Ucisk, pomoc

Forum do rozmów wszelakich. Surowy zakaz dyskysji religijnych!
Owca@
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2018, 23:21
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: O sobie nie warto pisac ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Ucisk, pomoc

Postautor: Owca@ » 15 lis 2018, 17:51

Witam. Pisze w HP poniewaz 2 krotnie odmowiono udostepnienia w innych dzialach. Jednak sytuacja jest istotna i za lezy mi na znalezieniu odp.

Od 2 lat jestem przesladowany i dreczony. Z jednej strony jest to sledzenie mojego tel (witryny internetowe, konta bankowe, usowanie postow z forow, sms zdiecia itp. Ostatnio skradziono b.cenne nagrania muz. z karty sd. ) Pozatym to nekanie ze strony psychicznej - grozby utraty zdrowia i zycia mi i rodzicom. zastraszanie "zaplacisz za to" "lepiej pozegnaj sie z matka" na zmiane z wyznaniami "milosci" "chce byc twoja" "chce miec z toba dziecko" itp. Pozatym czuje fizyczny ucisk na ciele w zasadzie od stop do glowy. Np jakby wbijano ostre nazedzia w stopy pojawiaja sie slady ukucia.. To samo czuje na innych czesciach ciala. Czasem bol uniemozliwia wykonywanie zwyklej pracy. Nie wiem czy to VooDoo czy cos z tym wspolnego... Wiem kto to. Mimo wyraznego sprzeciwu nie chca odejsc.

Prosze o dobrego chrzescijanskiego (najlepiej narodzonego na nowo) prawnika. Moze ktos z Was byl w takiej sytuacji. Jesli ktos poczul by sie wyraznie natchniony aby poprosic Pana w tej sprawie rowniez bede b.wdzieczny. Chetnie odwdziecze sie wedle mozliwosci. Dziekuje wszystkim ktorzy poswiecili mi te chwile.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: magda » 15 lis 2018, 18:15

Napisałeś coś bardzo chaotycznie i nie wiadomo co to takiego . Jeśli wiesz kto to robi to porozmawiaj z tą osoba jeśli nie wiesz to bierz też pod uwagę ze to urojenia i nie dzieje sie na prawdę. Nie jesteś sam na swiecie masz jakis rodziców czy kuzynów albo nawet znajomych niech oni sprawdzą czy na prawdę coś takiego ma miejsce, Jeśli czujesz ukłucia czy masz po tym ślady. Może to choroba i omamy . Nie chcę cie martwić ale kiedys miałam męża lekarza a on miał ksieżke z psychiatrii i czytałam sobie to często bo lubiłam ten temat i takie rzeczy to w manii prześladowczej i w shizofrenii są, te objawy o których piszesz to ksiązkowe, Bo jak sobie wyobrażasz ze jakaś osoba zdalnie moze cie kłuć czy ma moc żeby cos zmieniać w twoim telefonie czy to haker z górnej półki. Woodu raczej działa inaczej w Afryce jest woodu i zadarza sie cos podobnego ale nie kłucia takie rzeczy to tylko w filmach. Tak ze radzę najpierw porozmawiać z osobą która "cie nęka" a zaraz po tym dobrego państwowego psychiatrę na początek nie prywatnego bo to wyciągacze pieniędzy a oprócz tego moze sie ktos z tobą pomodli czy rodzice czy w twoim kościele. Z reszta zapytaj też rodziców co o tym myslą. Nie obrazaj się na mnie ale myślę ze to omamy bo nawet służby specjalne nie tak łarwo maja dostep do cudzych telefonów wiec pprzemyśl to jeśli dalej to bedzie trwało to ani chybi musisz do psychiatry. A wogóle co stoi na przeszkodzie żebyś zmienił sobie nr telefonu i kartę , jeśli ktoś ci takie smsy wysyła grożące to idź do prokuratury . tak czy inaczej Ja sie za ciebie pomodlę.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: nan » 15 lis 2018, 18:48

Nie wiadomo o co w ogóle chodzi, najlepiej jakbyś napisał to jeszcze raz i wyjaśnił o co w ogóle chodzi. Patrząc na ten post mam wrażenie, że pisze to osoba chora psychicznie, mówię to całkiem serio. Jacy "oni"?


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
Pielgrzym_diakon
Posty: 62
Rejestracja: 12 wrz 2018, 13:19
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: centralna Polska
O mnie: Uratowany od drugiej śmierci dzięki łasce
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: Pielgrzym_diakon » 15 lis 2018, 21:26

@Owca, modlę się za Ciebie aby Bóg pozwolił Tobie rozwiązać problem. Bóg zwyciężył już śmierć, czego poświadczeniem jest Pierwszy Zmartwychwstały - Jezus Chrystus.
Z perspektywy czysto ludzkiej - część objawów jakie opisujesz były moim udziałem w depresji, która zdecydowanie może się pojawić w efekcie długotrwałego psychicznego nękania. Mnie Bóg powoli wyciąga i jeśli myślisz, że mógłbym Tobie z tej strony pomóc - jestem otwarty czy na spotkanie czy na pisanie wiadomości prywatnej.


"Kto bowiem jako niewolnik został powołany w Panu, ten jest wyzwoleńcem Pana. Podobnie kto jako wolny został powołany, jest niewolnikiem Chrystusa." 1 List do Koryntian 7:22

"Odkryłem, że Diakon był prawdziwym misjonarzem, o obliczu raczej smutnym, ożywiającym się kiedy mówił o Bogu. Wtedy jego twarz rozjaśniała się i nie można było powstrzymać go od mówienia. Opowiadał mi o Bogu i człowieku, jego pochodzeniu i historii. Przytaczał przykłady zaczerpnięte z Biblii." - Siergiej Kurdakow, "Przebacz mi Nataszo"
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: magda » 15 lis 2018, 21:29

Napisz własnie konkretnie kto, jakim sposobem miesza w twoim telefonie, dlaczego nie zmienisz sobie karty jeśli to haker to nie wejdzie na nową bo sie nie da wiedziec jaka karte wziąłeś , a te kłucia napisz co twoja rodzina o tym myśli. konkretnie bo tak to niewiele da sie zrobić.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Owca@
Posty: 2
Rejestracja: 01 lis 2018, 23:21
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: O sobie nie warto pisac ;)
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: Owca@ » 16 lis 2018, 13:48

nan pisze:Nie wiadomo o co w ogóle chodzi, najlepiej jakbyś napisał to jeszcze raz i wyjaśnił o co w ogóle chodzi. Patrząc na ten post mam wrażenie, że pisze to osoba chora psychicznie, mówię to całkiem serio. Jacy "oni"?


Pisalem to po raz 3 wiec bylem troche znuzony...

Od lat jestem kojazony z muzyka (glownie hh z uwagi na udzielanie sie w imprezach o takim zabarwieniu) poniewaz takie jest moje zainteresowanie (twoze podklady ale nie tylko hh, gralem spiewalem z muzykami jazz soul pop czasem rymuje.) Zmiezam w tym kierunki i czuje sie do tego kierowany przez Pana(tylko nie mowcie ze to choroba bo zwatpie w idee tego forum). Ludzie ktorych mam na mysli to pochodzacu z bogatych rodzin czlonkowie zespolow grajacuch muz hh. Chca miec monopol. Jednak ja nie zgadzam sie z pogladami ktore glosza (przemoc nienawisc narkotyki symbolika i tesci Masonowi itp) itak bylo od poczatku. Nie bedac pod ich dyktandem najwidoczniej mysla ze stanowie jakas konkurencje... Nie mam na celu im szkodzic czasem zdaza sie ze uda mi sie zrobic cos troche lepszego i tego nienawidza. Grupa w ktorej sie znalezli ma rozglos w calej Polsce i miastach Europy nie watpie ze maja dobra szpiegowska umiejetnosc. Chca zebym przestal sie tym zajmowac. Robiac ze mnie geja lub chorego i utrudiajac dzialanie.

To ze jakas ksiazka psychiatryczna opisuje pewne zachowania jako chorobe to nie znaczy ze tak jest. Jesli nie pisal jej czlowiek z pod natchnienia d.sw. to napewno. Tak jak w szkole ucza o pochodzeniu czlowieka np.


Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: nan » 16 lis 2018, 18:14

Owca@ pisze:Jesli nie pisal jej czlowiek z pod natchnienia d.sw. to napewno.

Tylko Biblia była pisana pod natchnieniem, nic innego.

Idź do psychologia/psychiatry, jeśli wykluczą chorobę(a to co piszesz na prawdę z perspektywy osoby trzeciej na chorobe wygląda), idź na policję.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
koleżanka
Posty: 2213
Rejestracja: 04 cze 2009, 12:06
wyznanie: Kościół Chrześcijan Baptystów
Lokalizacja: Kujawsko Pomorskie
O mnie: Jezus mym Panem!
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: koleżanka » 17 lis 2018, 11:45

Owca wiem o czym mówisz, módl się co dziennie i nie daj się zastraszyć, osoby które to robią mają sami ze sobą problemy psychiczne. Zbieraj wszystkie groźby nie kasuj smsów, meili, nawet połączeń telefonicznych. Możesz zgłosić to do prokuratury. Ja mojej przyjaciółce od lat pomagam z socjopatami psychopatami, u niej jest jeszcze to, że ci ludzie jeżdżą za nią i pokazują zdjęcia w sklepach, restauracjach itd.ona nie jest bogatą osobą i nie może nic zrobić. Jedyny krok jaki zrobiła to odcięła się od pewnej toksycznej i niebezpiecznej kobiety, którą nazywała przyjaciółką to ona zaczęła te prześladowania. Módl się i czytaj Słowo Boże, moja przyjaciółka tak robi i zawsze wychodzi z tego cało. Oni już tyle na niej łatek wieszali, że nawet za jej dziecko chcieli się wziąć tylko ona potrafi reagować.
Twoi prześladowcy są bezsilni i dlatego mają w tobie wroga jak i ofiarę i na pewno jesteś dla nich tematem tabu (ten najgorszy).

Niestety z badań psychiatrycznych wynika, że 90% naszego społeczeństwa to osoby psychicznie chore, najgorsi są socjopaci bo mogą popełnić morderstwo z zimną krwią i uważać, że nic się nie stało. Naczytałam się trochę, by pomóc przyjaciółce w postępowaniu z takimi ludźmi. Gorzej jest jak takie osoby są bogate i opłacają innych by cię zniszczyć.


5 Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus,1 Tym 2.5
„Albowiem ja wiem, jakie myśli mam o was – mówi Pan – myśli o pokoju, a nie o niedoli, aby zgotować wam przyszłość i natchnąć nadzieją.” (Księga Jeremiasza 29;11)
Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: KAAN » 18 lis 2018, 00:45

koleżanka pisze:Niestety z badań psychiatrycznych wynika, że 90% naszego społeczeństwa to osoby psychicznie chore, ...
Ci co robili te badania sa psychicznie chorzy :D


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Ucisk, pomoc

Postautor: magda » 22 lis 2018, 00:06

owco moze zmiń całkiem zainteresowania . Przemysł muzyczny to jedna wielka klik i jak z nimi nie jestes to sie nie wybijesz . zapomnij o jakiejkolwiek karierze wszystko zablokują i nawet mogą cię skrzywdzić To co napisałam wcześniej to odpowiedx na ten twój dziwny post gdzie nie wiedomo o co chodzi tylko pisałeś ze cie ktoś prześladuje a wygladało na manie prześladowczą z ksiązek medycznych , jak napisałeś ze to przemysł muzyczny to wiem cos o tym mój siostrzeniec śpiewał w Mam talent i bardzo dobrze mu poszło ale moja siostra napisała ze głosowanie było ustawiane bo blokowali głosowanie to fakt to z TV Polsat zaczynała dostawać groźby telefoniczne i to poważne na druga turę mój siostrzeniec nie dostał odsłuchu był głuchy a w pewnym momęcie włączyli jakąs melodię inna a on spiewał co innego i mimo to zaśpiewał do końca dobrze to zablokowali głosowanie jeszcz e raz i to bardziej . Ci ludzie to mafia wiec daj sobie spokój z tą muzyką zacznij szukac innej formy zarabiania na życie a muzyka niech sie stanie twoim hobby bo choć byś pękł nie wybijesz się w tym piekle, możesz tylko mieć kłopoty a po co ci to.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Stop Teologii”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości