kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Postautor: magda » 06 kwie 2019, 14:12

Nietrafiona imprezka przed kosciołem ale to z róznych protestanckich nie tylko Baptyści Baptyści to głośniki itp, Imprezka do zydów nawracanie z miłością. przed kosciołem ten tłum młodzieży to żydzi z Izraela na wycieczce , a ci z tyłu to protestanci poprzebierani we flagi Izraela . Jedna protestantka mówiąca po Hebrajsku ,niestety cała młodzierz tyłem do protestantów jak widać przodem tylko dwaj panowie z Mosadu . Jak chłopak co miał nagłosnienie robić podpiał sie do prądu i chcieli cos tam mówić to wycieczka żydoska sie zawineła o poszli sobie i tyle wyszło z nawracania z miłoscią za to wszystkie dziewczyny z Izraela rzuciły sie do głaskania moich piesków . Tak to wyszło z tym nawracaniem ,moze nie kumali tego co mówiła protestantka po hebrajsku. ;) . jutro się na nabżeństwie dowiem co i jak .
ObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2019, 14:22 przez magda, łącznie zmieniany 1 raz.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Postautor: magda » 06 kwie 2019, 14:18

C.D........Obrazek Obrazek


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Postautor: marioosh666 » 08 kwie 2019, 11:39

To nie jest dobry pomysł. Szczególnie jak się ma taki bałagan na własnym podwórku. Katolickie pielgrzymki trzeba nawracać, a nie Żydów. Oni mają swoich mesjanistycznych Żydów, którzy lepiej do nich trafią. I spokojnie można do Nich mówić po angielsku.

Nie zdziwiłbym się gdyby za tym stał ktoś większy i wykorzystał tę akcję w celach propagandowych.


Są ludzie i moderatorzy...
Torcik
Posty: 464
Rejestracja: 20 sty 2016, 14:43
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Postautor: Torcik » 08 kwie 2019, 14:23

Po ostatnich incydentach z żydami ja bym żadnego do naszego kraju nie wpuścila, a co dopiero wysilała się na organizacje jakichś spotkań.

marioosh666 "
Nie zdziwiłbym się gdyby za tym stał ktoś większy i wykorzystał tę akcję w celach propagandowych."
Najprawdopodobniej tak właśnie to wygląda.


Ateistka - dla tutejszych fundamentalistów.
marioosh666
Posty: 400
Rejestracja: 02 gru 2018, 11:22
wyznanie: Brak_denominacji
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Postautor: marioosh666 » 08 kwie 2019, 15:23

Torcik pisze:Po ostatnich incydentach z żydami ja bym żadnego do naszego kraju nie wpuścila, a co dopiero wysilała się na organizacje jakichś spotkań.

Oni zostali poddani u siebie obróbce. Nie można ich za to winić. Jak przyjadą do Polski to oglądają obozy koncentracyjne, a do tego podkręcone opowieści przodków. Nie wiedzą, że było coś takiego jak Betar czy wsparcie Piłsudskiego i ogólnie II RP w ich walce o własne państwo. Nie wiedzą, że Naczelny Rabin został zamordowany w Katyniu. O I RP nawet nie wspominam. Trzeba trafić do młodych z tym przekazem. Są też Żydzi o narodowych i patriotycznych poglądach, a komuna jest wszędzie. W Polsce też :(


Są ludzie i moderatorzy...
Awatar użytkownika
Riddick
Posty: 3037
Rejestracja: 16 sty 2008, 15:16
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: kościół Baptystów Warszawa Waliców , dziś

Postautor: Riddick » 09 kwie 2019, 18:39

Protestanci przybrani w flagi z hinduistycznymi symbolami... nieźle nieźle...


Sympatyk protestantyzmu
Ja, światłość, przyszedłem na świat, aby każdy, kto wierzy we mnie, nie pozostał w ciemności. Ew. Jana 12:46
Jezus jest Panem, życiem moim i zmartwychwstaniem

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości