana 17:14 Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni.


Nie ma tu walki Boga z szatanem, szatan z Bogiem nie może walczyć, Bóg jest ponad wszystkim, nieosiągalny dla szatana. Szatan walczy z dziełem Bożym i z człowiekiem. To walka przeciwko Bogu a nie bezpośrednio z Bogiem. Ten kto walczył zawsze to Syn Boży, on jest wykonawcą sądów Ojca bo:

Ewangelia św. Jana 5:22 Bo i Ojciec nikogo nie sądzi, lecz wszelki sąd przekazał Synowi,


Nie będę ci cytowała potwierdzających cytatów, bo jest ich zbyt dużo - ale doczytaj w Biblii.
Nie cytujesz bo nie rozumiesz Biblii, bliska ci jest Zaratusztra.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: KAAN » 11 lis 2018, 11:16

Suzuja pisze:
KAAN pisze:Pan Bóg panuje nad historią


Jest to o tyle ciekawe że PŚ naucza iż wszystkim rządzi przypadek i czas
Fantazjujesz.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: magda » 11 lis 2018, 14:35

Wybrana jak się zaczęło z szatanem ? a no od tego że wpuścił ludzi w maliny w ogrodzie Eden gdzie zaczęli umierać czyli ginąć i jeszcze Bóg ich wypędził z raju. To się sztanowi spodobało że taki efekt ludzie sie starzeją co jest powolnym umieraniem i giną na ziemi gdzie warunki sa trudne i zaczyna się dalsze podpuszczanie teraz ludzi na siebie tak jak Kaina na Abla i dalsza działalnosć szatana szatan moze wpoływać na mu=yśli ludzkie popychać do grzechu , spychać ich na dno , po wejściu prawa jeszcze bardziej się cieszył ze łatwo mu bedzie wygrac bo ludzie upadaja w łatwy sposób ich sie podpuszcza zeby grzeszyli no ale szatan nie zna mysli Boga ani jego zamierzeń , tam on nie siega i tam nawet nie próbuje z Bogiem coś wskurać czy walczyć . Czy cię nie zastanowiło ze nigdzie w proroctwach nie jest powiedziane dokładnie co zrobi Pan Jezus , mógł wiedzieć ze w jakis sposób będzie próbował odwiesc ludzi od grzechu nauczy ich przebaczać żeby i im przebaczono i inne nauki które im pozwolą się zbawić itp,ale dokładnie co zrobi Jezus w kwestii zabawienia nie jest powiedziane bo szatan do końca nie wiedział że zbawienie będzie przez śmierć Jezusa właśnie , że ta smierć jest zwycięstwem i zbawieniem a nie porażką i końcem , gdyby to wiedział robiłby wszystko żeby Jezus nie został ukrzyżowany i żeby nas nie zbawił . Wiedział ze to jest Syn Boży że ma cos zrobic zeby nas zabawic ale nie wiedział ze własnie tego że to smierć Jezusa którą szatan uznał za swój sukces jest właśnie zwyciestwem nad nim. Szatan jak ci już napisałam nie porywa sie na walkę z Bogiem , nie jest idiotą zeby coś takiego robić on chce wygrać z człowiekiem bo to człowieka chce wyeliminować a w obecnym czasie jak juz wie ze przegrał to chce jak najwiecej ludzi zabrac ze soba do Jezisora ognia. Porzuć pogańskie Zaratustry, nie odrzucaj ST , nie osądzaj autorytatywnie co jest napisane z DUCHA Bożego a co ludzi dopisali miej na tyle pokory zeby zostawić to Bogu i miej do niego zaufanie choć trochę ze on wie co robi i że zadbał o to żebysmy mieli jego Słowo takie jak on chce zebysmy mieli , Zaufaj Bogu to moze cię ten szatan nie pochłonie . Do Boga nie ma startu ale do ciebie jak najbardziej ma dostep bo mu na to pozwalasz wiec sie strzeż i pros o Ducha Bozego , bez tego się ginie , po co masz zginąć, przez upór ze jednak Zaratustra , czy to warte utraty zycia wiecznego?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Riddick » 11 lis 2018, 14:36

Suzuja pisze:
Riddick pisze:
Suzuja pisze:
Ale to już nie mój problem że wasza religia odrzuca kanoniczne księgi

Twoja religia też odrzuca kanoniczne księgi, więc przytaczał kocioł garnkowi...


Ale mnie twoje wymysły nie interesują. Tak btw, rozwody to w myśl nauczaniu Jezusa to uznajecie, nie?

W takim razie mnie twoje wymysły nie interesują.


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem
Awatar użytkownika
Suzuja
Posty: 903
Rejestracja: 04 lis 2017, 20:30
wyznanie: Rzymsko Katolickie
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Sprawa wiary

Postautor: Suzuja » 11 lis 2018, 15:27

Efendi pisze:
Suzuja pisze:
Riddick pisze:Twoja religia też odrzuca kanoniczne księgi, więc przytaczał kocioł garnkowi...


Ale mnie twoje wymysły nie interesują. Tak btw, rozwody to w myśl nauczaniu Jezusa to uznajecie, nie?

Ale to zupełnie tak jak protestantów nie interesują twoje wymysły :D


Np. Takie że usuneliscie sobie z Biblii księgi które wam nie pasowały? Zadne wymysły tylko fakty historyczne



Wróć do „Polemiki z innymi religiami i filozofiami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości