Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Prośby o modlitwy. Zachęcamy innych by modlili się do Boga w intencjach tutaj przedstawionych.
kaenen
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2020, 10:49
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: były charyzmatyk 3 fali, obecnie zaczynający od nowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Postautor: kaenen » 18 sie 2020, 21:18

Chciałbym Was prosić o modlitwę w następującej sprawie:
Jestem osobą niepełnosprawną z orzeczeniem od 2007 r Dotąd miałem stopień umiarkowany, ale teraz przy ostatniej komisji zmieniono mi ten stopień na lekki, mimo iż w moim stanie zdrowia nie nastąpiła poprawa (schorzenia na które cierpię są przewlekłe). Złozyłem odwołanie od tej decyzji i czekam teraz na rozpatrzenie tego odwołania.
Proszę o modlitwę by to odwołanie zostało pozytywnie rozpatrzone bo posiadanie umiarkowanego stopnia niepełnosprawności zwiększa moje szanse na ponowne zaistnienie na rynku pracy po bardzo długiej przerwie, daje mi większe mozliwości.
Pozdrawiam serdecznie.
Brat w Panu


kaenen
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2020, 10:49
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: były charyzmatyk 3 fali, obecnie zaczynający od nowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Postautor: kaenen » 19 sie 2020, 16:46

Dostałem dziś wiadomość że moje odwołanie będzie rozpatrywane 15 września


Awatar użytkownika
KAAN
Posty: 19934
Rejestracja: 12 sty 2008, 11:49
wyznanie: Kościół Wolnych Chrześcijan
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Postautor: KAAN » 19 sie 2020, 20:53

Wszystko w Bożych rękach.


Albowiem łaską zbawieni jesteście, przez wiarę i to nie z was, Boży to dar, nie z uczynków, aby się ktoś nie chlubił.
kaenen
Posty: 7
Rejestracja: 16 sie 2020, 10:49
wyznanie: Brak_denominacji
O mnie: były charyzmatyk 3 fali, obecnie zaczynający od nowa
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Postautor: kaenen » 14 paź 2020, 18:25

No, już wiem na czym stoję, utrzymali mi lekki stopień. Ale nawet nie byłem tym zestresowany, bo zostawiłem tą sprawę w Bożym ręku, niezależnie od wyniku. Pewnie gdybym się nastawił na ten umiarkowany, to dzisiaj byłbym sfrustrowany, zdenerwowany...


kubota
Posty: 54
Rejestracja: 08 lis 2019, 15:52
wyznanie: Kościół Ewangelicznych Chrześcijan
Lokalizacja: Bydgoszcz
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Postautor: kubota » 23 lis 2020, 21:55

kaenen pisze:Ale nawet nie byłem tym zestresowany, bo zostawiłem tą sprawę w Bożym ręku, niezależnie od wyniku.

Podziwiam taką postawę. Też próbuję tak żyć.


Awatar użytkownika
MieczDucha
Posty: 373
Rejestracja: 12 gru 2010, 15:23
wyznanie: Inne ewangeliczne
Lokalizacja: Puławy
O mnie: wyznanie : biblijny BINITARIANIZM, KONDYCJONALIZM, ANIHILACJONIZM
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

Postautor: MieczDucha » 28 lis 2020, 20:09

Nie mam ręki po wypadku, ale ufam bezgranicznie CHRYSTUSOWI, szukam JEGO woli i żyję według JEGO sprawiedliwej drogi, a ON zatroszczy się, pokieruje mną, pomoże, zaopatrzy więc mam pokój ducha. Inaczej psychicznie bym się wykończył, a tak nie tylko że nie słabnę, ale nabieram sił. "Ale szukajcie najpierw Królestwa Bożego i sprawiedliwości jego, a wszystko inne będzie wam dodane." .... "Niech życie wasze będzie wolne od chciwości; poprzestawajcie na tym, co posiadacie; sam bowiem powiedział: Nie porzucę cię ani cię nie opuszczę" ... "Ale ci, którzy oczekują PANA, nabiorą nowych sił; wzbiją się na skrzydłach jak orły, będą biec, a się nie zmęczą, będą chodzić, a nie ustaną". Pozdrawiam i wszelkiego CHRYSTUSOWEGO dobra



Wróć do „Modlitwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości