anielskie filmy

Wszelkie tematy nie pasujące do innych działów.
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

anielskie filmy

Postautor: BelZedar » 23 gru 2008, 17:17

oglądaliście "The Prophecy"? którąkolwiek część lub może wszystkie? co sądzicie o tym filmie? szczególnie interesuje mnie wasza opinia nt. wizji aniołów przez pana Gregorego Widena.


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: anielskie filmy

Postautor: Lash » 24 gru 2008, 11:32

BelZedar pisze:oglądaliście "The Prophecy"? którąkolwiek część lub może wszystkie? co sądzicie o tym filmie? szczególnie interesuje mnie wasza opinia nt. wizji aniołów przez pana Gregorego Widena.

Link?
nie znam ? :(


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
BelZedar
Posty: 232
Rejestracja: 08 paź 2008, 16:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Kętrzyn
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: BelZedar » 24 gru 2008, 17:28

ciężko mi podać link do pełnometrażowego filmu:)
no chyba, że chcesz poczytać recenzje to wpisz w google "armia boga"
moj ulubiony serwis filmowy to onet:
http://film.onet.pl/11044,,Armia_Boga,film.html


Albowiem łaską zbawieni jesteście przez wiarę, i to nie z was: Boży to dar (BW Efez. 2:8)

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości