świadectwo uzdrowienia

W tym miejscu dzielimy się świadectwami działania Bożej łaski a także przemyśleniami nt. Słowa Bożego w celu zbudowania wiary innych.
Debora
Posty: 32
Rejestracja: 17 lis 2011, 21:35
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: wielkopolska
Gender: None specified
Kontaktowanie:

świadectwo uzdrowienia

Postautor: Debora » 08 mar 2012, 21:32

W temacie uzdrowienia, chciałam bardzo podziękować Panu Bogu za cuda, które uczynił w życiu mojej mamy.
Pan uzdrowił ją z migreny (17 lat ciężkich ataków) oraz tak doskonale zregenerował jej wątrobę i trzustkę, że odbyło się bez przeszczepu !
Później Pan uzdrowił ją jeszcze z wielu chorób...
Moja mama żyje, uwielbia Boga codziennie i tak już prawie 20 lat! Amen.

Również ja doświadczyłam wielu uzdrowień, najbardziej pamiętam uzdrowienie mojego ucha, na które przestałam słyszeć i lekarze mówili,
że będzie potrzebna operacja, że są tam jakieś wypustki które trzeba chirurgicznie usunąć!
Dzięki uzdrowieniu od Pana Boga odbyło się bez operacji !
To Pan Bóg mnie uzdrowił i słyszę :-D !

Zostałam też uzdrowiona z alergii, która sprawiała, że w okresie wiosennym się dusiłam, a odczynniki alergiczne co chwilę bardzo się zmieniały
(np perfumy, areozole, pyłki z drzew, pierze, kwiaty )
Dziś świadczę o tym wszystkim alergikom ! Jest możliwe życie bez alergii !

Uwielbiam Pana Boga za Jego łaskę i przychylność okazaną mi i rodzinie !!!

"ON grzechy nasze sam na ciele swoim poniósł, abyśmy obumarłszy grzechom dla
sprawiedliwości żyli: Jego sińce uleczyły was.
Byliście bowiem zbłąkani jak owce, lecz teraz nawróciliście się do pasterza i stróża dusz waszych'
1.P.2:24-25


NeithaN
Posty: 509
Rejestracja: 07 sty 2011, 23:42
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Poznań
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: NeithaN » 08 mar 2012, 21:43

Cudowne świadectwo :)
Dziękuje


Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 08 mar 2012, 22:11

Dziękuję :) warto pamiętać, że Bóg wielu też nie uzdrowił i oddają mu cześć i chwałę :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Ararat
Posty: 208
Rejestracja: 25 kwie 2012, 14:51
wyznanie: nie chce podawać
O mnie: https://goo.gl/FtHC4r
Gender: Male
Kontaktowanie:

Re: świadectwo uzdrowienia

Postautor: Ararat » 13 maja 2012, 21:59

Debora pisze:W temacie uzdrowienia, chciałam bardzo podziękować Panu Bogu za cuda, które uczynił w życiu mojej mamy.
Pan uzdrowił ją z migreny (17 lat ciężkich ataków) oraz tak doskonale zregenerował jej wątrobę i trzustkę, że odbyło się bez przeszczepu !
Później Pan uzdrowił ją jeszcze z wielu chorób...
Moja mama żyje, uwielbia Boga codziennie i tak już prawie 20 lat! Amen.

Również ja doświadczyłam wielu uzdrowień, najbardziej pamiętam uzdrowienie mojego ucha, na które przestałam słyszeć i lekarze mówili,
że będzie potrzebna operacja, że są tam jakieś wypustki które trzeba chirurgicznie usunąć!
Dzięki uzdrowieniu od Pana Boga odbyło się bez operacji !
To Pan Bóg mnie uzdrowił i słyszę :-D !

Zostałam też uzdrowiona z alergii, która sprawiała, że w okresie wiosennym się dusiłam, a odczynniki alergiczne co chwilę bardzo się zmieniały
(np perfumy, areozole, pyłki z drzew, pierze, kwiaty )
Dziś świadczę o tym wszystkim alergikom ! Jest możliwe życie bez alergii !

Uwielbiam Pana Boga za Jego łaskę i przychylność okazaną mi i rodzinie !!!

"ON grzechy nasze sam na ciele swoim poniósł, abyśmy obumarłszy grzechom dla
sprawiedliwości żyli: Jego sińce uleczyły was.
Byliście bowiem zbłąkani jak owce, lecz teraz nawróciliście się do pasterza i stróża dusz waszych'
1.P.2:24-25


Chwała Bogu!!!! :) ALLELUJA!!! To jest dowód na to, że Bóg żyje :)


"Nie ma zaś nic wspólnego z Bogiem ten, kto nie uznaje JEZUSA. " ( 1 list Jana 4:3 ) BWP
"Każdy zaś duch, który nie uznaje JEZUSA, nie jest z Boga;..." ( 1 list Jana 4:3 ) BT
"I nie ma w nikim innym zbawienia; albowiem nie ma żadnego innego imienia pod niebem, danego ludziom, przez które moglibyśmy być zbawieni." (Dzieje Ap.4:12) - TYLKO JEZUS CHRYSTUS.

https://jedynadroga.blogspot.com/
https://www.facebook.com/ZbawieniewChrystusie/
Awatar użytkownika
netlar
Posty: 90
Rejestracja: 30 kwie 2012, 18:02
wyznanie: nie chce podawać
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Re: świadectwo uzdrowienia

Postautor: netlar » 14 maja 2012, 10:19

Debora pisze:W temacie uzdrowienia, chciałam bardzo podziękować Panu Bogu za cuda, które uczynił w życiu mojej mamy.
Pan uzdrowił ją z migreny (17 lat ciężkich ataków) oraz tak doskonale zregenerował jej wątrobę i trzustkę, że odbyło się bez przeszczepu !
Później Pan uzdrowił ją jeszcze z wielu chorób...
Moja mama żyje, uwielbia Boga codziennie i tak już prawie 20 lat! Amen.
Również ja doświadczyłam wielu uzdrowień, najbardziej pamiętam uzdrowienie mojego ucha, na które przestałam słyszeć i lekarze mówili,
że będzie potrzebna operacja, że są tam jakieś wypustki które trzeba chirurgicznie usunąć!
Dzięki uzdrowieniu od Pana Boga odbyło się bez operacji !
To Pan Bóg mnie uzdrowił i słyszę :-D !
Zostałam też uzdrowiona z alergii, która sprawiała, że w okresie wiosennym się dusiłam, a odczynniki alergiczne co chwilę bardzo się zmieniały
(np perfumy, areozole, pyłki z drzew, pierze, kwiaty )
Dziś świadczę o tym wszystkim alergikom ! Jest możliwe życie bez alergii !
Uwielbiam Pana Boga za Jego łaskę i przychylność okazaną mi i rodzinie !!!
"ON grzechy nasze sam na ciele swoim poniósł, abyśmy obumarłszy grzechom dla
sprawiedliwości żyli: Jego sińce uleczyły was.
Byliście bowiem zbłąkani jak owce, lecz teraz nawróciliście się do pasterza i stróża dusz waszych'
1.P.2:24-25

Chwała Bogu!
Mnie też Pan Jezus uzdrowił z alergii, chwała PANU!
Po pewnej zimowej anginie w 1998/99 r. , a właściwie po tzw. "nowoczesnych" antybiotykach przepisanych przez lekarza ogólnego za pół roku objawiła mi się alergia wpierw przez okropny katar sienny a potem, wysypki i swędzenie, praktycznie na całym ciele i rzeczywiście miałem zdiagnozowaną alergię po testach w których wyszło mi uczulenie na wszystko. Na jednym z nabożeństwo pastor i zbór, modlili się o moje uzdrowienie i zostałem uleczony! Dziś kolejnej drugiej już wiosny mam spokój! Obeszło się bez odczulania, Pan Jezus mnie uzdrowił! :) On jest ten sam wczoraj i dziś i ten sam i na wieki. Hallelujah! Jezus żyje!


http://cwc_ararat.republika.pl/
http://www.awcf.republika.pl/
"Oto przychodzi wśród obłoków, i ujrzy go wszelkie oko, a także ci, którzy go przebili, i będą biadać nad nim wszystkie plemiona ziemi. Tak jest! Amen." Apokalipsa 1:6
Awatar użytkownika
Lash
Moderator
Posty: 30975
Rejestracja: 04 sty 2008, 16:28
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: England
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: Lash » 15 maja 2012, 14:36

Nie wiem co napisać.
Widziałem juz kilkadziesiąt uzdrowień ...

Cóż moge rzec
Pan Jezus jest wielki!

I szkoda, że często byłem głupi i gnuśnego serca aby uwierzyć we WSZYSTKO co Pismo mówi o Jezusie ...


(15) Lecz Chrystusa Pana poświęcajcie w sercach waszych, zawsze gotowi do obrony przed każdym, domagającym się od was wytłumaczenia się z nadziei waszej, (16) lecz czyńcie to z łagodnością i szacunkiem. Miejcie sumienie czyste, aby ci, którzy zniesławiają dobre chrześcijańskie życie wasze, zostali zawstydzeni, że was spotwarzali. (1 List Piotra 3:15-16, Biblia Warszawska)
i przebacz nam nasze winy, jak i my przebaczamy tym, którzy przeciw nam zawinili (Ew. Mateusza 6:1-34, Biblia Tysiąclecia)
Krytykant jest jak samochód osobowy - im gorszy tym głośniejszy i mocniej warczy

"Run, Lash, run / The law commands / But gives me neither feet nor hands / Tis better news the Gospel brings / It bids me fly It gives me wings" J.B.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2012, 11:29

Lash pisze:Nie wiem co napisać.
Widziałem juz kilkadziesiąt uzdrowień ...

Cóż moge rzec
Pan Jezus jest wielki!

I szkoda, że często byłem głupi i gnuśnego serca aby uwierzyć we WSZYSTKO co Pismo mówi o Jezusie ...


Dodam do tych twoich jeszcze moje uzdrowienie. Miałam guz w płucach ogromny 6 cm. Leżałam w szpitalu płucnym na diagnostyce ,robili prześwitlenia ,tomografie,usg , nakłuwali guza i pobierali komórki, bronchoskopię z wlewem wody w oskrzela i z tej wody co wyciągnęli hodowali też komórki guza ,Jednym słowem guz jak się patrzy. Wyznaczyli mi operację w instytucie onkologii ,miałam tam sie zgłosić za parę dni. A ja poszłam do kościoła i modliłam się z dwoma pastorami o uzdrowienie. Wierzyłam że nie ma możliwości że mi wytną płuco bo Bóg mi pomoże i już, a poza tym guzy płucne zabijają w 100% nawet po wycięciu płuca a ja miałam już przerzuty do węzłów chłonnych i węzły 2,8 cm duże więc wiedziałam że tylko Bóg tu moze pomóc. Po modlitwie wyszłam z kościoła na Foksal w Warszawie a przed kościołem rosną lipy i właśnie kwitły, ja lubię ten zapach ,ale jak ten guz był wiec nie mogłam głęboko oddychać, bo on był przyrośnięty do opłucnej i bolało przy oddychaniu, a tu odetchnęłam pełną piersią ten zapach i mogłam oddychać na całego nic mnie już nie bolało . Więc zamiast do instytutu onkologii to wróciłam do szpitala płucnego i zrobili mi znów rentgen ,jak pielęgniarka przyniosła wynik to lekarka zaczęła wręcz krzyczeć" Co to za matoły tam siedza na tym rentgenie i co za bzdury mi tu wypisują to pacjętka z guzem płuc" i kazała mi jeszcze raz iść na rentgen, potem znow na tomografię i w końcu powiedziała ." Musi panią ktoś na górze bardzo kochać bo ja tu pracuje przy guzach 30 lat a nie widziałam takiego przypadku zniknięcia wielkiego a też jakiegokolwiek guza z płuc i powiem pani więcej nigdy nie słyszałam nawet o takim przypadku." Wynik badania był taki "W miescu guza zrosty i zwapnieni w prawej wnece płucnej". Po tygodniu miałam znów zrobić rentgen i wynik był taki" Obraz serca i płuc prawidłowy" W jednej chwili zniknęło mi takie straszne guzisko i do dziś jestem zdrowa a to już z 10 lat jak to było. Bóg jest wielki i naprawdę nas kocha i wysłuchuje tyko musimy się do niego zwrócić całym sercem i całym sercem uwierzyć .


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 03 lip 2012, 11:45

Chwała Jezusowi :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2012, 12:02

Dlatego jeszcze bardziej wierzę Jezusowi jak mówił "proście a będzie wam dane"


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
miniofilka
Posty: 447
Rejestracja: 12 paź 2011, 15:06
wyznanie: nie chce podawać
Lokalizacja: Tychy
Gender: None specified
Kontaktowanie:

Postautor: miniofilka » 03 lip 2012, 12:27

magda pisze:Dlatego jeszcze bardziej wierzę Jezusowi jak mówił "proście a będzie wam dane"


ja w to bardzo gorąco wierzę!


Jezus Chrystus moim Panem
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 03 lip 2012, 13:14

magda pisze:Dlatego jeszcze bardziej wierzę Jezusowi jak mówił "proście a będzie wam dane"

Niektórym będzie dane dopiero w przyszłym wieku. Wszystko według mądrości i dobroci Boga. Największym darem, który już teraz wierzący otrzymali to sam Chrystus, sam Bóg, cała reszta przy tym jak Św. Paweł napisał, jest niczym i teraźniejsze cierpienia również nie mogą tego zaćmić (wiem, że "łatwo napisać" ale tak jest to przedstawione w Piśmie Świętym).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2012, 13:46

fantomik pisze:
magda pisze:Dlatego jeszcze bardziej wierzę Jezusowi jak mówił "proście a będzie wam dane"

Niektórym będzie dane dopiero w przyszłym wieku. Wszystko według mądrości i dobroci Boga. Największym darem, który już teraz wierzący otrzymali to sam Chrystus, sam Bóg, cała reszta przy tym jak Św. Paweł napisał, jest niczym i teraźniejsze cierpienia również nie mogą tego zaćmić (wiem, że "łatwo napisać" ale tak jest to przedstawione w Piśmie Świętym).

Pozdrawiam,
f. (moje dwa grosze)

Oczywiście ale np.są ludzie jak ja , którzy bładzą bardziej niż inni, ja nawet nie wiem czy nie zmienić kościoła. Mam dzieci jeden z synów odszedł w ogóle z koscioła ,może Bóg mi dał dalej żyć żebym to uporządkowała ,żebym z synem jeszcze rozmawiała. Dał mi na to czas a moze inni już są gotowi i właśnie zasypiają w Panu. To tylko Bóg wie dlaczego właśnie mnie uleczył.


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
fantomik
Posty: 15800
Rejestracja: 20 sty 2008, 15:54
wyznanie: Inne ewangeliczne
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: fantomik » 03 lip 2012, 13:48

magda pisze:To tylko Bóg wie dlaczego właśnie mnie uleczył.

i chwała Mu za to :)


"Cóż zatem Ateny mają wspólnego z Jerozolimą? Cóż Akademia z Kościołem? Cóż heretycy z chrześcijanami?" — Tertulian
"...ilość nieprawdziwych informacji na temat teologii Kalwina jakie zostały podane jest wystarczająca aby wielokrotnie udowodnić jego doktrynę totalnej deprawacji!" — J.I. Packer
"Take a quiet moment to yourself today. Read a book. Sip a latte. Look out the window. (Then do the same thing, every single day, for the rest of your life.)" — Susan Cain
Nehemiah 8:10: I rzekł im Nehemiasz: Idźcie, spożywajcie potrawy świąteczne i pijcie napoje słodkie - poślijcie też porcje temu, który nic gotowego nie ma: albowiem poświęcony jest ten dzień Panu naszemu. A nie bądźcie przygnębieni, gdyż radość w Panu jest waszą ostoją.
Awatar użytkownika
magda
Posty: 12518
Rejestracja: 29 cze 2012, 23:27
wyznanie: Brak_denominacji
Lokalizacja: Warszawa
O mnie: Wierzę w 5 sola Jezus jest moim panem
Gender: Female
Kontaktowanie:

Postautor: magda » 03 lip 2012, 14:12

fantomik pisze:
magda pisze:To tylko Bóg wie dlaczego właśnie mnie uleczył.

i chwała Mu za to :)


Wielka chwała za wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Hi 42:7 bw ".... Mój gniew zapłonął przeciwko tobie i przeciwko dwom twoim przyjaciołom, ponieważ nie mówiliście o mnie prawdy, jak mój sługa Job."
Awatar użytkownika
Ferdek
Posty: 3145
Rejestracja: 24 paź 2010, 01:58
wyznanie: Protestant
Lokalizacja: Mazowsze
Gender: Male
Kontaktowanie:

Postautor: Ferdek » 08 paź 2012, 21:15

magda pisze: ...kazała mi jeszcze raz iść na rentgen, potem znow na tomografię i w końcu powiedziała ." Musi panią ktoś na górze bardzo kochać bo ja tu pracuje przy guzach 30 lat a nie widziałam takiego przypadku zniknięcia wielkiego a też jakiegokolwiek guza z płuc...

Łza normalnie sie kręci jak czyta się takie świadectwa.
Chwała Ci Panie, chwała!!!


JEZUS ŻYJE!!! Halle lu YAH!!!
Byłbym tchórzem, gdybym widział, że atakowana jest Boża Prawda, a pozostałbym bierny...,
bo nawet pies szczeka gdy widzi, że jego pan jest atakowany - Jan Kaliwin

Wróć do „Świadectwa, rozważania, nauczania ... ku wzajemnemu zbudowaniu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości