Joe Łosiak - ekumeniczny kaznodzieja w polskich zborach

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Joe Łosiak - ekumeniczny kaznodzieja w polskich zborach

Postautor: magda » 03 sty 2019, 15:03

no przyszło nam żyć w tych czasach ostatecznych a ma być jeszce gorzej przed końcem , trzeba ratować co się da , kto posłucha i wyjdzie z Babilonu będzie zbawiony a to najważniejsze tylko

Mt 22:14 bw "Albowiem wielu jest wezwanych, ale mało wybranych."

Niestety ta szeroka droga to ta co tłumy noą podążają więc nie spodziewajmy sie ze wielu wyjdzie.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Joe Łosiak - ekumeniczny kaznodzieja w polskich zborach

Postautor: marioosh666 » 03 sty 2019, 16:05

magda pisze:po co odpisujesz Torcikowi jej już nie ma.

Jak to nie ma?
magda pisze:teraz jest czas kiedy kosciół rzymski wielka nieżądnica zgromadza swoje wszeteczne córki i tworzy wielki Babilon religoę światową dlatego będą katoliccy księża głośiś jak protestanci,

Litości! Ks. Blachnicki nie żyje od 20 lat. Kilkadziesiąt osób jak nie lepiej przeczytało Jego kazania i niczego niestosownego w nich nie znalazło. Prawdopodobnie spora część zborów jakie w życiu odwiedziłaś założyli ludzie, którzy się nawrócili dzięki temu katolickiemu księdzu. Na koniec został zmuszony do emigracji i zamordowany, a Ty rzucasz jakieś teorie, które nie wiadomo do czego przypiąć.
magda pisze:będą upadać koscioły i pójdą na szeroka katolicką droge na zatracenie i nie ma co sie dziwić ,

Prawdopodobnie każdy kto to czyta o tym wie, więc nie musisz ciągle tego powtarzać.
magda pisze:jeśli jakos ksiądz widzi fałsz i zło swojego koscioła i wie że kościół antychrysta nie bedzie nawrócony to musi wyjść z niego , natomiast jeśli nie wychodzi to znaczy że żyje w grzechu i uznaje fałsz a to grzech, daje też zły przykład trwania w kosciole upadłym a do tego jest tchurzem że nie ma odwagi pójść za Jezusem a nie za papieżem.

Brak słów... Ktoś z takim życiorysem jest tchórzem, bo nie wyszedł z KK :( Prawdopodobnie nie wyszedł, bo uznał, że będąc w środku zrobi więcej. Co ciekawe to hierarchia zorientowała się, że coś jest nie tak dzięki prostym katolikom. Skuteczności nie można Mu odmówić.
magda pisze:I ja go słuchać nie będę bo nie jest dla nie przykładem.

I to powoduje, że omijam protestanckie zbory. Tam są ludzie, którzy psioczą na choinkę, bo pogańska, a jak usłyszą, że muzułmanie nie pozwolili w mieście postawić to stawiają sobie przed domem dwie. Płytka, powierzchowna wiara, krótko mówiąc :(


Są ludzie i moderatorzy...
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Joe Łosiak - ekumeniczny kaznodzieja w polskich zborach

Postautor: marioosh666 » 03 sty 2019, 20:14

Jeszcze dodam, że tylu lewaków co u Luteran czy reformowanych ewangelików to nawet w KK nie ma. I to takich radykalnych proaborcyjnych. Eliza M. najlepszym przykładem.


Są ludzie i moderatorzy...

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość