życzenia

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

życzenia

Postautor: magda » 22 gru 2018, 13:40

Życzę wszystkim chrzescijanom , którzy dzis i w nastepne dni będa sie radowali z faktu ze kiedys w dawnych czasach urodził się na tej ziem Jezus ,Mesjasz ,Syn Boga Żywego po to zeby nas zbawic i dać życie wieczne Z jego narodzin cieszyli się aniołowie i pasterze z Betlejem a teraz cieszy sie cały świat chrzescijański ze Bóg dał nam aż takie wielkie zbawienie i ze ono sie narodziło na tej naszej ziemi . Trzeba uczcić to co sie stało tak jak cały wszechswiat czyli byty anielskie sie z tego faktu cieszyły.

Łk 2:8-20 bw
(8) A byli w tej krainie pasterze w polu czuwający i trzymający nocne straże nad stadem swoim.
(9) I anioł Pański stanął przy nich, a chwała Pańska zewsząd ich oświeciła; i ogarnęła ich bojaźń wielka.
(10) I rzekł do nich anioł: Nie bójcie się, bo oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem wszystkiego ludu, (11) Gdyż dziś narodził się wam Zbawiciel, którym jest Chrystus Pan, w mieście Dawidowym.
(12) A to będzie dla was znakiem: Znajdziecie niemowlątko owinięte w pieluszki i położone w żłobie.
(13) I zaraz z aniołem zjawiło się mnóstwo wojsk niebieskich, chwalących Boga i mówiących: (14) Chwała na wysokościach Bogu, a na ziemi pokój ludziom, w których ma upodobanie.
(15) A gdy aniołowie odeszli od nich do nieba, pasterze rzekli jedni do drugich: Pójdźmy zaraz aż do Betlejemu i oglądajmy to, co się stało i co nam objawił Pan.
(16) I śpiesząc się, przyszli, i znaleźli Marię i Józefa oraz niemowlątko leżące w żłobie.
(17) A ujrzawszy, rozgłosili to, co im powiedziano o tym dziecięciu.
(18) I wszyscy, którzy słyszeli, dziwili się temu, co pasterze im powiedzieli.
(19) Maria zaś zachowywała wszystkie te słowa, rozważając je w sercu swoim.
(20) I wrócili pasterze, wielbiąc i chwaląc Boga za wszystko, co słyszeli i widzieli, jak im powiedziano.

Jak widać z tego fragmentu to aniołowie zeszli z nieba zeby poinformować ludzi o tak wielkim wydarzeniu i ogromnej radosci w niebie dlatego my powinnismy się przyłączyc do tej wielkiej radości i wielbic Boga ze nam to zbawienie zesłał w postaci swojego syna , mimo ze było to dawno i moze w innym czasie ale skoro ustalono taki dzień to ja sie będę cieszyc i swietować a ci co wydziwiają i mówia ze to pogańskie świeto i data przesilenia to jednak ani ja ani nikt inny w ten dzień nie swietuje pigańskich świat przesilenia , niktórzy a nawet wiekszosc ludzi nie ma zielonego pojecia że poganie ten dzień świętowali bo ważne jest co człowiek ma w sercu z czego sie cieszy a nie to ze kiedys jacys poganie mieli wtedy świeto . mnie to nic a nic nie obchodzi za to obchodzi mnie to że Jezus przyszedł na ten swiat i to bedę swietować i to z wielka pompą bo skoro anioowie nawet z nieba zeszli zeby to uczcic i ogłosili właśnie radosc dla ludzi to ja też sie cieszę razem z nimi i z tymi pasterzami

Zyczeę wszystkim swietującym narodziny Jezusa na tej ziemi wiele radosci i szczęsliwych świąt


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: christianinroman » 23 gru 2018, 07:35

Dziwna twoja postawa Magda jako niewiasty kochającej Pana Jezusa. W twoich postach widać jak ,,walczysz" z katolicyzmem i jego fałszywą nauką a w przypadku rzekomego narodzenia się Pana Jezusa dnia 25 grudnia, jednasz się z tymi którzy mają święto brzucha. Pogański cesarz, władca imperium rzymskiego dzień 25 grudnia UCZYNIŁ dniem narodzin Jezusa, by nienawróconych pogan ( dosłownie BARBARZYŃCÓW )zrobić chrześcijanami i dlatego mamy do dzisiaj to co stało się w IV wieku n.e.
Poza tym w stajni nie było choinki i gwiazdora (św.Mikołaja).I czy Pan Jezus urodził się na choince?


He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: He.Lena » 23 gru 2018, 09:50

Cały rok posty pełne nienawiści, a tu...życzenia.
Załączniki
bogowie urodzeni 25 grudnia.jpg


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: Noemi » 23 gru 2018, 15:27

każdy czas i pora jest dobry na życzenia ,lepiej się cieszyć niż smucić lepiej odpuścić niż zatrzymywać urazę , bo jeśli odpuścimy winy naszym winowajcom tak i nam Pan Bóg odpuści


He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: He.Lena » 23 gru 2018, 15:36

Noemi pisze:każdy czas i pora jest dobry na życzenia ,lepiej się cieszyć niż smucić lepiej odpuścić niż zatrzymywać urazę , bo jeśli odpuścimy winy naszym winowajcom tak i nam Pan Bóg odpuści

Uwaźasz, ze powyszymi źyczeniami pani magda chciala konus cos odpuscic.? Wymowa i umieszczenie w takim dziale swiadcza o czyms innym. Na szczescie malo kto sobie robi cokolwiek z tych "zaczen".


Noemi
Posty: 1774
Rejestracja: 23 sty 2011, 18:00
wyznanie: Kościół Zielonoświątkowy
Lokalizacja: lublin
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: Noemi » 23 gru 2018, 15:40

nie mówię że magda chciała komuś odpuścić mówię że to my mamy odpuszczać to jest dla naszego dobra dla spokoju własnego ducha i po to żeby Pan Bóg nam odpuścił to co nabałaganiliśmy, modlitwa Ojcze Nasz o tym mówi powiedz spokojnie i z uwagą zobaczysz cuda tej modlitwy


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: KAAN » 24 gru 2018, 10:25

Dzięki Magdo za życzenia, dobrze to ujęłaś, niech każdy kto wspomina narodzenie Pańskie cieszył się z tego niezwykłego faktu niezależnie w co wierzy, dopóki się cieszy ma serce zwrócone do Zbawiciela i może znaleźć zbawienie (albo już znalazł).
Jeszcze raz dzięki pozdrawiam. :)


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
berecik
Posty: 178
Rejestracja: 12 maja 2015, 13:17
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: strefa anglosaska, w tym Netherlands
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: berecik » 24 gru 2018, 19:03

Dołączam się do życzeń, niech Was Pan błogosławi :)


Daj mądrość wodzom w ich wojowaniach,
Błogosław Antka w nowych zadaniach,
Stół tych co Ciebie, miłosci szukają,
Daj pokój prawym,
Sąd... co zdradzają.

"Pan nierychły do gniewu i bardzo łaskawy przebacza winę i występek, choć nie pozostawia bez kary, lecz za winę ojców nawiedza synów do trzeciego i do czwartego pokolenia."
(4 Moj. 14:18) ... (Ps. 86:15) ...
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: magda » 24 gru 2018, 22:58

He.Lena pisze:Cały rok posty pełne nienawiści, a tu...życzenia.


Nienawis ci do czeho do fałszywej nauki a od kiedy to jest czyms złym. Mozliwe ze nie do ciebie są skierowane zyczenia a do tych co raduą się z faktu ze kiedyś był taki dzie n co Mesjasz zbawiciel na tej ziemi się narodził i jak wiesz nie było to zwykłe narodzenie , to było światło dla świata i zbawienie przyszło do nas i mamy się cieszysć z tego nie jest wązne ze daty nie znamy znamy fakt ze taki zaistniał

Iz 9:1-2 bw
(1) Lud, który chodzi w ciemności, ujrzy światło wielkie, nad mieszkańcami krainy mroków zabłyśnie światłość.
(2) Udzielisz mnóstwo wesela, sprawisz wielką radość, radować się będą przed tobą, jak się radują w żniwa, jak się weselą przy podziale łupów.

Mozesz mieć inne zdanie nie jest obowiązkowe cieszenie sie z przyjścia na ta ziemie zbawiciela , czy ja cię zmuszam do czegoś?
Świat który był bez żadnej nadziei w ten dzień tą nadzieję dostał to jest to wiekie światło i juz nie żyjemy w cieniu śmierci, mamy w nim nadzieje to moje zdanie i ja się będę cieszyć ale nie zamierzam wymyślać jakiegos innego dnia na to świętowanie , wielu katolików jest ludem Bozym , wieluz nas protestantów było kiedys katolikami i wyszliśmi z Babilonu wiec dlaczego miałabym rezygnować ze świetowania razem z tymi ludźmi, Ja potępiam watykan , fałszywe nauki i tych którzy bronią tego diabelskiego fałszu świadomie , na pewno nie potępiam zupełnie nieświadomych ludzi wierzących w to ze Jezus im przedstawiony to ten Jezus z Pisma świetego ten prawdziwy , po prostu nie rozumieją i nie wiedzą i na pewno swietują fakt opisany w Biblii a nie jakieś tam pogańskie swięto przesilenia czy narodzenia słońca. Weź zapytaj taka babcie co to dzis siedzi na wigilik czy świetuje nrodzenie słońca Mitry czy innego tam bozka , to nonsens , sama byłam katoliczka dopóki Bóg mi oczu nie otworzył i też nie świętowałam wtedy nic pogańskiego a narodzenie naszego Pana w Betlejem. Nie mam choinki , ani innego badziewia ale prezent wnuczce dałam czy Jezus by mnie za to potępił ? więc sprostuję Życzę wszystkim rodującum się z faktu że kiedys Jezus narodził sie na tej naszej ziemi ze przyjał ciało człowieka że sie aż tak unizył po to zeby nas zbawic tym życzę wszystkiego najlepszego i radosci. A ty He.Lena mozesz nawet płakać i rozpaczać w ten dzień jeśli takie masz zyczenie ja tam sie cieszę. ;P


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
He.Lena
Posty: 130
Rejestracja: 08 gru 2018, 18:58
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: He.Lena » 25 gru 2018, 11:45

magda pisze:
He.Lena pisze:Cały rok posty pełne nienawiści, a tu...życzenia.


Nienawis ci do czeho do fałszywej nauki a od kiedy to jest czyms złym. Mozliwe ze nie do ciebie są skierowane zyczenia a do tych co raduą się z faktu ze kiedyś był taki dzie n co Mesjasz zbawiciel na tej ziemi się narodził i jak wiesz nie było to zwykłe narodzenie , to było światło dla świata i zbawienie przyszło do nas i mamy się cieszysć z tego nie jest wązne ze daty nie znamy znamy fakt ze taki zaistniał

Iz 9:1-2 bw
(1) Lud, który chodzi w ciemności, ujrzy światło wielkie, nad mieszkańcami krainy mroków zabłyśnie światłość.
(2) Udzielisz mnóstwo wesela, sprawisz wielką radość, radować się będą przed tobą, jak się radują w żniwa, jak się weselą przy podziale łupów.

Mozesz mieć inne zdanie nie jest obowiązkowe cieszenie sie z przyjścia na ta ziemie zbawiciela , czy ja cię zmuszam do czegoś?
Świat który był bez żadnej nadziei w ten dzień tą nadzieję dostał to jest to wiekie światło i juz nie żyjemy w cieniu śmierci, mamy w nim nadzieje to moje zdanie i ja się będę cieszyć ale nie zamierzam wymyślać jakiegos innego dnia na to świętowanie , wielu katolików jest ludem Bozym , wieluz nas protestantów było kiedys katolikami i wyszliśmi z Babilonu wiec dlaczego miałabym rezygnować ze świetowania razem z tymi ludźmi, Ja potępiam watykan , fałszywe nauki i tych którzy bronią tego diabelskiego fałszu świadomie , na pewno nie potępiam zupełnie nieświadomych ludzi wierzących w to ze Jezus im przedstawiony to ten Jezus z Pisma świetego ten prawdziwy , po prostu nie rozumieją i nie wiedzą i na pewno swietują fakt opisany w Biblii a nie jakieś tam pogańskie swięto przesilenia czy narodzenia słońca. Weź zapytaj taka babcie co to dzis siedzi na wigilik czy świetuje nrodzenie słońca Mitry czy innego tam bozka , to nonsens , sama byłam katoliczka dopóki Bóg mi oczu nie otworzył i też nie świętowałam wtedy nic pogańskiego a narodzenie naszego Pana w Betlejem. Nie mam choinki , ani innego badziewia ale prezent wnuczce dałam czy Jezus by mnie za to potępił ? więc sprostuję Życzę wszystkim rodującum się z faktu że kiedys Jezus narodził sie na tej naszej ziemi ze przyjał ciało człowieka że sie aż tak unizył po to zeby nas zbawic tym życzę wszystkiego najlepszego i radosci. A ty He.Lena mozesz nawet płakać i rozpaczać w ten dzień jeśli takie masz zyczenie ja tam sie cieszę. ;P

Zapewne nie do mnie były te życzenia i to jest dobra wiadomość.
Próbowałam ci tylko uświadomić, jak wiele fałszu jest w tobie i twoim postrzeganiu. Kidy ty byłaś katoliczką, to było ok. Teraz personalnie dręczysz osoby należące do KK, a nie tak Jezus nakazał.
Kiedy byłaś adwentystką - przyjęłaś uzdrowienie z rąk tamtejszych ludzi, i to było ok.
Czytałam tu świadectwa osób uzdrowionych w KrK i to już zostało wielokrotnie potępione przez ciebie.
W co i w kogo ty tak naprawdę wierzysz? I nie chodzi mi o twoje deklaracje i puste słowa, bo czyny ( a te wypływają z wiary i są od Bożego Ducha) mówią same za siebie.
Nie muszę żadnych babć pytać, w co wierzą, bo wierzą w tego samego Jezusa, co podobno ty wierzysz. Nie wiem tylko dlaczego tępisz ich wiarę, a swoją, taką całkiem dziwaczną, wywyższasz.

Nie obchodzę świąt, ale nie z powodu tego, który sugerujesz. Jednak, jak najbardziej składam życzenia wszystkim świętującym. W dodatku staram się tak żyć przez cały rok, z życzliwością i pokojem w sercu i tego życzę na każdy dzień każdemu człowiekowi.


Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: magda » 26 gru 2018, 11:06

He.Lena pisze:Teraz personalnie dręczysz osoby należące do KK, a nie tak Jezus nakazał.


Moja droga czytaj moje posty ze zrozumieniem nie dręcze nigdy nieświadomych ludzi i w ogóle nie dręczę , są tu ludzie katolicy którzy świadomie akceptują fałszywe nauki , papieża fałszywą ofiarę eucharystii i fałszywego Jezusa który się daje zjadać w akcie kanibalizmu w czasie "komunii" i robią to świadomie bo już tu przez lata byli uświadamiani , znaja bardzo dobrze pismo świete i tacy ludzie są fałszywi i na pewno nie są to tacy nieświadomi katolicy co jak przejżą na oczy to sie nawróca do prawdziwej Ewangelii i do prawdziwego Jezusa . Stale będę im wytykać fałszywe rzeczy bo oni z całą swiadomością akceptują fałsz a nie zależy im na prawdziwym Jezusie a na przynależnosci do kościoła rzymskiego a to wielka różnica .

He.Lena pisze:Kiedy byłaś adwentystką - przyjęłaś uzdrowienie z rąk tamtejszych ludzi, i to było ok.


Oczywiscie bo przez nich Bóg zadziałał i mnie uzdrowił czyli wysłuchał ich modlitwy. Ja wtedy wierzyłam we wszystko nawet E.White, nie jestem z tymi ludźmi skłucona więc nawet teraz jak mnie zaprosza to pójdę na świeta nawet jestem zaproszona nie do kościoła i nie na naborzeństwo. na przyjęcie świąteczne .

He.Lena pisze:Czytałam tu świadectwa osób uzdrowionych w KrK i to już zostało wielokrotnie potępione przez ciebie.


Ovczywiscie jeśli ktoś pada pod jakąś mocą nieznanego pochodzenia taka jak duchy kundelini które sie manifestują teraz w wielu kościołach np w AUS czy Kanadzie np Toronto blessing a też w kościele katolickim to na pewno jest to różnica ze zwykła modlitwą z wiarą prosbą zaniesiną przed Boga i jego na to odpowiedzi. W każdym kosciele czy to katolickim czy adwentystów jest lud Bozy i są to ci wybrani którzych Bóg wysłuchuje i są to ci którzy się nawrócą i do nich jest skierowane to

Ap 18:2-4 bw
(2) I zawołał donośnym głosem: Upadł, upadł Wielki Babilon i stał się siedliskiem demonów i schronieniem wszelkiego ducha nieczystego i schronieniem wszelkiego ptactwa nieczystego i wstrętnego.
(3) Gdyż wszystkie narody piły wino szaleńczej rozpusty jego i królowie ziemi uprawiali z nim wszeteczeństwo, a kupcy ziemi wzbogacili się na wielkim jego przepychu.
(4) I usłyszałem inny głos z nieba mówiący: Wyjdźcie z niego, ludu mój, abyście nie byli uczestnikami jego grzechów i aby was nie dotknęły plagi na niego spadające,

Ten lud Boży pomału się nawraca i wychodzi z Babilonu Nierządnicy Rzymskiej , a też na pewno są tacy u świadków, AAdwentystów , prawosławnych,Luteran ,Anglikańskiego, metodystów i wielkich mega kościołów Toronto blesssing czy głoszących ewangelię sukcesu , to wszystko Babilon i z niego bedą wychodzić dzieci Boze , nie ma proroctwa o tym ze kościołt w całości sie będa nawracać a tylko że lud Bozy wyjdzie z Babilonu .
Postawa taka jak tolerancji wszelkiego fałszu w imię miłości bliźniego to wypisz wymaluj to jest to samo co papież tolerancyjny wobec pedofilii taki ja wojtyła. Ja nie potępiam ludzi którzy nie wiedzą ze są w Babilonie bo wielu z nich jak zobaczy czym jest taki kościół odstępczy to na pewno z niego ucieknie. Na świecie sa tylko dwie drogi szeroka i wąska , kościół antychrysta Babilon i kosciół iblubienica Jezusa to ci co wyszli z Babilonu,eałszywa Ewangelia i prawdziwa , fałszywy Jezus i fałszywy eucharystyczny, fałszywa ofiara mszy świetej bezkrwawa i prawdziwa na Golgocie fałszywe zbawienie z uczynków i oczyszczenie w czyśćcu i przez spowiedź i prawdziwe przez Jezusa dane z łaski , tak że każdy swiadomy człowiek może wybrać . Niestety pójście za jezusem kosztuje nieżadko utratę przyjaciół , bliskich, potęienie przez świat a nierzadko wiezienie i śmierć i wielu woli spokojnie siedzieć tam gdzie jest bezstresowo. I wiedz ze mówienie prawdy tez kosztuje , mozna być tolerancyjnym i się nie wychu=ylać a uznaja cie za miła osobe chrześcijankę ale mozna tez wytykać fałsz i zostać oblanym pomyjami , To forum jest sprcjalnym miejscem tu z ludzi wyłażą różne rzeczy i alo sie nawróca albo niestety odejdą urażeni . Jezus czasem mówił ludziom bardzo przykre rzeci że ich ojcem jest diabeł czy ze sa plemieniem żmijowym i mieli wtedy też dwie drogi albo się nawrucjć i pójśc za Jezusem albo pozostać w fałszu ale mieć spokój i miłe zycie wśród faryzeuszy , zawsze są te dwie drogi

Pwt 30:15 bw
(15) Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i dobro oraz śmierć i zło
Mt 7:13-14 bw
(13) Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą.
(14) A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują.

jak widzisz zawsze masz dwie mozliwości Bóg już to powiedział bardzo dawno a Jezus rozwinął i teraz wiadom gdzie tej drogi szukać na pewno nie tam gdzie lecą miliardy an zatracenie to wiemy dzieki Jezusowi. Teraz jest czas wychodzenia z Babilonu wiec dobrze ze jest takie forum co potrząśnie niejednym żeby zrozumiał zeby wyjść i znaleśc drogę tą wąska a jest nią Jezus ale tylko ten prawdziwy a nie eucharystyczny, czy archanioł czy rozdajacy dobra doczesne itp jest wielu Jezusów ale tylko jeden jest prawdziwy. Jest za to bardzo ważne zeby to ludziom uświadamiać nawey jeśli sie to wiekszości nie spodoba bo wiekszość to szeroka droga nie zapominaj o tym.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: Dziesięć panien » 27 gru 2018, 18:13

Czy jest coś złego w składaniu życzeń? Już po świętach lecz ich nie obchodze. Wiedzę jaką mam można zabijać i jaka korzyść dla obchodzących. Żadna...czasem są sytuacje kiedy osioł wpadnie 24 grudnia do nory a faryzeizm nie pozwala go wyciągnąć.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
christianinroman
Posty: 321
Rejestracja: 20 maja 2016, 07:29
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: christianinroman » 27 gru 2018, 19:52

Mam pytanie do wszystkich składających sobie życzenia w dniu rzekomych narodzin Pana Jezusa (25 grudnia). Dlaczego SOBIE SKŁADACIE życzenia A NIE JUBILATOWI? 2/Dlaczego SOBIE DAJECIE PREZENTY, A NIE DAJECIE JUBILATOWI?
Odpowiedź jest prosta. Musielibyście Jemu dać SAMYCH SIEBIE !!!, bo Pańska jest ziemia i to co ją napełnia - ( Psalm 24.1) Wszystko należy do Boga dlatego od nas nie potrzebuje NICZEGO, T Y L K O
SERC NASZYCH.


Dziesięć panien
Posty: 76
Rejestracja: 10 gru 2018, 20:41
wyznanie: nie chce podawać
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: Dziesięć panien » 28 gru 2018, 19:42

christianinroman pisze:Mam pytanie do wszystkich składających sobie życzenia w dniu rzekomych narodzin Pana Jezusa (25 grudnia). Dlaczego SOBIE SKŁADACIE życzenia A NIE JUBILATOWI? 2/Dlaczego SOBIE DAJECIE PREZENTY, A NIE DAJECIE JUBILATOWI?
Odpowiedź jest prosta. Musielibyście Jemu dać SAMYCH SIEBIE !!!, bo Pańska jest ziemia i to co ją napełnia - ( Psalm 24.1) Wszystko należy do Boga dlatego od nas nie potrzebuje NICZEGO, T Y L K O
SERC NASZYCH.

Twoja odpowiedź to z góry założenie bez możliwości obrony. Postaraj się zrozumieć innych że nie każdy ma to samo poznanie i doświadczenie co ty. Bardzo łatwo przychodzi osądzanie że tacy i owacy. Wejdź w życiowe buty drugiej osoby. Każdy oddaje siebie Bogu na ile potrafi co może być niewystarczające w oczach innych bardziej oddanych. Niech nadmiar wasz wypełni niedostatki innych. Jezus nie przyszedł aby mu służono.


Jezus Chrystus. Izajasz 9,6 "...
Cudowny, Doradca, Bóg Mocny,
Ojciec Wieczności, Książę Pokoju;
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: życzenia

Postautor: magda » 28 gru 2018, 21:32

określasz tych co to sobie życzenia składaają nie majacy poznania i doswiadczenia, no a co na to powiesz zże włqsnie wielu mających poznanie , doswiadczenie też składa zyczenia i świętuje , skad wiesz ze tacy nie mają wiecej tego poznania niz ty . Myślisz ze masz nadniar a składający życzenia go nie mają , no a jeśli się mylisz?


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości