Pomocy

Masz pytanie? Zapytaj tutaj. Tematy niepasujące do innych działów.
Orzeł
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2019, 06:39
wyznanie: Protestant
O mnie: Od 25 lat jestem protestantem ,w związku jestem od 22 lat ,pracuje ,miałem kilka lat trudny okres .
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Pomocy

Postautor: Orzeł » 16 lut 2019, 06:55

Witam, nigdy nie korzystam z forum.,jednak ostatnio okoliczności sprawiły aby poszukać pomocy , jestem 25 lat z Panem ,nigdy nie miałem takich pytań a bliscy chrześcijanie nie doświadczyli tego co ja ,więc może ktoś z was,jakis czs temu czuję się jakbym był w pralce na wirowaniu , wszystko jest w rozsypce , dowiedziałem się że moja teściowa byla u wróżki z przekleństwem na mnie co robić.


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomocy

Postautor: KAAN » 16 lut 2019, 08:11

Jeśli wierzysz to szatan ci nic nie może zrobić, zbawiony jest pd ochroną Ducha Świętego; trwając w społeczności i w modlitwie z pewnością zwyciężysz wszystkie ataki.

Ef 6:10 W końcu, bracia moi, umacniajcie się w Panu i w potężnej mocy jego.
11 Przywdziejcie całą zbroję Bożą, abyście mogli ostać się przed zasadzkami diabelskimi.
12 Gdyż bój toczymy nie z krwią i z ciałem, lecz z nadziemskimi władzami, ze zwierzchnościami, z władcami tego świata ciemności, ze złymi duchami w okręgach niebieskich.
13 Dlatego weźcie całą zbroję Bożą, abyście mogli stawić opór w dniu złym i, dokonawszy wszystkiego, ostać się.
14 Stójcie tedy, opasawszy biodra swoje prawdą, przywdziawszy pancerz sprawiedliwości
15 I obuwszy nogi, by być gotowymi do zwiastowania ewangelii pokoju,
16 A przede wszystkim, weźcie tarczę wiary, którą będziecie mogli zgasić wszystkie ogniste pociski złego;
17 Weźcie też przyłbicę zbawienia i miecz Ducha, którym jest Słowo Boże.
18 W każdej modlitwie i prośbie zanoście o każdym czasie modły w Duchu i tak czuwajcie z całą wytrwałością i błaganiem za wszystkich świętych


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomocy

Postautor: nan » 16 lut 2019, 10:53

Orzeł pisze:dowiedziałem się że moja teściowa byla u wróżki z przekleństwem na mnie co robić.

Śmiać się z tego. Poza tym, 25 lat z Panem i nie wiesz, że takie przekleństwo nic ci nie może zrobić?


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: Pomocy

Postautor: magda » 16 lut 2019, 14:56

zakładaj zbroję Boza a jeśli jesteś z Jezusem to nic ci sie stać nie moze ,po prostu Duch Boży ma wielką moc i jakas tam wróżka i demony nic nie znaczą

1J 4:4 bw "Wy z Boga jesteście, dzieci, i wy ich zwyciężyliście, gdyż Ten, który jest w was, większy jest, aniżeli ten, który jest na świecie."
2Tm 4:18 bw "Wyrwie mnie Pan ze wszystkiego złego i zachowa dla Królestwa swego niebieskiego; jemu niech będzie chwała na wieki wieków. Amen."

Nie masz sie co w ogóle marywić żadne czary nie mogą cie tknąć, miej pokój Bozy i nie przejmuj sie mamrotaniem wróżek. czesto takie czary odwracaja sie na tego kto je wywołał, niech twoja teściowa sie martwi i boi bo podniieść chciała rękę nadziecko Boze .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
nan
Posty: 439
Rejestracja: 16 paź 2017, 18:14
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Pomocy

Postautor: nan » 16 lut 2019, 15:22

Dodam, że działanie takich klątw nawet na niewierzącego jest wątpliwe, bo demony raczej nie słuchają jakiejś losowej "wróżki", a jeśli już, to tylko za Bożym przyzwoleniem.


"Nie troszczcie się o nic, ale we wszystkim w modlitwie i błaganiach z dziękczynieniem powierzcie prośby wasze Bogu. A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, strzec będzie serc waszych i myśli waszych w Chrystusie Jezusie."

Wróć do „Wszelka inna pomoc”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości